buderus kombi arıza kodları

sayın müşterilerimiz

buderus marka kombi cihazınızın ekranında beliren arıza kodları ve açıklamalarını bu başlık altında bulabilirsiniz. Kombiler kış aylarında evimizin en lazım olan araçlarından bir tanesidir ve bu araçlar markası ve modeli ne olursa olsun ne kadar da kaliteli, pahalı da olsa bir gün mutlaka arıza yapacaktır bu tür arızaların önüne geçmek için buderus marka kombiye her sene bakım yaptırmanızı önermekteyiz. Bakım yapılan buderus marka kombiler içerisindeki pislik ve tozdan arınarak daha az arıza meydana gelmesini sağlar. buderus kombi arıza kodları başlığı altında kombi arızalarına isterseniz göz atalım

Telefon numaralarımız

buderus kombi arıza kodları

buderus kombi arıza kodları

Anadolu yakası 0212 625 30 90 – 0212 427 04 25 – 0212 232 06 44 – 0555 984 03 14

Anadolu yakası 0216 387 83 53 – 0555 984 03 13

numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilir servis kaydında bulunabilirsiniz.

Buderus kombi Arıza kodları

Buderus kombi 1 Arıza Kodu: Baca Çekişi Yok.Bacalı ise bacanızı kontrol edin, Hermatik ise kombiniz Fan Motorunuzu veya Prosostat parçasını kontrol edin.
Buderus kombi 2 Arıza Kodu: Aşırı Isınma.Kombinin sisteminde hava var, sirkülasyon motorundan havasını alın.
Buderus kombi 3 Arıza Kodu: Alev Oluşmuyor.Kombinize gaz gelmiyor. Gaz vanasını kontrol edin ocağınızı yakarak dairenize gaz geldiginden emin olun. Uzun süre kombi kapalı kalmış ise Reset yapın kombinize 3 defatekrarlayın.
Buderus kombi 4 Arıza Kodu: İstenilen Sıcaklığa Geldi.Kombinizin altında varsa vanaları kontrol edin. Radyatör musluklarınızın en az 3 tanesi açık olması gerekir.Peteklerinizin havalarını alın.
Buderus kombi 5 Arıza Kodu: Kullanma Suyu 85 Derece.Üç yollu vananız arızalı kalorifer bölümüne su kaçırıyor.
Buderus kombi 6a Hata Kodu: Alev Oluşmadı (İyonizasyon Arızası).3 Defa resetleyin halen arıza devam ediyorsa Kombinizin Anakartı Arızalı.
Buderus kombi 7 Arıza Kodu: Bacada Tıkanma Var.Kombiniz bacalı ise bacanızı kontrol edin ve 20 dakika bekledikten sonra resetleyin. Hermatik ise kombinizin Prosostat arızalı.
Buderus kombi 8 Arıza Kodu: Sigorta Arızası.Kombizin Anakart üzerinde bulunan sigortaları arızalı Şefaf kapaktan göreceksiniz ki içinde yedek sigortaları fabrika tarafından verilmiştir.Değiştirerek kombinizi Resetleyin.
Buderus kombi 9 Arıza Kodu: Computer Arızası.Kombinizin Anakart Arızalı.
Buderus kombi E Arıza Kodu: Gerilim Çok Düşük.Elektrik Voltajınız çok düşük Elektrikçinize ölçtürün Voltajınızı düşük ise kombinize Regülator Takın/Taktırın.
Buderus kombi – Arıza Kodu: Isıtma Devrede.Kombinizin herşeyi normal.Ekranda hiç birşey yok ise kombinize elektrik gelmiyordur kombiniz için kullandığınız Priz veya Sigortanızı Kontrol Edin

sizinde evinizde yada iş yerinizde buderus marka kombi mevcutsa ve yukarıda açıklamış olduğumuz arıza kodlarından birisi başınıza geldiyse vakit kaybetmeden bizleri arayabilir gün içerisinde kombi servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Buderus kombi arıza kodları bilgisi sadece siz sayın müşterilerimizi ön bilgilendirme için yazılmıştır. Arıza yapan kombiye sakın müdahalede bulunmayınız kombi cihazları elektronik ve mekanik aksam olduğundan yapılacak en küçük yanlış bir müdahale geri alınamaz hasarlar meydana getirebileceğinden sevdiklerinizi riske atmayınız. Dikkat buderus kombi arıza kodları servisimiz özel bir servistir ve sadece garanti dışı kalmış kombilere yada garantisi yeni biten kombilere bakmaktadır garantisi devam eden cihazlarınız için yetkili kombi servislerini arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

buderus kombi arıza kodları

buderus kombi arıza kodları

Buderus Kombi Arıza Kodları

Servisimiz kapıda ödeme sistemi ile kredi kartınız ile mobil pos cihazlarımız sayesinde kapıda ödeme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Firmamız tarafından yapılan tüm parça değişim işlemleri yerinde bir sene garantilidir. Firmamız buderus kombi arıza kodları servisi hizmetimiz dışında Eca kombi arıza kodları servisi hizmeti de vermektedir eca marka modeli ne olursa olsun kombi cihazlarınız içinde bizleri arayabilirsiniz.

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Buderus Kombi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA