kombi sıcak su vermiyor

Kombi sıcak su vermiyor

kombi servisi olarak sizlere kombi sıcak su vermiyor arızası hakkında bilgi verelim, İstanbulda İki farklı şubesi ile sizlere 1995 yılından beri hizmet veren servisimiz İstanbul’ da tüm bölgelere servis hizmeti vermektedir.

Öncelikle Kombinin Sigortası Açık ve Cihazın Çalıştığından Emin Olun. Cihaz çalışıyor ise sırası ile aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz. kombi sıcak su vermiyor

Kombinin Sıcak Su Kademesini Kontrol Ediniz .

kombi sıcak su vermiyor

kombi sıcak su vermiyor

Kombinizin Altındaki 4 Tesisat Borusu Bir Doğalgaz Girişi Olmak Üzere 5 Borudan Soldan 4 ve 5 inci Boruların Üzerindeki Vanaların Açık Olup olmadığını kontrol ediniz. sıcak su vermeme problemi bu vanalardan kaynaklı olabilir işlemleri sırası ile yaptıktan sonra bir düzelme olmadı ise kombi servisi çağırmalısınız.

1. Boru : Kalorifer Gidiş Hattı
2. Boru : Kullanım Suyu Çıkışı
3. Boru : Doğalgaz Hattı
4. Boru : Kullanım Suyu Giriş Hattı
5. Boru : Kalorifer Dönüş Hattı

Kombinizi Son Olarak Sigortasını Kapatın 5 Saniye Bekledikten Sonra Açın ve Cihaz Çalıştıgında Cihazı Üstünde Bulunan Kontrol Panelinde Reset ( R ) yada Şimşek Resmi Olan Bir Buton Olması Gerekiyor Ona Basarak Cihazınızı Resetleyin. 3 Kere Resetlemeyi Denediginizdede Aynı Hata İle Karşılaşıyor İseniz , Cihaza Müdahale İçin Kombi Servisini Aramalısınız. Kombi Servisimiz Özel servis olduğundan sadece garanti dışı cihazlara bakmaktadır garantisi devam eden cihazlarınız için yetkili servisleri arayabilirsiniz.

Kombi Sıcak Su Vermiyor Sorunu İle Neden Karşılaşıyorum ?

1-) Öncelikle Kombinize Her Sene Periodik Olarak Kombi Servisi Çagırarak Bakım Yaptırmalısınız ! Bakım Yaptırmadığınızda Cihazınızında Biriken Toz Miktarına Bağlı Olarak Çok Daha Fazla Yakıt Yakıcaksınız.
2-) Şebeke Suyunuzda Bulunan Kireç ve Degişik Kimyasallar Doğalından Fazla Olması Cihazınızda Bulunan Parçalara Zarar Vermektedir.
3-)Cihazınız Arızalandıgında Çagırdıgınız Teknik Servis Orjinal Yedek Parça Kullanmadıgı Takdirde Kısa Sürede Degişen Parçalarınız Tekrar Arıza Yapmaktadır Bunun İçin Servis Seçiminde Professiyonel Olarak Orjinal Yedek Parça Kullanan Servisler Tercih Ediniz.

kombi sıcak su vermiyor hizmetimiz dışında istanbulun tüm bölgeleri için eca kombi sıcak su vermiyor arızası için de bizleri arayabilirsiniz, Firmamız orijinal yerinde bir sene garantili parça değişimleri yapmaktadır. Bizleri arayarak gün içi kombi servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

 

Tagged with: , , ,
Posted in Kombi servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA