kombi kart tamiri

Kombi kart tamiri

kombiler yaşamımızın vazgeçilmez birer aracı bu araçların zaman ile eskiyerek bazı arızalar meydana gelmesi kaçınılmaz olmaktadır, siz ne kadar da iyi baksanız da kombiler sonunda mutlaka bozulacaktır. Kombilerde sık sık meydana gelmese de bazı ateşleme sorunları, sıcak su vermeme , fan çalışmaması gibi arızaların tek kaynağı kombi kartında bulunan arızalardır. kombi kartları elektronik devrelerden meydana gelmektedir ve bu elektronik devreler zaman ile nem ve rutubet kaynaklı olmak üzere işlevlerini kaybettiğinden kartınızda arızalara sebep olmaktadır. kombi kart tamiri servisimiz bu tip arızaları yerinde tespit ederek kombi üzerindeki kartı sökerek tamir etmektedir bu işlem yarım günü kapsamaktadır. Gün içerisinde gelen servisimiz kartınızdaki oluşan arızları yarım gün içerisinde gidererek yapılan işleme 1 sene yerinde garanti

kombi kart tamiri

kombi kart tamiri

vermektedir, aynı kart arızası tekrar başınıza gelmesi halinde 1 yıl içerisinde ücretsiz servis hakkınızdan yararlanabilirsiniz.

kombi kart tamiri servisi

olarak sizlere verdiğimiz başlıca kombi markaları şunlardır; BAYMAK , DEMİRDÖKÜM , ECA , BUDERUS , ALARKO , FERROLİ , VAİLLANT , VESTEL , DELONGHİ , MAKTEK , BOSCH , ARİSTON , SİEMENS , VİESSMAN kombi kart tamiri firmamızda yapılmaktadır, sizinde evinizde yada iş yerinizde yukarıdaki kombiler mevcutsa çalışmıyorsa, ateşleme yapmıyorsa, sıcak su vermiyorsa, devamlı arıza kodu alıyorsanız bizleri arayarak kombi kart tamiri servisimizden yararlanabilirsiniz. Kombi servisi hizmeti veren firmamız tüm İstanbul bölgelerinde sizlere gün içerisi servis imkanı sağlamaktadır kombi servisimizden yararlanmak için bizleri aramanız sadece yeterlidir. Telefonunuzda sorun meydana geldi ise bizlere iletişim bilgilerinizi ustatamirci@mail.com adresine mail atarak ta servis kaydınızı yapabilirsiniz.

Servisimizden yapacağınız tüm markalar için kart tamiri hizmetinin ödemelerini dilerseniz bankanızın size tanımladığı kredi kartından ödeme yaparak yararlanabilirsiniz. bankanızın uyguladığı güncel pos komisyon oranlarını göze alarak taksit imkanlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Kombi kartlarında arızaların meydana gelmesini engellemek için kombi regülatör ü alarak kombinize bağlatabilirsiniz kombi kart tamiri servisimiz bu tip voltaj dengesizliklerini engellemek için gezici araçlarında sürekli olarak voltaj regülatörü bulundurmaktadır voltaj regülatörü sayesinde voltaj da gereksiz gel git lerin önüne geçerek kombi kartınızda herhangi bir zarar meydana gelmemektedir.  kombi regülatörü neredeyse kombi kart tamiri hizmetinin yarı fiyatında kombi daha büyük hasar almadan servisimize regülatör taktırabilir siniz.

 • 0212 427 04 25 –  0555 984 03 14

 • 0212 625 30 90  –  0212 232 06 44

 • 0216 387 83 53  – 0555 984 03 14

En fazla arıza yapan kombi kartları;

Baymak kombi kart tamiri

baymak marka kombiniz ateşleme yapmıyor ise , devamlı arıza veriyorsa, sıcak suyu vermiyorsa, fan devamlı çalışıyor yada hiç çalışmıyor ise büyük olasılıkla kombi ana kartınızda arıza meydana gelmiştir uzman servisimizi arayarak detaylı bilgi alabilir servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

eca kombi kart tamiri

eca kombi kart tamiri

Eca kombi kart tamiri

Eca marka kombiniz var ve devamlı arızaya geçiyor , arada ateşleme yapmıyor ise ve sıcak su kesik kesik geliyorsa fan devamlı çalışıyorsa büyük olasılıkla kombi kart tamiri yaptırmanız gerekebilir gün içerisinde servisimizi arayarak bizlerden bilgi alabilir dilerseniz gün içerisinde adresinize geçiş yaptırabilirsiniz.

demirdöküm kombi kart tamiri

demirdöküm kombi servisi sizleri bilgilendiriyor kombiniz ateşlemesinde sorun varsa , fan devamlı çalışıyorsa yada hiç çalışmıyorsa , kombi sıcak su vermiyorsa yada devamlı arıza kodu görüyorsanız büyük ihtimalle kombi kartınızda sorun meydana gelmiştir. Kombi kart tamiri hizmetimizden gün içerisinde arayarak yararlanabilir vakit kaybetmeden servis kaydı oluşturabilirsiniz.

ferroli kombi kart tamiri

ferroli marka kombilerde nem ve rutubet sonucunda arıza yapan kartınız voltajın düzensiz olmasından da kombinizin beyni olarak tabir edilen kartlarda arıza vermesine neden olabilir gün içerisinde bizleri arayarak kombi servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

kombi servisi hizmetimiz ve kombi kart tamiri hizmetimiz özel servis hizmeti sağlamaktadır garantisi devam eden cihazlarınız için yetkili kombi servislerini arayarak yardım alabilirsiniz. Servisimiz sadece garantisi bitmiş cihazlara bakmaktadır. kombi kart tamiri servisimizin yanı sıra kombi servisi , kombi bakımı , kombi tamir servisi , kombi petek temizliği servisi hizmetlerimizde bulunmaktadır.

 

Tagged with: , , , , , ,
Posted in kombi kart tamiri kombi anakart tamiri
2 comments on “kombi kart tamiri
 1. Admin dedi ki:

  baymak kombi arızaları servisimiz hizmetlerinden yararlanmak için bizleri arayabilir kombi servisi hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz

 2. Admin dedi ki:

  demirdöküm kombi kart tamiri servisimiz hakkında deytaylı bilgi almak isterseniz 0212 625 30 90 – 0212 427 04 25 – 0555 984 03 14

30 Pings/Trackbacks for "kombi kart tamiri"
 1. […] kombi kart tamiri […]

 2. […] kombi kart tamiri […]

 3. […] bir sene yerinde garanti sağlamaktadır. Demirdöküm arıza kodları servisimiz dışında kombi kart tamiri servisimizde […]

 4. […] kombi kart tamiri […]

 5. […] yararlanabilirsiniz. baymak kombi arıza kodları servisimiz dışında kombi servisi ve baymak kombi kart tamiri servisimizde […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA