kombideki su seviyesi

kombi servisi

kombi su seviyesi markası ve modeli ne olursa olsun kombilerimizdeki su seviyesi çok önemlidir kombimiz sağlıklı çalışabilmesi için mutlaka su seviyemizin sıfır ila iki bar arasında olması gerekmektedir
kombimiz belirli bir basınç altında çalışmak zorundadır suya hareket verildiği için sıfır basınçtaki bir suya hareket veremezsiniz böyle bir suyun olması içerisindeki pompanında rahat çalışması  erekmektedir.

Kısacası Kombi sistemimizin çalışması için mutlaka suda basınç a ihtiyacımız vardır basınç olmadan kombimizi çalıştırmayınız. Kombimizdeki basıncın düşmesi cihaznımızın çalışmamasına sebebiyet verecektir ve büyük zararlara sebebiyet verebilir. Su basıncının çok yükselmesi ise radyatörleriniz ve kombiniz için yüksek basınç olacağından yüksek basınç ta çok tehlikelidir.

kombideki su seviyesi

kombideki su seviyesi

kombideki su seviyesi

Biz kombi servisi olarak müşterilerimize kombi çalışırken değerleri bir ile iki buçuk arasında bir değeri önermekteyiz kombi miz bu değerde güvenli ve sağlıklı çalışacaktır. Kombiler imiz deki su ısındıkça basınç artacaktır işaretli bölgenin ve verdiğimiz değerlerin üzerine çıkabilir bu şekilde bir yükselme herhangi bir tehlike getirmez.

Tagged with: , , , , ,
Posted in Bilgi Bankası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA