fujiyama soba servisi

Fujiyama soba servisi

servisimiz İstanbul genelinde sizlere yerinde Fujiyama soba servisi hizmeti sağlamaktadır, servisimiz tarafından değişim yapılan tüm soba yedek parçaları bir sene tarafımızdan yerinde garantilidir, soba arıza yaptığı taktirde bizleri hemen arayarak soba servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Servisimiz Fujiyama soba servisi dışında tüm marka ve modellerdeki cihazlara da bakmaktadır. Fujiyama sobalarda oluşabilecek muhtemel arızalar aşağıda sizlere bilgi olarak verilecektir.

fujiyama soba servisi

fujiyama soba servisi

Fujiyama sobalar sektörde kendisine yer edinmiş cihazlar içerisindedir. Fujiyama soba markası uzun yıllar boyunca sektöre olumlu yön vermiş markalardan birisidir. Fujiyama sobalarda genellikle arıza yapan parçalar Fujiyama soba baca sensörü, Fujiyama soba termokulp, Fujiyama soba baca limiti, Fujiyama soba ateşleme grubu, Fujiyama soba çakmak değişimi, Fujiyama soba gaz valfi  işlemleri ve fiyat bilgisi için bizleri arayabilirsiniz.

Fujiyama soba servisi için acil servis numaralarımız söyledir 

0212 625 30 90 – 0212 427 04 25 – 0212 578 03 74 – 0555 984 03 14

Anadolu yakası Fujiyama soba servisi

0216 387 83 53  –  0555 984 03 13

 

Fujiyama soba hakında sizlere biraz daha detaylı bilgi verelim. soba servisi çağırmadan önce yapmanız gereken işlemler söyledir. Fujiyama sobanıza gaz gelip gelmediğini ilk etapta mutlaka kontrol ediniz. Fujiyama sobanızın gaz vanası bağlatısını kontrol ediniz.  Fujiyama sobaya gaz geliyor ama sobanız çalışmıyor ise ilk olarak ateşme yapan çakmağın çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz, eğer çakmak çalışmıyor ise hemen bir servis çağırmalısınız. Fujiyama soba servisi ateşleme yapıyor ama soba yanmıyor ise ateşleme grubunda bir sorun olabilir, ateşleme grubunun değişmesi yada bakım yapılması gerekebilir. Fujiyama soba koku yapmaya başladıysa bacanızı kontrol ediniz yada çiğ gaz kokusu var ise köpüklu bir bezi gaz borunuzda gezdirerek gaz kaçağının olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Ve İstanbul Anadolu yakası Fujiyama doğalgaz sobası servis bölgelerimiz ; Kuzeyde beykoz Fujiyama doğalgaz soba servisi, üsküdar Fujiyama doğalgaz soba servisi, ümraniye Fujiyama doğalgaz soba servisi, ataşehir Fujiyama doğalgaz soba servisi, sarıgazi Fujiyama soba servisi, güney bölgelerde maltepe Fujiyama doğalgaz soba servisi, kadıköy Fujiyama doğalgaz soba servisi, pendik Fujiyama doğalgaz soba servisi, kartal Fujiyama doğalgaz soba servisi, erenköy Fujiyama doğalgaz soba servisi, çekmeköy Fujiyama doğalgaz soba servisi tamir ve bakım ekibiyle yaz ve kış mevsimlerinde telefonun ucundayız. Fujiyama yetkili soba servisi

Fujiyama soba servisi  için  servis bölgeleri, istanbulun Aksaray bölgesinden, Fatih deki Fujiyama soba arızalarına, Zeytinburnu ilçesinden , Merter – Güngören – Bağcılar bölgesindeki Fujiyama soba arızalarına, Okmeydanı, Kağıthane den, esenler, Bayrampaşa, Yıldırım, Gaziosmanpaşa, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Taksim, Beyoğlu bölgesindeki kombi ve soba arızalarına, Florya, Şirinevler, Yenibosna Fujiyama doğalgaz soba servisi, ikitelli ,kemerburgaz, tarabya Fujiyama doğalgaz soba servisi, ulus, sarıyer, kocasinan Fujiyama doğalgaz soba servisi, ayrıca sefaköy Fujiyama soba servisi, eyüp Fujiyama soba servisi, alibeyköy Fujiyama soba servisi, bakırköy bölgesinde ve mahallelerinde yeşilköy, yeşilyurt, cennet, tepeüstü, avcılar, esenyurt Fujiyama doğalgaz soba servisi, beylikdüzü, kıraç, yakuplu, kanarya Fujiyama doğalgaz soba servisi, küçükçekmece Fujiyama soba servisi, kuleli Fujiyama doğalgaz soba servisi , esenkent bölgelerine kadar hizmetteyiz.

kombi servisi hizmeti almak için tıklayınız

Tagged with: , , , , , ,
Posted in Doğalgaz soba servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA