buderus kombi suyu yeterince ısıtmıyor

buderus kombi suyu yeterince ısıtmıyor

buderus kombi suyu yeterince ısıtmıyor arızası çok sık rastlanan arızalardan bir tanesidir bu durumda cihazınıza gaz geldiğini, elektrik geldiğini ve cihazda herhangi bir arıza kodunun olup olmadığını kontrol ediniz.  buderus kombi suyu yeterince ısıtmıyor arızası için yukarıdaki seçenekleri kontrol ettiyseniz cihazınızın reset düğmesine 3 saniye basılı tutunuz, cihazda reset tuşu yok ise fişini çekebilir yada şartelini indirip kaldırabilirsiniz.

0212 427 04 25 – 0212 232 06 44 – 0555 984 03 14

buderus kombi suyu yeterince ısıtmıyor

buderus kombi suyu yeterince ısıtmıyor

0216 387 83 53 – 0555 984 03 13

demirdokum kombi suyu yeterince ısıtmıyor

buderus kombi sıcak su vermiyor

Yukarıda yazılan tüm işlemleri gerçekleştirdiniz fakat hala buderus kombi suyu yeterince ısıtmıyor ise bizleri arayarak kombi servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kombi Servisi konusunda uzman servisimiz özel ana bölgelerde hazır beklettiği araçları sayesinde hemen adresinize geçerek buderus kombi suyu yeterince ısıtmıyor arızasını hemen giderecektir. buderus kombi suyu yeterince ısıtmıyor arızasının nedenleri – kombi ntc si arızalı olabilir – kombi kartında problem olabilir – kombi Değişik bir arızadan dolayı arıza kodu veriyor olabilir. – kombi bakımı yapılmadığı için fan da pislik birikmiş arızaya geçmiş olabilir yukarıda bulunan 4 madde kombi sıcak suyu yeterince ısıtmıyor arızasının ana başlıklarıdır. Değişik ve diğer arızalar için de bizleri arayabilirsiniz. Dikkat Servisimiz Özel servistir ve garanti dışı cihazlara bakmaktadır, Garantisi devam eden cihazlarınız için yetkili kombi servislerini arayabilirsiniz. Servisimiz özel servis olmasına rağmen yapılan işçilik ve kombi yedek parça değişimlerine 1 sene yerinde garanti sağlamakta. Bizleri arayarak garantili kombi servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

servisimizi buderus kombi sıcak su arızaları konusu dışında viessmann kombi suyu ısıtmıyor arızası içinde sizlere yerinde kombi servisi hizmeti sağlamaktadır, bizleri hemen arayarak kombi servisimizden servis talebinde bulunabilirsiniz.

Tagged with: , , , , ,
Posted in Buderus Kombi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA