Kombi petekler ısınmıyor

Kombi peteklerinin ısınmamasının başlıca sebeplerinden bir tanesi tesisat bakımının yeterli aralıklarla

Kombi petekler ısınmıyor

Kombi petekler ısınmıyor

yapılmamasıdır. Periyodik olarak her yıl kombi cihazınız ile birlikte petek tesisatınızında bakımının yapılması gerekmektedir. Soğuk kış günlerinde yüksek derecede çalışan kombi cihazları suyun kireçlenmesiyle birlikte peteklerinizde tıkanma ve devidaim zorluğu oluşturmaktadır. Kombi petekleri ısınmıyor arızasının önüne geçebilmek ve daha sağlıklı ısınabilmek için kombi petek bakımı yaptırmanızı öneriyoruz.

Kombi petekler ısınmıyor

kombi petekler ısınmıyor arızasının birçok nedeni olabilir en başta gelen nedenlerden birtanesi peteklerin üst kısmının sıcak olup alt kısımının ise soğuk olması, bu tür bir arıza kombi peteklerin içerisinde olan pislikten kaynaklanmaktadır, kombi petek temizliği yaptırmanız sonrasında kombi ısısı kaç derecedeyse peteklerinizdeki ısı da o kadar olmaktadır.

Acil numaralarımız

  • 0212 427 04 25 – 0212 232 06 44 – 0555 984 03 14
  • 0216 387 83 53 – 0555 984 03 13

Kombi petek ısınmıyor sebeplerinden birisi ise 3 yollu vana diye adlandırılan kombi ana parçasının arızalı yada tam olarak işlem görmemesinden kaynaklanabilir. Servisimizi arayarak kombi petekleri ısınmıyor arızalarını giderebilirsiniz. Firmamız garantisi biten yada garanti dışı kalmış tüm cihazlara bakmaktadır.

firmamız bu yazısında kombi petekler ısınmıyor hakkında detaylı bilgi vermiştir, eğer sizinde yanmayan yada tam ısıtmayan peteğiniz var ise ilaçlı petek temizliği işlemini mutlaka 2 senede bir yaptırmanız gerekmektedir.

Tagged with: , ,
Posted in Kombi servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA