Doğalgaz sobası baca sensörü

Doğalgaz sobası baca sensörü

Doğalgaz sobası baca sensörü

Doğalgaz sobalarının daha emniyetli bir halde çalışabilmeleri için igdaş ve itfaiye tarafından doğalgaz sobası baca sensörü takılması zorunlu hale getirilmiştir. Soğuk kış günlerinde ve rüzgarlı havalarda baca borusundan havanın geri basması ile birlikte meydana gelebilecek olası gaz zehirlenmelerini önlemek amacı ile doğalgaz sobası baca sensörü takılması kesinlikle gereklidir. Yeni doğalgaz başvuruları sırasında igdaş görevlileri tarafından doğalgaz sobasında baca sensörü’ nün olup olmadığı kontrol edilmekte ve sensör bulunmayan evler için gaz açma izni verilmemektedir.

Doğalgaz sobası baca sensörü ‘ nü  taktırın.

Can güvenliğinizi tehlikeye atmadan güvenli bir şekilde ısınmak istiyorsanız bu uyarımızı lütfen dikkate alınız. Ustatamirci.com baca sensörü değişimi konusunda sizlere yardımcı olabilmektedir. Sensör değişimleri için bizleri 0212 427 04 25 nolu telefondan arayabirsiniz.

firmamızı arayarak doğalgaz baca sensörü hizmeti dışında doğalgaz sobası servisi hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Servisimiz istanbul genelinde tüm semtlere doğalgaz sobası servisi hizmeti vermektedir. firmamızın hizmet sağladığı başlıca bölgeler şöyledir. bağcılar , eyüp, levent, beşiktaş , sarıyer , fatih, zeytinburnu, kemerburgaz , gazi mahallesi , sultangazi ve diğer İstanbul’ un tüm bölgelerinde Doğalgaz sobası baca sensörü değişimleri için bizleri arayabilirsiniz. Firmamızın Anadolu yakasında da servis hizmeti bulunmaktadır.

0212 625 30 90 – 0212 578 03 74 – 0555 984 03 14

0216 387 83 53 – 0555 984 03 13

numaralarından günün her saatinde bizleri arayarak yardım talep edebilirsiniz.

Tagged with: , , , , ,
Posted in Bilgi Bankası
One comment on “Doğalgaz sobası baca sensörü
  1. Admin dedi ki:

    melike hanım doğalgaz sobanızdan gaz kokusu geliyor ise mutlaka yetkili işi bilen kişilere gaz kaçak testi yaptırmanız gerekli. ayrıca firmamız vaillant servisi olarakda hizmet vermektedir.

1 Pings/Trackbacks for "Doğalgaz sobası baca sensörü"
  1. melike yakut dedi ki:

    doğalgaz sobasının dan gaz kokusu geliyor ne yapmaıyım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA