kombi bakımı

Kombi bakımı – Petek bakımı

Kombi ve petek bakımı

Soğuk kış aylarını yaşadığımız şu günlerde, evimizde veya işyerlerimizde yeni yeni kullanmaya başladığımız kombi cihazları uzun süreli kullanılmadığından dolayı arıza verebilmektedir. Bu arızaların nedenleri genellikle arızalı parça kaynaklı olsa da, bazen periyodik kombi bakımı ilede arızalar giderilebilmektedir. Kombi cihazınızın ömrünü uzatmak ve ileride oluşabilecek daha büyük arızalara meydan vermemek için periyodik kombi bakımı yaptırmanızı önermekteyiz.
Periyodik kombi bakımı ile birlikte  kombi petek bakımı yaptırmanız halinde evinizde ki doğalgaz kullanımında maksimum verim alacağınızı unutmayınız. Uzun yıllar boyunca peteklerde dolaşan suyun tahliye edilmemesi ve sürekli devirdaim yapması neticesinde başta devirdaim pompası olmak üzere diğer parçalara zarar verebilmektedir. Ayrıca peteklerde dolaşan suyun kirli olması durumunda kombi pompası peteklere suyu basar iken zorlanacak ve suyun yavaş dolaşması sebebi neticesinde cihazınız otomotiğe geçmeden sürekli çalışacaktır.

Kombi ve petek bakımı cihazınızın çalışma ömrünü % 50 oranında arttıracağı gibi, yine aynı şekilde doğalgaz tasarrufu ve ısınma yönünden % 30 a varan kazanç sağlamanıza olanak tanıyacaktır.

Ve unutulmamalıdırki meteorolji müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre tüm dünya mevsim şartları son 1000 yılın en soğuk kış ayının yaşayacağına işaret etmektedir. Soğuk hava dalgasının günden güne kendini hissettirmesi ve olası soğuk bir dönemde kombi cihazınızın arısa yapması durumunda acil müdahale etme durumu söz konusu olmayacaktır. Yetkili servisler başta olmak üzere, tüm özel servislerde soğuk kış günlerinde yoğun tempo ile çalıştıkları için servis geliş tarihi minimum 3 ila 5 gün arasında değişecektir. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmak istemiyor ve beklemek istemiyorsanız lütfen kombi bakımınızı hava şartları daha ağırlaşmadan yaptırınız.

Firmamız özel servis olarak aşağıdaki markalara kombi ve petek bakım hizmeti sağlamaktadır.

2 comments on “kombi bakımı
  1. haydar denizci dedi ki:

    kombi bakımı hizmetinizden yararlandım teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA