Auer kombi kart tamircisi

istanbulda kart tamiri yapan firmaların başında gelen ustatamirci.com kaliteli 1 sene yerinde garantili “Auer kombi kart tamiri” işlemi yapmaktadır. Sizinde evinizde yada iş auer marka kombiniz var ise ve kartınızda arıza meydana geldiyse bizleri arayarak hemen servis kaydı oluşturabilirsiniz. Auer kombi kart tamircisi firmamızdan kart tamiri yaptıran müşterilerimize kombi kart tamiri hizmetinin yanında kombi bakımı hizmeti için sadece 50 TL ödeme yaparak kombi bakımlarını da yaptırabilirler. Tüm marka ve modellerdeki kombiler için yapılan bu kampanya kart tamiri sonrasında 50 TL ye bakım kazanacaklardır.

Auer kombi kart tamircisi işlemlerinin yanı sıra ; auer kombi bakımı, auer kombi arızaları, auer kombi sıcak su vermiyor, auer kombi bakım servisi, auer kombi arıza servisi işlemlerini de bizlere yaptırabilirsiniz.

0212 427 04 25 – 0555 984 03 14

0216 387 83 53 – 0555 984 03 13

Kış aylarının başlamasıyla Auer kombi kart tamiri hizmeti alan müşterilerimizin sayısı gün geçtikçe artmaktadır, kombi kart tamiri ve kombi tamiri ücretinden sıkıldıysanız eğer kombi ek garanti hizmeti tam size göre, kombi her arızalandığında çok yüksek bedellerde ödemeler canınızı sıkıyorsa kombi ek garantisi hizmetini satın alarak hem kombi periyodik bakımını ücretsiz yaptırabilirsiniz hemde oluşabilecek tüm arızaları tarafımızdan garanti altına alabilirsiniz.

auer kombi kart tamircisi

auer kombi kart tamircisi

Aşağıda size verdiğimiz listede bulunan auer marka cihazların kombi kart tamiri işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır.

Auer kombi kart tamircisi

  • Auer Fidaca Kombi Kart tamiri
  • Auer Micra Kombi Kart tamircisi
  • Auer Pratika Kombi Kart tamir ücreti

bizleri hemen arayarak yukarıda bulunan tüm modellerin ve diğer tüm markaların kombi tamiri , kombi bakımı, kombi arızaları, kombi kart tamiri, kombi sıcak su vermiyor gibi arızalarını bize yaptırabilirsiniz.

Tagged with: , , , , , , , , ,
Posted in kart tamiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA