acil klima servisi

Acil klima Servisi

Servisimiz 2 farklı şubesi ile sizlere 7/24 acil klima servisi hizmeti vermektedir. Acil klima servisi hizmetimiz için servis çağrı mekezi numaralarımızı arayarak bizden gün içerisinde acil klima servisi talep edebilirsiniz. Acil klima servisi hizmetimiz tüm istanbul il sınırları içerisinde geçerlidir Servis çalışanlarımız sizden gelecek servis taleplerine acilen müdahale edebilecek kapasitedir. Acil klima servisi numaralarımız.

  • 0212 427 04 25

  • 0212 232 06 44 

  • 0212 578 03 74

  • 0555 984 03 14

Anadolu yakası acil klima servisi numaralarımız

  • 0216 387 83 53

  • 0555 984 03 13

yukarıdaki kombi klima teknik servis hizmetimiz telefon açıldıktan sonra en geç 3 saat içerisinde adresinizde bulunacak şekilde hizmet sağlamaktadır. Gezici araçlarımız sayesinde istanbul’ un her bölgesine acil servis imkanımız bulunmaktadır, servisimiz araçlarında bulunan tam yedek parça stok  sayesinde arızalar klima yerinden sökülmeden işlem yapılmaktadır, bizleri arayarak hemen arayabilirsiniz.

acil klima servisi

acil klima servisi

Acil Klima Servisi

acil klima servisi olarak tüm marka ve tüm modellerdeki klimaların Klima bakımı , Klima Arızaları Klima Sökme , Klima Takma , Klima Montaj , Klima Demontaj , klima su damlatıyor , Klima soğutmuyor , Klima ısıtmıyor , Klima Kumandası gibi sorunlarınız varsa ve acilen çözülmesini istiyorsanız bizi vakit kaybetmeden arayarak Acil klima servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Acil Kombi Servisi

Acil kombi servisi markası ve modeli ne olursa olsun garantisi bitmiş yada garanti dışı kalmış tüm kombilerin Kombi arızaları , kombi tamiri, kombi kart tamiri, kombi montajı , kombi demontajı , kombi yer değişimi , kombi su damlatıyor , kombi sıcak su vermiyor , kombi çalışmıyor , kombi bar saati yükseliyor , kombi arızaları , kombi arıza kodları , kombi petek temizliği olarak tüm arızalar için bizleri arayabilirsiniz. Servisimiz 1 sene yerinde garantili Acil kombi servisi hizmeti sağlamaktadır.

Acil klima servisi hizmetimiz dışında acil kombi servisi hizmetimizde bulunmaktadır bizleri arayarak acil kombi servisi acil kombi arızaları acil kombi bakımı acil kombi petek temizliği konusunda da yardım alabilirsiniz Servisimiz tüm istanbul geneline hizmet sağlamaktadır ve özel servistir garantisiz ürünlere bakmaktadır garantisi devam eden cihazlarınız için yetkili kombi servis lerini arayarak yardım isteyebilrsiniz. Servisimiz istanbulda tüm bölgelere hizmet vermektedir.

Acil kombi servisi numaralarımız

0555 984 03 14 

0555 984 03 13

numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.
Klima bakımı nasıl yapılır hakkında video sizlere bilgi vermektedir

 

 

Tagged with: , , , , , , , , , ,
Posted in Klima servisi
TIKLA ARA