Esenler kombi servisi

esenler kombi servisi sizlere İstanbul ili ve çevresinde 7/24 esenler kombi servisi, esenler kombi tamiri, esenler kombi bakımı, esenler klima servisi hizmeti sağlamaktadır. Profesyonel kadrosu ve orijinal yedek parçaları sayesinde kombi servisimiz tüm yaptığı parça değişimlerine ve kombi tamir işçiliğine bir sene yerinde garanti vermektedir, Servisimizi gün içi acil numaralarımızdan arayarak veya sitemizde sol alt kısımda bulunan Online kombi destek hattımızdan bizlere yazarak ulaşabilirsiniz. Numaranızı bize yazmanız halinde sizleri arayarak arıza hakkında ön bilgiye sahip olabilirsiniz. Kombide oluşabilecek bazı arızalar uzaktan yardımlarımız ile giderilmektedir, uzaktan yardım sonrasında kombi arıza vermeye devam etmesi durumunda bir saat içerisinde adresinize bir servis yönlendirilecek ve sorununuz yerinde giderilecektir.

Firmamız İstanbul’da tüm bölgeler için kaliteli kombi servisi ve Klima servisi hizmeti de sağlamaktadır, Klima Servisi olarak esenler bölgesinde ve çevresinde Klima montajı, klima servisi, klima bakımı, klima arıza servisi, klima tamir servisi, klima sökme, klima takma, Klima gaz dolumu ve diğer tüm klima işlemleri olarak bir sene işçilik ve yedek parça garantisi vererek işlem yapmaktadır.

Dikkat: esenler kombi servisi hizmetimiz bir sene yerinde garatili hizmet vermektedir , aldığınız firma tarafından cihazınız garantili ise bizleri değil yetkili kombi servislerini aramanız gerekmektedir

Firmamızda kombi servisi, kombi tamiri, kombi bakımı hizmetleri dışında klima servisi ve klima tamiri hizmetleri de bulunmaktadır. Firmamız da ısıtma soğutma ile alakalı tüm işlemler yapılmaktadır.

 

esenler kombi servisi

esenler kombi servisi

esenler kombi tamiri

esenler bölgesinde kombi sıcak su vermiyor, kombi arızaya geçiyor, kombi tamircisi numara, kombi arıza , kombi arıza kodları ve diğer tüm kombi arızaları için bizleri arayabilirsiniz.

En merak edilen sorulardan birisi ise Kombi Bakımının Faydaları nelerdir ?

  1. kombi Bakımın En önemli özelliklerinden birtanesi cihazınızın ömrünün uzamasıdır
  2. kombi Cihazı yanma esnasında Çok daha rahat çalışacağından ,Yakıt oranında önemli miktarda düşüş görülmektedir.
  3. Kombiden çıkan su çok daha hızlı radyatör peteklerine ulaşır , çabuk ısınma ve çabuk otomatiğe geçişi sağlanmış olup, hem konfor hemde tasarruf açısından size avantaj sağlanacaktır.
  4. Kombi bakımı mutlaka özellikle elektronik aksamlardaki risk nedeni ile tecrübeli teknisyenler tarafından yapılması gerekmektedir, kombi mühadale belgesi olmayan kişileri kesinlikle kombiye müdahale ettirmeyiniz. küçük bir bedelden kaçayım derken yüksek maliyetli arızalar oluşabilir.

esenler kombi servis hizmetlerimiz.. günün her saatinde sizlere acil ulaşım sağlayabilecek kapasitededir bizleri 7/24 arayabilir servis kaydu oluşturabilirsiniz.

esenler kombi servisi hizmetimizde yapılan tüm işlemlerin ödemesini kapıda kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz. Firmamızda tüm kredi kartları geçerlidir ve mobil pos cihazları sayesinde kapıda güven içerisinde ödeme yapabilirsiniz.

Kombi bakım esnasında neler yapılır ? esenler bölgesi ve çevresi olarak

  1. kombi Cihazının Ana kartın takılı olduğu bölgenin silinmesi ve temizlenmesi
  2. Kombinin ana gövdesinin içinde bulunan  tozların ve pisliklerin temizlenmesi, silinmesi
  3. Kombinin Baca fanı kontrolü yapılması etrafında oluşan tozların temizlenmesi ve silinmesi

kombi altındaki bölümlerin  devir daim hat bağlantısının filtresinin temizlenmesi
Cihazın genel sistem ve Ses ve gürültü problemi kontrolünün yapılması
kombi Doğalgaz yakıtının, ateşleme yaptıktan sonra kontrol edilmesi ve verim kontrolünün yapılması
kombi yanma esnasında gönderdiği sıcak su ve dönüş suyunun kontrol edilmesi

esenler kombi servisi

aşağıda bulunan farklı numaralarımızdan bizlere her zaman ulaşabilir arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

  • 0212 427 04 25 – 0212 625 30 90 – 0212 232 06 44 – 0555 984 03 14
  • 0216 387 83 53 – 0555 984 03 14

İstanbul esenler kombi doğalgaz servisi, esenler kombi kat kaloriferi servisleri, esenler kombi servisi, esenler kombi arızaları, esenler tamir bakım servisi, esenler kazan servisi, esenler klima servisi, esenler beyaz eşya servisi, esenler uydu servisi, esenler televizyon servisi, esenler doğalgaz servisi. özel, esenler teknik servisleri hizmetleri..

İstanbul esenler royal kombi servisi |esenler brotje kombi servisi | esenler dolcevita kombi servisi | esenler baymak baxi kombi servisi | esenler falke kombi servisi | esenler lambert kombi servisi | esenler eurostar kombi servisi | esenler ferroli kombi servisi | esenler termoteknik kombi servisi | esenler thermotherm kombi servisi | esenler baxi kombi servisi | esenler aden kombi servisi | esenler luna kombi servisi | esenler alarko kombi servisi | esenler serena kombi servisi | esenler eco kombi servisi | esenler delta kombi servisi | esenler star kombi servisi |  esenler milenium kombi servisi

Tagged with: , , , , , , , , , , , , , ,
Posted in Kombi servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA