eca kombi servisi

Eca Kombi Servisi

eca kombi servisi

eca kombi

eca kombi servisi

eca kombi

Evinizde veya işyerinizde eca kombi cihazı kullanıyor ve kullanmış olduğunuz kombi cihazınızda herhangi bir arıza meydana gelmiş ise, firmamız eca kombi cihazları için sizlere size özel kombi servisi hizmeti sunmaktadır.
Firmamız 15 yılı aşkın süredir ısıtma ve soğutma sektöründe özellikle de kombi servisi hizmeti üzerinde yoğunlaşarak çalışmalarını sürdürmektedir.

eca marka kombi cihazınızın hangi modeli olursa olsun her türlü arızasında ( Başlıca eca kombi arızaları : eca kombi su damlatıyor, eca kombi basınç yükseliyor, eca kombi genleşme tankı, ecakombi kart arızası, eca kombi ateşleme yapmıyor, eca kombi sıcak su vermiyor, eca kombi petekler ısıtmıyor, eca kombi su eksiltiyor, eca kombi üç yollu vana arızası ) sizlere özel eca kombi servisi hizmeti sunmaktayız.

Firmamız tarafından eca kombi cihazınızda yapılacak olan her türlü parça değişimi 1 yıl firma garantisi altındadır. Ayrıca periyodik eca kombi bakımı yaptırmadıysanız firmamız kombi ve petek bakımı konusunda da sizlere yardımcı olacaktır.

 

eca kombi servisi

eca kombi

Ustasına emanet ediniz

Firmamızın merkezi istanbul avrupa yakasında olup, anadolu yakası kombi servis hizmetimizde mevcuttur.

eca kombi servisi hizmeti almak için bizleri sabah 09:00 akşam 19:00 saatleri arasında arayabileceğiniz numaralarımız : 0212 427 0 425 , 0212 625 30 90 ve Şişli eca kombi servisi için telefon numaramız : 0212 232 0 644 tür.

ecaeca servisi, eca kombi servisi, eca kombi servislerieca kombi arızalarıeca kombi sıcak su vermiyor, eca kombi petekler ısınmıyor, eca kombi kart arızası, eca kombi ateşlemey apmıyor, eca kombi pilot yanmıyor, eca kombi su damlatıyor, eca kombi basınç yükseliyor, eca kombi doldurma musluğu, eca kombi genleşme tankı, eca kombi üç yollu vana, eca kombi emniyet ventili

Kaynak : Eca Kombi Servisi

2 comments on “eca kombi servisi
  1. hacer salkım dedi ki:

    eca kombim altından su damlatıyordu servis geldi pompa ile hava bastı bakım yaptı sorunum giderildi teşekkür ederim bakım ücreti olarak ta bizden 50 tl aldılar. Başka servisleri aradım bana o kadar farklı arızalar söylediler ki aklımızı bulandırdılar. ustatamirci servisinine sonsuz teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA