demirdöküm arıza kodları

demirdöküm arıza kodları

demirdöküm arıza kodları

İstanbul Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında sizlere yerinde kombi servisi hizmeti  sağlayan firmamız önemli bir ayrıntıyı buradan sizler ile paylaşıyor. Evinizde yada iş yerinizde bulunan demirdöküm marka kombiler için  Demirdöküm arıza kodları sık sık kombinin ekranında görebiliriz. Kombi Ekranında bize arıza bilgisini sunan kombiler servis geldiğinde ilk olarak neye müdahale edeceğini belirler, sizlere aşağıda vereceğimiz arıza kodları sayesinde son zamanlarda sık olarak karşılaşılan iş ehliyeti bulunmayan kişileri de ayırt etmenizde büyük rol oynar, nasıl mı? kombi müdahalesi için gelen kişi arıza kodunun başka bir arızayı göstermesine rağmen size ana kartında yada üç yollu vanasında arıza olduğunu söyleyerek çok yüksek meblağlar talep edebilirler, halbuki sadece kombinin suyu eksik olduğundan da bu hatalar meydana gelebilmektedir. Bilinçli bir müşteri ilk olarak kombi arızasını İnternet yardımı ile arayarak arıza çözümüne bakmalı eğer kendinizi aşan bir arıza ise servis çağırmalıdır.

Dikkat : kombi arızaları evinizde yada iş yerinizde çözülmelidir. Kim olduğu bilinmeyen bir kişinin kombiyi sökerek dükkanda bakılması gerekir sözlerine itibar etmeyiniz. Gerçekten kombi servisi hizmeti veren bir servis mutlaka arabasında gerekli stokları taşır ve kombiyi yerinden sökmeden olduğu yerde tamir eder. Bu tip servislerden lütfen kendinizi koruyunuz

Demirdöküm arıza kodları

01 ve 04: Ateşleme başarısızlığı (Gaz yok veya alev oluşmadı)
02: Hava başarısızlığı (Prosestat) otomatik reset 15 dakika sonra
03: 2 saat 40 dakika içinde prosestat arızası 3 kez tekrar ederse
05: Aşırı ısınma emniyeti
06: Isıtma sensörü CTN2 arızası
09: Kalorifer devresi su basınç sensörü arızası (Cp sensörü)
11: Ana kart sinyal almıyor
12: Kullanıcı arayüz arızası sinyal almıyor
13: Ana kart arızası
14: Kalorifer su sıcaklığı 95°C nin üstünde
15: Gaz mekanizması step motor arızası
16: Kombi kapatıldıktan, 5 sn den fazla bir süre sonra alev hala mevcut
17: Voltaj düşük < 170 V
18: Kullanıcı arayüz arızası
19: CTN2 kullanım suyu talebinde boru üzerinde irtibatlı değil
20: Kullanıcı arayüzü kombi ile uyumlu değil

Demirdöküm kombi servisi

yukarıda kayıtlı arıza kodlarından birisi başınıza geldiğinde ilk olarak servisimizi arayabilir arıza hakkında demirdöküm arıza kodları hakkında servis çağrısında bulunabilirsiniz. Servisimiz tüm istanbul bölgelerine kombi servisi hizmeti vermektedir, kombi servisimiz 1993 yılından beri sizlere kesintisiz olarak hizmet verir. Demirdöküm arıza kodları ve diğer demirdöküm kombi arızaları için gün içerisinde bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz servisimiz yapılan tüm parça değişimlerine bir sene yerinde garanti sağlamaktadır. Demirdöküm arıza kodları servisimiz dışında kombi kart tamiri servisimizde mevuttur.

Dikkat servisimiz özel servis olduğundan sadece garanti dışı kalmış kombilere bakmaktadır garantisi devam eden kombi sahipleri demirdöküm kombi yetkili kombi servisi müşteri hizmetleri numaraları nı arayabilirler.

Demirdöküm kombi arıza kodları servisimiz dışında demirdöküm kombi bakımı ve demirdöküm kombi petek temizliği hizmetimizde vardır bizleri arayarak kombi petekleri ısıtmıyor ise ilaçlı kombi petek temizliği hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Tagged with: , , , ,
Posted in Demirdöküm Kombi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA