şişli demirdöküm servisi

şişli demirdöküm servisi

şişli demirdöküm servisi

istanbulun en ulaşılabilir işlek mekanlarından olan şişli bölgesi için özel 2 araç ayıran şişli demirdöküm servisi hizmetimiz yerinde güvenilir garantili kombi servisi hizmeti vermektedir, sizlere yerinde kombi servisi sunan firmamız bölgenize özel tam yedek parça stoklu gezici araçları sayesinde kombi yerinden sökülmeden arıza giderilecektir.  demirdöküm servisi tarafından değiştirilen tüm parçalar 1 yıl yerinde garantilidir. bizleri arayarak kombi servisimiz ve arıza için daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

şişli demirdöküm servisi

hizmeti ile 1993 yılından beri sizlere müşteri memnuniyetinin önemini aktarmaya çalıştık, şişli demirdöküm servisimiz %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Servisimiz tarafından yapılan kombiler yada klimalar tekrar arıza yaparsa bizlere direk olarak ulaşabilirsiniz. Firmamızdan yapacağınız tüm işlemler için bankanın sizlere tanımladığı kredi kartını kullanarak ödeme yapabilirsiniz  fiyatlarımıza kdv dahil değildir.

Servisimiz Demirdöküm kombi servisi yanı sıra baymak , eca ve vaillant kombilere de bakmaktadır ve sadece garanti dışı kalmış yada garantisi biten cihazlara hizmet vermektedir. Garantisi biten cihazlarınız için yetkili servisleri arayabilirsiniz.

Firmamız sisli tüm demirdöküm marka cihazlara bakmaktadır bizleri gün içerisinde arayarak servis kaydı oluşturmanız halinde sizlere geri dönüş yaparak hizmetimizden yararlanmanızı sağlayabiliriz. Ustatamirci.com kombi servisi olarak sizlere 7/24  tüm saatler de kesintisiz olarak hizmet sağlamaktayız, sitemizde bulunan online müşteri temsilcimizden her zaman ücretsiz yardım talep edebilirsiniz.

sisli demirdöküm kombi Servisi hizmetimizin merkezi Bayrampaşa dır, sisli bölgesinden aramanız halinde sisli demirdöküm servisi araçları size yakın olan bir konumdan adresinize en acil şekilde geçiş sağlayacaktır, şişli demirdöküm servisi elemanlarımız kombinizi yerinden sökmeden bulunduğu yerde tüm arızalarını yapabilmek üzere eğitim almıştır sisli demirdöküm kombi servisi sizlere iyi ve arızasız günler diler

sisli Demirdöküm kombi servisi

0212 625 30 90 – 0212 427 04 25 – 0212 232 06 44 -0555 984 03 14 

Tagged with: , , , , , ,
Posted in Kombi servisi
2 comments on “şişli demirdöküm servisi
  1. kerem dedi ki:

    şişli bölgesinde bulunan iş yerim için servis i aradık, kombimizin petekleri tam anlamıyla ısıtmıyor ama 350 tl gibi doğalgaz faturası ödüyorduk
    Şişli demirdöküm servisi arkadaşları aradık ilaçlı petek temizliği işlemi yapıldı şimdi peteklerimiz tam anlamıyla ısıtıyor, umarım daha az doğalgaz faturası ödeyerek daha fazla ısınabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA