kombi çalışmıyorsa ateşleme yapmıyorsa ne yapmalıyım

kombi çalışmıyorsa ateşleme yapmıyorsa ne yapmalıyım

kombi çalışmıyorsa ateşleme yapmıyorsa ne yapmalıyım

kombim çalışmıyor ?

kombim ateşleme yapmıyor ?

Eğer sizinde bu şekilde bir arıza nız mevcutsa tüm marka tüm modelle mutlaka kombi arıza düğmesi bulunmaktadır ilk yapmamız gereken şey kombi ateşleme yapmıyorsa reset diye adlandırdığımız kombi arıza tuşuna beş saniye kadar basılı tutup elimizi çekmektir, eğer arızamız devam ediyorsa, kombimiz ateşleme yapmıyorsa yapabileceğimiz pek birşey yoktur hemen servis çağırmalıyız.
reset düğmesinin amacı cihazımızı fabrika ayarlarına almaktan ziyade içerisinde birikmiş gazı boşaltma, su sirkülasyonu yapma, ve ateşleme kontrolü yapar.

Listede yazanları uyguladığınıza arıza nız devam ediyorsa bizleri arayabilirsiniz

 • 0212 625 30 90
 • 0212 427 04 25
 • 0555 984 03 14
  numaralarımızı arayabilirsiniz

kombi çalışmıyorsa ateşleme yapmıyorsa ne yapmalıyım

kombi çalışmıyor yada kombi ateşleme yapmıyor gibi birçok arıza hemen hemen her gün başımıza gelebilmektedir bu tür arızalar genellikle kombi kartlarında oluşan devrelerden kaynaklanmaktadır, kombi kartı üzerindeki devrelerin aşırı yada düşük voltaj alması ile kombi kartınızda hasarlar meydana gelebilir, kart tamir merkezi servisimiz tüm marka ve modellerdeki kombilerin kartlarını tamir edebilmektedir. Ateşleme sorunlarının başında kart ve fan arızası gelir fan‘ dan dolayı kombi ateşleme yapmayabilir fan ve kombi temizliğinizi mutlaka her sene yaptırmalısınız fan kombi için ön önemli bileşendir. fan arızalı olduğunda kombi fanın’ dan ses gelir yada hiç çalışmaz.

Firmamız istanbul’ un tüm bölgelerine servis hizmeti sağlamaktadır, Servisimizi arıza ne olursa olsun arayarak bizden bilgi, yardım, kombi servisi hizmeti alabilirsiniz. Servislerimiz kombi arıza konusunda deneyimli MEB onaylı diploması olan çalışanlardan oluşur dilerseniz evinize gelen servis yetkilimizin sizlere ilgili belgeleri göstermelerini isteyebilirsiniz.

Tagged with: , , ,
Posted in Bilgi Bankası
2 comments on “kombi çalışmıyorsa ateşleme yapmıyorsa ne yapmalıyım
 1. Ahmet KARAKOÇ dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin demirdöküm kombi ekranında herhangi bir ekran arızası F1 vs. vermemesine rağmen son 1 saattir ateşleme yapmıyor daha önce bir kez resetledim fakat sorun düzelmedi. Su veya ocakta sorun yok, çalışıyor. Kullanıcı olarak bizim yapabileceğimiz herhangi bir alternatif çözüm var mı?

 2. ömer özer dedi ki:

  Eski tip alarko serana kombi hem sıcak suda hemde ısıtmada çalışmıyor.kobiyi açtığımda ateşleme yapacak gibi çıt çıt ediyor ama ateşleme yapmıyor herhangi bir arza düğmesi yanmıyor fan motoru çalışmıyor.yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA