Kombi sıcak su vermiyor

Kombi cihazları bazen mekanik ve elektronik arızalardan dolayı kombi sıcak su vermiyor arızası ortaya çıkabilir. Aşağıdaki seçeneklere göz atarak kombi sıcak su vermiyor arızası hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Kombi sıcak su arızası için servisimize başvurabilirsiniz.

a)Su açıldığında cihaz yanıyor fakat ısıtmıyorsa suyu gereğinden fazla açmış olabilir (kış aylarında)
b)Isınan suyun bir kısmı kalorifer sistemine karışıyor olabilir
c)Sıcak su hattına baksa bir yerden su karışması olabilir
d)Cihazın sıcak su ile ilgili aksamlarında problem olabilir ( iletişime geçiniz 0212 427 0 425)

numaralarımız yazımızın içerisinde bulunan resimde mevcuttur resim üzerindeki tüm numaralarımızdan bizlere gün içerisinde ulaşabilirsiniz. Servis plan yetkilimiz adresinizi, isminizi, ve iletişim bilgilerinizi aldıktan sonra sizlere uygun bir zaman verecektir. bizleri aradığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Kombi sıcak su vermiyor

Kombi sıcak su vermiyor

Bu konu ile ilgili başlıca anahtar kelimeler :

Eca kombi sıcak su vermiyor, alarko kombi sıcak su vermiyor, vaillant kombi sıcak su vermiyor, ferroli kombi sıcak su vermiyor, ariston kombi sıcak su vermiyor, baymak kombi sıcak su vermiyor, maktek kombi sıcak su vermiyor, demirdöküm kombi sıcak su arıza, kombi sıcak su vermiyor, kombi sıcak su arızası, kombi sıcak su gelmiyor, kombi su akıtıyor, kombi sıcak suda yanmıyor,

Kombi cihazınızın sıcak su ile ilgili problemlerinde bizleri 0212 427 04 25 nolu telefon numarasından arayabilirsiniz.

kombi sıcak su vermiyor

firmamız tarafından yapılan arızaların başında gelmektedir sıcak su problemi, kombilerde en fazla rastlanan olaylar arasında gelen sıcak su vermeme probleminin pratik çözümlerini sitemizi araştırarak öğrenebilirsiniz. Servisimiz tarafından parça değişimi ile çözülen kombi sıcak su vermiyor problemi bir sene yerinde garantilidir. bizleri gün içerisinde arayarak bölgenize yakın araçlarımızdan kombi servisi desteği alabilirsiniz. Servisimiz parça değişimi yapması durumunda Özel kombi arıza tespit bedeli ödemeyeceksiniz, Servis elemanlarımızın verdiği ücreti kabul etmemeniz durumunda, arıza tespit ücretini tarafınızdan tahsil edecektir.

Firmamız hakkında sizlere kısa bir bilgi verelim; firmamız özel kombi servisi ustatamirci.com adresi 1993 yılında kuruldu, kendisini devamlı geliştiren servis elemanları ile çalışan servisimiz bu güne kadar müşterilerinden tek bir olumsuz geri dönüş almamıştır.

Firmamız özel servistir ve maktek markasının yetkili servisliğini yapmaktadır, gantili ürünleriniz için ilgili yetkili servisleri arayarak işlem yaptırabilirsiniz. Firmamız tüm markalara orjinal yedek parça kullanarak bir sene yerinde garanti sağlamaktadır.

Tagged with: , , , , , , , , , , , ,
Posted in Kombi servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA