Logar açma

BİLGİSAYAR DESTEKLİ KANAL AÇMA & ALT YAPI ÇÖZÜMLERİ EKİPMAN TEDARİĞİ Ve KİRALAMA HİZMETLERİ

Ustatamirci.com olarak Artık yaşadığınız kanal tıkanıklığı sorunları problem olmaktan çıkıyor…

ustatamirci kanal açmalogar açma Size bir telefon kadar yakın olan deneyimli kadrosu ile ve; son teknoloji ürünü ileri ekipman yardımıyla; tüm “kanal ve tesisat” problemlerinizi kökünden çözüyor. Ustatamirci tıkalı giderlerin açılmasında; tesisat sızıntılarında yapıya herhangi bir zarar vermeden, evinize yada iş yerinizde herhangi bir yeri kırmadan son teknoloji kameralar ile donatılmış aletler yardımıyla hizmet verir ve sorunları kolaylıkla gidermekte sizlere kolay ucuz çözümler sunmaktadır.

Telefon numaralarımız

logar açma

logar açma

0212 427 04 25 – 0212 578 03 74 – 0212 232 06 44

ustatamirci ile kanal ve logar tıkanıklıklarında vidanjör ve kuka desteğiyle, kanalın açılması deneyimli ekibimiz ile çözüme ulaşmaktadır. Logar açma Tesisatların tazyikli sıvılar ile çatlaması ve sıvıları sızdırma problemleri yalnızca su ve atık su kanallarında değil doğal gaz tesisatlarında da işletmemizce tespit edilmektedir. verdiği hizmetler ile son derece pratik çözümler sunmaktadır. Ev tesisat sızıntılarında ise uzman ekibimiz kameralı sistemlerle sızıntıyı tespit ederek sorunun giderilmesini hemen hızlı olarak sağlamaktadırlar. Yaşadığınız bodrum su baskınlarında, bodrumdaki su kaçaklarının tespitinde, bodrumdaki pis suların temizliğinde “ekipman filomuzun genişliği” sayesinde hızlı ve hijyenik olarak yapılmaktadır. sizinde evinizde yada iş yerinizde Kanal arıza ve sızıntıları kullanmış olduğumuz ileri teknoloji Rothenberger ve Wilo marka dünyaca tanınmış aletler ile sorunsuz olarak giderilmektedir.

Logar açma

  • Kullandığımız ileri teknoloji aletler;
  • Rothenberger Benzinli Kanal Açma Makinası
  • Rothenberger Sızıntı Tespit ve Kanal Tarama Kamerası
  • Rothenberger Su Kaçağı Tespit Cihazı
  • Wilo Tsurumi Pompaları
  • Wilo Foseptik Parçalayıcı Bıçaklı Pompalar
  • Vidanjör ve Kuka

yukarıdaki aletler kullanılarak Logar açma konusunda hemen çözüme ulaşılmakta ve evinize herhangi bir zarar gelmeden işleminiz sonuçlanmaktadır bizleri hemen arayarak randevu alabilirsiniz. Firmamız logar açma konusu dışında Kombi Petek temizliği işlemini de yapmaktadır.

Firmamız tüm işlemleri için özel ekipmanlar kullanmaktadır, Firmamız çalışanların tümü işinde profesyonel olmuş çalışanlardan oluşmaktadır. Sorun gidermek için her zaman yanınızdayız.

Bu ileri teknoloji ekipmanların tedariği için de kapalı kanalların açılması için de işletmemiz ile iletişime geçiniz…

Tagged with: , , , , , , , , , , , , , ,
Posted in logar açma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA