Eyüp Sultan Alibeyköy Kombi Servisi Hizmetleri

Gürsoy Teknik ustatamirci.com 15 yılı aşkın süredir hizmet vermiş olduğu ısıtma ve soğutma sektöründe faaliyete başlamış olduğu, İstanbul ‘ un parlayan yıldızı Alibeyköy ‘ e yeniden dönüş yapmıştır.

Firmamızın ilk olarak kombi servisi hizmeti vermeye başlamış olduğu Alibeyköy semtinde bulunan merkez şubemiz ile sizlere en hızlı kombi arıza çözümleri sunmaktan mutluluk duyarız.

Metropol dünyanın en kalabalık şehirlerinden biri olan İstanbul ‘ un Eyüp ilçesine bağlı bulunan Alibeyköy semtinde veyahut çevre bölgelerde ikamet ediyorsanız kombi teknik servis hizmetlerimizden oldukça hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Alibeyköy Bölgesi Mahalleleri ve Servis


Semtimizin mahallelerinden; Akşemsettin mahallesi, Çırçır mahallesi, Yeşilpınar mahallesi, Karadolap mahallesi servis merkemize oldukça yakın olmakla birlikte bu mahallelere gün içerisinde acil alibeyköy kombi servis hizmeti sağlayabiliriz. Öğleden önce firmamıza yapılan servis kayıtları gün içerisinde mutlaka işleme konulmaktadır. Öğleden sonra servis bildiriminde bulunmanız durumunda, gezici kombi servisi ekiplerimizin bölgenize uzaklığına ve iş yoğunluğuna bağlı olarak aynı gün içerisinde servis hizmeti alabilirsiniz. Aksi taktirde sahada yer alan teknisyen arkadaşlarımız sizi firma merkezimize ( Alibeyköy kombi servisi ) yönlendirerek servis kaydınızı bir sonraki tarihe, yada sizin içinde en uygun olabilecek ileri tarihe kayıt yaptırmanızı isteyecektir.

Gürsoy teknik, kombi, klima, hidrofor, brülör, doğalgaz sobası teknik servis hizmeti veren firmamız aşağıdaki markalara özel kombi servisi hizmeti sunmaktadır.

Eca alibeyköy kombi servisi, alibeyköy baymak kombi servisi, demirdöküm kombi servisi alibeyköy, buderus servisi alibeyköy, ariston tamircisi alibeyköy, alibeyköy ferroli teknik servis, alarko arıza servis alibeyköy, baykan servisleri alibeyköy, bosch teknik servis kombi alibeyköy, vailant servis kombi alibeyköy,

Alibeyköy ve çevresindeki iş yeriniz yahut evinizdeki yukarıda yazılı markalara ait kombi cihazlarından birini kullanıyorsanız, kombi sıcak su vermiyor, kombi su damlatıyor, kombi patlamalı yanıyor, kombi petekleri ısıtmıyor, kombi ateşleme yapmıyor arızaları ile karşı karşıya kalmanız durumunda alibeyköy kombi teknik servis firması gürsoy tekniğe 0212 427 04 25 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Firmamız ustatamirci.com ( Gürsoy Teknik ) tarafından servis hizmeti esnasında değiştirilen parçalar ( yeni tamir görmemiş parçalar ) 1 yıl süre ile firmamız tarafından garanti kapsamı altındadır. Alibeyköy kombi servisi hizmeti alırken firmamızdan mutlaka servis kayıt fişini talep ediniz. Teknisyenlerimiz tarafından size verilecek olan kombi servis takip fişi üzerinde yapılan işlemler ve değiştirilen parçalar yer almaktadır. Bu fişin kaybolması durumunda firmamız tarafından herhangi bir sorumluluk kabul edilmemektedir.

Alibeyköy Kombi Bakımı

Soğuk kış günlerinde mağdur olmak ve üşümek istemiyorsanız yaz mevsimi sonunda mutlaka alibeyköy kombi bakım hizmetimizden yararlanınız. Nasıl ki uzun yola çıkmadan önce can güvenliğiniz için aracınızın tüm kontrollerini yaptırıp öyle yola çıkıyorsunuz. Aynı şekilde kış

Sizde soğuk kış günlerinde böyle bir manzara ile karşı karşıya kalmamak için kombi bakımı mutlaka yaptırınız.

mevsimine girmeden önce kombi bakımı işlemini mutlaka yaptırmalısınız. Kombi bakımı alibeyköy cihazınızın ömrünü uzatacağı gibi sizi olası büyük problemlerden de kurtarabilmektedir. Bakım esnasında teknisyenlerimiz tarafından kombiniz hangi marka olursa olsun  ( eca, baymak , protherm, vaillant, ferroli, buderus, demirdöküm, ariston vs. ) incelenerek size ileride doğabilecek sorunlar hakkında bilgi verilmektedir.

Alibeyköy kombi bakım hizmeti almak için 0212 427 04 25 nolu telefondan servis merkezimizi arayıp randevu alabilirsiniz. Firmamız ayrıca periyodik kombi bakımı Alibeyköy yanı sıra kombi peteklerinizden en yüksek verimi alabilmeniz için ilaçlı Alibeyköy kombi petek bakımı hizmeti sunmaktadır.

Küresel ısınmanın ortaya çıkarmış olduğu belli belirsiz hava koşulları ve soğuk hava dalgası zaman zaman İstanbulu esareti altına almaktadır. Soğuk kış günlerinde rüzgarında etkisi ile yüksek gerilim hatlarında meydana gelen gerilmeler sonucunda oluşan voltaj yükselmesi ve alçalması gibi durumlarında dairenizde regülatör veyahut kombi regülatörü bulunmuyor ise kombi cihazınızın kartı için ciddi bir risk arz etmektedir. Bu gibi yüksek gerilimin oluştuğu durumlarda kombi kart arızaları meydana gelmektedir. Donanım olarak kombi cihazının en yüksek maliyetli olan parçalarından biri hiç kuşku yok ki kombi kartlarıdır. Firmamız ister yüksek gerilim, isterse kullanıma bağlı diğer sebeplerden oluşan kombi kart arızası için alibeyköy kombi kart tamiri hizmeti sunmaktadır. Hangi marka olursa olsun ( eca, baymak, vestel, demirdöküm, bosch, buderus, arçelik, vaillant, ferroli, alarko vs. ) fark etmeksizin tüm kartların tamiri garantili bir şekilde yapılmaktadır.

 

TIKLA ARA