Mecidiyeköy Kombi Servisi

Mecidiyeköy kombi servisi teknik personeli ile her marka kombinize bakım ve onarım hizmeti sunan özel bir servistir.

Geniş araç filosu ile Mecidiyeköy Kombi Servisi Mecidiyeköy bölgesinin bütün semtlerine süratle hizmet verebilen firmamız, günümüz ekonomik koşullarını göz önüne alarak müşterilerine cazip onarım fiyatları sunmakta, tamir ettiği kombilere işçilik ve yedek parça garantisi vermektedir.

Hizmeti bir sanat olarak gören  Usta Tamirci, başta Demirdöküm, Baymak, Eca, Vailant ve Buderus olmak üzere tüm kombi markalarının onarım ve bakım hizmetini, orijinal yedek parça kullanarak gerçekleştirmektedir. Geniş araç filosuna sahip olan servis merkezimiz, İstanbul’ un Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm semtlere hizmet götürmektedir.
Özel Kombi Servisinde Bir İlk

Mecidiyeköy Kombi Servisi

Garantisi süresi bitmiş kombilerinize yeniden garantilendiren yegane kuruluş olan firmamız, müşterileri ile yaptığı sözleşmeye istinaden her marka kombiyi gelen talebe göre istenilen sürede garanti kapsamına almaktadır. Makul bir ücret karşılığında kombisini garanti kapsamına alan müşterilerimiz, garanti süresi boyunca hiçbir arızaya bedel ödemeden onarım imkanına sahip olmaktadırlar. Sadece kombi üretici firmaların sunabildiği bu garantiyi özel bir servis olan Usta Tamirci ile yakalayan müşterilerimizin memnuniyeti ve bize gösterdiği teveccüh her geçen gün artmaktadır.

Kombi Bakım Hizmeti

Mecidiyeköy kombi servisi, kombilerinizin rutin bakım işlemlerini eğitimli ve güler yüzlü personeli ile gerçekleştirerek, müşterilerin yüklü karşılaşabileceği yüklü maliyetlerin önüne geçmektedir.

Mekaniğin ve elektroniğin bir arada işlev gösterdiği kombiler de rutin bakıma ihtiyaç duymaktadır. Mecidiyeköy Kombi Servisi Olası arızaların erken tespiti ile yüksek tamir faturalarının önüne geçen Mecidiyeköy Kombi Servisi, kombinizin daha randumanlı çalışmasını sağlamakta, gaz tüketimini düşürmektedir.

Mecidiyeköy’ün Tamamı Kapsama Alanımızda!

Mecidiyeköy Kombi Servisi

Mecidiyeköy Kombi Servisi

Mecidiyeköy bölgesinin tamamına süratle kombi servis hizmeti götürebilen şirketimiz, müşteri memnuniyetini bir işletme anlayışı olarak benimsemiştir. Kurumumuz çatısı altındaki tüm işlemler orijinal yedek parça ve işçilik garantisi altında gerçekleştirilmektedir.

Firmamız  Mecidiyeköy ve aynı zamanda İstanbulun bütün bölgelerinede bakmaktadır.  İstanbulun bütün bölgelerine 7/24 servis hizmeti sağlayan firmamıza ulaşmak için tek yapmanız gereken bizleri aramanızdır.

 

 

İSTANBUL’DA SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ İLÇELER

 

 

Avrupa Yakası Arnavutköy · Avcılar · Bağcılar · Bahçelievler · Bakırköy · Başakşehir · Bayrampaşa · Beşiktaş · Beylikdüzü · Beyoğlu · Büyükçekmece · Çatalca · Esenler · Esenyurt · Eyüp · Fatih · Gaziosmanpaşa · Güngören · Kâğıthane · Küçükçekmece · Sarıyer · Silivri · Sultangazi · Şişli · Zeytinburnu Anadolu Yakası Adalar · Ataşehir · Beykoz · Çekmeköy · Kadıköy · Kartal · Maltepe · Pendik · Sancaktepe · Sultanbeyli · Şile · Tuzla · Ümraniye · Üsküdar

 

 

 

Mecidiyeköy Kombi Servisi TELEFON NUMARALARIMIZ

  • 0212 625 30 90                                   0212 427 04 25                                       0212 232 06 44                                0212 578 03 74                              0555 984 03 14

 

 

Firmamız İstanbul’un bütün bölgelerine 7 gün 24 saat servis hizmeti sağlamaktadır. Firmamız %100 hoşgörü ve güven içerisindedir. Bize ulaşmak için yukarıda yazan telefon numaralırımzdan birini arayarak servis hizmetinizden yararlanmak isteğinizi söylemenizidr ve daha sonrasında sizin istediğiniz gün ve saat içinde profesyonel uzman ustalarımız sizlere servis hizmeti sağlamak için yola koyuluyor gelmeden 1 saat önceden mutlaka arayıp gelliceklerini haber veren ustalarımız siz müsait iseniz geliyorlar. profesyonel uzman ustalarımızın son model araçlarında bütün  marka ve model cihazların yedek parçaları mevcuttur yapılan ve takılan parçalarada yerinde 1 yıl garanti veriliyor. Profesyonel uzman ustalarımızın son model araçlarında bulunan parçalar kesinlikle 1. kalite orjinal parçalardır kesinlikle yan sanayi parça bulundurmamaktadırlar. Sırf siz daha iyi bir yaşam ve hayat sürün diye daha kaliteli olsun diye çalışan ustalarımız hoşbörülü bir nezaket anlayışı vardır. Telefon açtığınızda karşınıza çıkacak olan kişide çok hoşgörülü ve efendi insanlardır çekinmenize gerek yok arayın çözelim sorunlarınızı.

 

 

 

 

 

 

Tagged with: , , , , ,
Posted in Kombi servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA