kombi kart tamiri

Servisimize İstanbul şişli / mecidiyeköy bölgesinden bizleri google.com adresinde kombi kart tamiri anahtar kelimesini arayarak ulaşan ali rıza bey bosh marka kombide sıcak suyun gelemediğini kombinin düzensiz olarak çalıştığını ve kombi ateşleme yapmıyor gibi problemlerinin olduğunu tarafımıza bildirdi, kombi Servis yetkilimiz tarafından isim soy isim, telefon ve adres bilgilerini alan servisimiz hemen mecidiyeköy kombi servisi gezici araçları ile iletişime geçerek gün içerisinde acil kombi servisi hizmetini yönlendirdi. Acil kombi servisi hizmetimiz yarım saat sonra ali rıza beyin adresinde oldular, Kombi de yapılan ilk kontrollerde kombi ateşleme sorununun Bosch kombi kartında olan arızadan kaynaklı olduğu kartın değişmesi yada kombi kart tamiri edilmesi gerektiğinin bilgisini ali rıza beye verdiler.

Bosch kombi kart tamiri yada Bosch kombi sıfır kartı ücreti

kombi kart tamiri

kombi kart tamiri

müşterimize bilgi olarak verildikten sonra müşterimiz ali rıza bey, ikisinin de bir sene garantisi olduğunu ve bunun için sıfır kart taktırmak istediğini bize iletti, Kombi kart tamiri servisimizin arabalarında bulunan hazır sıfır bosch kombi kartı, adresete bulunan arızalı bosch kombi ye takılarak test işlemlerini başlattı, Servis yetkililerimiz tarafından ve başarı ile sonuçlanan bosch kombi arıza testi bitiminde kombi kartına bir sene yerinde garanti verilerek adresten ayrıldılar.

Sayın müşterilerimiz sizinde bosch kombi nizde bu tür bir arıza var ise mutlaka bizleri arayarak bir fiyat bilgisi talep ediniz. Kombinizi yaptırıyorken hayatınızı karartmayınız. Kombi tamiri için yüksek bedeller ödemeyiniz

avrupa yakası kombi kart tamiri 0212 625 30 90 – 0212 427 04 25 – 0212 232 06 44 – 0555 984 03 14

Anadolu yakası kombi kart tamiri 0216 387 83 53 – 0555 984 03 13

servismiz kombi kart tamiri işleminin yanı sıra kombi tamiri olarak ta sizlere hizmet vermektedir.

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Bilgi Bankası, Uncategorized

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA