Eca kombi sıcak suyu ısıtmıyor

Eca kombi sıcak suyu ısıtmıyor

Eca kombi suyu yeterince ısıtmıyor arızası çok sık rastlanan arızalardan bir tanesidir bu durumda cihazınıza gaz geldiğini, elektrik geldiğini ve cihazda herhangi bir arıza kodunun olup olmadığını kontrol ediniz. Eca kombi sıcak suyu ısıtmıyor arızası için yukarıdaki seçenekleri kontrol ettiyseniz cihazınızın reset düğmesine 3 saniye basılı tutunuz, cihazda reset tuşu yok ise fişini çekebilir yada şartelini indirip kaldırabilirsiniz.

0212 427 04 25 – 0212 232 06 44 – 0555 984 03 14

0216 387 83 53 – 0555 984 03 13

Eca kombi suyu yeterince ısıtmıyor

Eca kombi suyu yeterince ısıtmıyor

Yukarıda yazılan tüm işlemleri gerçekleştirdiniz fakat hala Eca kombi sıcak suyu ısıtmıyor ise bizleri arayarak kombi servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kombi Servisi konusunda uzman servisimiz özel ana bölgelerde hazır beklettiği araçları sayesinde hemen adresinize geçerek Eca kombi suyu yeterince ısıtmıyor arızasını hemen giderecektir. Eca kombi suyu yeterince ısıtmıyor arızasının nedenleri – kombi ntc si arızalı olabilir – kombi kartında problem olabilir – kombi Değişik bir arızadan dolayı arıza kodu veriyor olabilir. – kombi bakımı yapılmadığı için fan da pislik birikmiş arızaya geçmiş olabilir yukarıda bulunan 4 madde kombi sıcak suyu yeterince ısıtmıyor arızasının ana başlıklarıdır. Değişik ve diğer arızalar için de bizleri arayabilirsiniz. Dikkat Servisimiz Özel servistir ve garanti dışı cihazlara bakmaktadır, Garantisi devam eden cihazlarınız için yetkili kombi servislerini arayabilirsiniz. Servisimiz özel servis olmasına rağmen yapılan işçilik ve kombi yedek parça değişimlerine 1 sene yerinde garanti sağlamakta. Bizleri arayarak garantili kombi servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Eca kombi servisimiz özel servistir ve sadece garanti dışı cihazlara bakmaktadır, Eca kombi sıcak su vermiyor arızaları dışında Baymak kombi sıcak su vermiyor arızası için de sizlere yerinde hizmet vermektedir. Bizleri arayarak sıcak su arızalarınız için yardım alabilirsiniz.

Tagged with: , , , , ,
Posted in Eca Kombi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA