fatih eca servisi

İstanbul da en işlek bölgeler arasında yer alan fatih semti için özel Fatih eca servisi hizmetimiz kesintisiz

fatih eca servisi

fatih eca servisi

olarak 7/24 hizmet vermektedir, servisimiz numaraları gün içerisinde devamlı açık olup akşam saatlerinde ise geç saatlere kadar cep telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. kombi servisimiz yerinde eca kombi arızalarını gidermektedir. Eca markası veya tüm markaların yerinde arızalarını gideren servisimiz gün içerisinde sizlerden gelen çağrılara cevap verebilecek kapasitededir bizeri fatih bölgesi yanı sıra tüm istanbul bölgelerinden de arayabilir dilerseniz fatih eca servisi ni çağırabilirsiniz.

Fatih eca servisi

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında olmak üzere iki farklı şubesi olan kombi servisi miz sizlerden gelecek bir telefon ile fatih eca servisi hizmeti sağlar hizmet verdiğimiz başlıca fatih bölgeleri : Ahırkapı Çapa Aksaray Bahçekapı Balat Büyük Langa Cağaloğlu Cerrahpaşa Çarşamba Çemberlitaş Çukurbostan Eminönü Fındıkzade Haseki Horhor Kadırga Karagümrük Kıztaşı Kocamustafapaşa Kumkapı Küçük Langa Laleli Mahmutpaşa Samatya Sarayburnu Sirkeci Sulukule Şehremini Şehzadebaşı Unkapanı Vefa Vezneciler Yedikule Yenikapı bizleri bu bölgelerden arayarak arıza yada kombi arıza kodları hakkında bilgi alabilir dilerseniz gün içi servis imkanlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Fatih eca servisi hizmetimizde tüm parça değişimleri yerinde 1 sene garantili olarak yapılmaktadır ve nakit ödeme seçeneğinin yanı sıra kredi kartından da ödeme yapabilirsiniz.

Tagged with: , , , , , , , , ,
Posted in Kombi servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA