Baymak Kombi Servisi

Ekonomik ömrü Sanayi Bakanlığı tarafından 15 sene olarak belirlenen ve Garanti süresi de firmalara göre 2-3 sene arasında değişen kombilerin 6 ayda bir gerekli bakımlarının yapılması tavsiye edilmektedir. Baymak kombi servisimiz, maksimum emniyet ve memnuniyet ilkesi ile yıllardan beri siz değerli kombi kullanıcılarına hizmet vermektedir. Özellikle İstanbul’da bulabileceğiniz Baymak kombi servisleri arasında en iyisi olarak gösterilen servisimiz her türlü sorun veya rutin kombi kontrollerinde müşterilerinin yoğun memnuniyetini kazanmıştır ve kazanmaya da devam etmektedir. Doğalgaz ve kombi kullanımında emniyetin üst sınırını tercih eden Baymak kombi servisimiz, bütün müşterilerine gösterdiği, yoğun ilgi ve alaka ile adından civarda oldukça söz ettirmiş ve yüzlerce müşterisinin güvenini kazanmıştır. Kombi bakımı bizim işimizdir. senelerin verdiği tecrübe ve deneyimli uzman profesyonel teknik ekibimiz ile bütün problemlerinize çözüm bulmakta ya da rutin kontrollerinizi en iyi kalitede yapmaktayız. Teknik kadromuzda uzun yıllardan beri bu işi yapmakta olan ve özenle seçilmiş mühendis, tekniker ve diğer çalışan elemanlarımız bulunmaktadır. Kendi memnun kalmayacağın işi başkasına yapma ilkesini de her zaman benimsemiş olan Baymak kombi teknik servisimiz, Baymak kombilerinin en ince detayına kadar her şeyini profesyonelce bilmekte ve hata şansını neredeyse sıfıra indirmektedir. Bu durumda servisten kaynaklanabilecek hatalı işlem ihtimalini de neredeyse sıfıra indirmekte ve maksimum emniyet hedefine bir adım daha yaklaşmaktadır. Güvenilir hizmetin öneminin arttığı günümüz teknoloji dünyasında aldığınız bir elektronik ya da mekanik üründen ya da bir hizmetten sadece maksimum verimli şekilde faydalanmak değil, aynı zamanda sağlam ve etkili bir servis hizmetine duyulan ihtiyaç da oldukça önemlidir ve bir gereklilik hatta zorunluluk olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu bağlamda Baymak kombi servisi İstanbul servisimiz diğer servislere göre oldukça profesyonel iş anlayışı ve oldukça deneyimli ekibi ile her zaman bir adım öne çıkmaktadır.  Baymak kombilerinizin düzenli bakımını yaptırmak için bize bir telefon ile ulaşmanız mümkündür. İletişim bilgileri bölümündeki numaralarımız daimi olarak hizmet vermektedir. Ayrıca güler yüzlü ve hoşgörülü olmanın yanı sıra oldukça da bilgi sahibi olan çalışanlarımız sizlere hemen bir çözüm yolu göstermekte ve olabilecek en kısa sürede ihtiyacınız olan servis imkânını sizlere sağlamaktadır. Sorununuz telefon bağlantısı üzerinden yönlendirme ile çözülebilmekle birlikte, aksi durumda hemen acil servis imkânı hizmetinize sunulmaktadır.

 

Baymak Kombi Servisi

Baymak Kombi Servisi

TELEFON     NUMARALARIMIZ

 

 

 • 0212 625 30 90              0212 427 04 25              0212 232 06 44           0212  578 03 74                0555 984 03 14

Baymak kombi servisi olarak verilen hizmetler

 1. Baymak kombi servisi
 2. Baymak kombi tamiri
 3. Baymak kombi bakımı
 4. Baymak kombi arızaları
 5. Baymak kombi kart tamiri
 6. Baymak kombi sıcak su vermiyor
 7. Baymak kombi çalışmıyor
 8. Baymak kombi arıza kodları
 9. Baymak kombi su damlatıyor
 10. Baymak kombi gürültülü çalışıyor

 

 

İSTANBUL’DA 7/24 HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER

Avrupa Yakası Arnavutköy · Avcılar · Bağcılar · Bahçelievler · Bakırköy · Başakşehir · Bayrampaşa · Beşiktaş · Beylikdüzü · Beyoğlu · Büyükçekmece · Çatalca · Esenler · Esenyurt · Eyüp · Fatih · Gaziosmanpaşa · Güngören · Kâğıthane · Küçükçekmece · Sarıyer · Silivri · Sultangazi · Şişli · Zeytinburnu Anadolu Yakası Adalar · Ataşehir · Beykoz · Çekmeköy · Kadıköy · Kartal · Maltepe · Pendik · Sancaktepe · Sultanbeyli · Şile · Tuzla · Ümraniye · Üsküdar                                                                                                                Firmamız İstanbul baymak kombi servisi ve bütün seçkin markalarada hizmet sunmaktadır.  İstanbulun bütün semtlerine bakmakta olan servisimiz           7/24 hizmet vermektedir. profesyonel uzman ustalarımızın son model araçlarında bütün markaların kombi yedek parçaları mevcutur ve hepsi        1. kalite orjinal parçalardır. Tek yapmanız gerekn ise bizim numaralarımızdan birini arayarak servis hizmetinizden yarlanmak istediğinizi söylemeneizdir ve sizin istediğiniz gün ve saatte ustalarımız gelmekteir ve gelinmeden mutlaka 1 saat önce arayıp müsaite olup olamadığınızı geliceklerini haber vermektelerdir. Eğer siz müsatit değilseniz istedğiniz başka bir gün saate randevunuz ertelenir ve o gün ve saatte ustalarımız tekrar arayıp müsait olup olmadığınızı sorar siz müsait iseniz gelirler.

Tagged with: , , , , , ,
Posted in Baymak Kombi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA