Gaziosmanpaşa Demirdöküm servisi

Gaziosmanpaşa demirdöküm servisi

Gaziosmanpaşa demirdöküm servisi

İstanbulun Göbeğinde bulunan Gaziosmanpaşa bölgesi için Özel Demirdöküm kombi Servisi olarak hizmet veren firmamız sizlere yerinde kombi servisi kombi tamiri kombi bakımı ve kombi kart tamiri konusunda arızaları gidermektedir. Sizinde yazılan arızalardan birisi veya bir kaçı başınıza geldiyse Gaziosmanpaşa demirdöküm servisi hizmetimizi arayarak arıza hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. yada Servisimizi çağırarak arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz. Gaziosmanpaşa Demirdöküm servisi olarak hizmet veren firmamız Demirdöküm markasının yanı sıra tüm marka ve modellerdeki kombilere de yerinde bir sene garantili hizmet verebilmektedir. Garanti kapsamımız atına alınan tüm kombilerde tekrar aynı parça arıza yapması halinde bizleri gün içerisinde arayarak servis yazdırabilirsiniz. ve sorun aynı parçadan kaynaklı ise ücretsiz tamir yaptırabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Demirdöküm servisi

Firmamıza mesai saatleri içerisinde sabit numaralarımızdan mesai saatleri dışında ise cep numaralarımızdan kesintisiz olarak 7/24 arayabilir bilgi alabilir yada servis çağrısında bulunabilirsiniz. Firmamız Tüm istanbul Geneline iki farklı şubesi ile kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Gaziosmanpaşa Demirdöküm servisi UYARIYOR son zamanlarda sadece bir cep numarası ile işlem yapan servislerden uzak durunuz bu tip servisler kombide büyük arıza olduğunu söyleyerek cihazı servis merkezinde arızasının giderilmesi lazım diyerek götürmektedirler ve neticesinde sizi 2 gün içerisinde tekrar arayarak 500- 600 tl gibi uçuk meblağ lar talep edebilmektedirler. kombinizi yerinden söktürme den mutlaka başka bir servisi arayarak detaylı bilgi almaya çalışınız ve servis ücretlerini arıza tespit bedellerini sorunuz. Kapınızda yapıştırılmış beyaz eşya servislerinden kombi servisi hizmeti almadan önce mutlaka kombi müdahale belgelerinin olup olmadığını sorunuz.

Firmamız Gaziosmanpasa tüm demirdöküm marka cihazlara bakmaktadır bizleri gün içerisinde arayarak servis kaydı oluşturmanız halinde sizlere geri dönüş yaparak hizmetimizden yararlanmanızı sağlayabiliriz. Ustatamirci.com kombi servisi olarak sizlere 7/24  tüm saatler de kesintisiz olarak hizmet sağlamaktayız, sitemizde bulunan online müşteri temsilcimizden her zaman ücretsiz yardım talep edebilirsiniz.

Gaziosmanpasa demirdöküm kombi Servisi hizmetimizin merkezi Bayrampaşa dır, Gaziosmanpasa bölgesinden aramanız halinde Gaziosmanpasa demirdöküm servisi araçları size yakın olan bir konumdan adresinize en acil şekilde geçiş sağlayacaktır, Gaziosmanpasa demirdöküm servisi elemanlarımız kombinizi yerinden sökmeden bulunduğu yerde tüm arızalarını yapabilmek üzere eğitim almıştır Gaziosmanpasa demirdöküm kombi servisi sizlere iyi ve arızasız günler diler

Gaziosmanpasa Demirdöküm kombi servisi

0212 625 30 90 – 0212 427 04 25 – 0212 232 06 44 -0555 984 03 14 

Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Kombi servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA