Auer Soba Servisi

Auer soba servisi

servisimiz İstanbul genelinde sizlere yerinde Auer soba servisi hizmeti sağlamaktadır, servisimiz tarafından değişim yapılan tüm soba yedek parçaları bir sene tarafımızdan yerinde garantilidir, soba arıza yaptığı taktirde bizleri hemen arayarak soba servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Servisimiz Auer soba servisi dışında tüm marka ve modellerdeki cihazlara da bakmaktadır. Auer sobalarda oluşabilecek muhtemel arızalar aşağıda sizlere bilgi olarak verilecektir.

Auer sobalar sektörde kendisine yer edinmiş cihazlar içerisindedir. Auer soba markası uzun yıllar boyunca sektöre olumlu yön vermiş markalardan birisidir. Auer sobalarda genellikle arıza yapan parçalar Auer soba baca sensörü, Auer soba termokulp, Auer soba baca limiti, Auer soba ateşleme grubu, Auer soba çakmak değişimi, Auer soba gaz valfi  işlemleri ve fiyat bilgisi için bizleri arayabilirsiniz.

Auer Soba Servisi

Auer Soba Servisi

Auer soba servisi için acil servis numaralarımız söyledir 

0212 625 30 90 – 0212 427 04 25 – 0212 578 03 74 – 0555 984 03 14

Anadolu yakası Auer soba servisi

0216 387 83 53  –  0555 984 03 13

 

Auer soba hakında sizlere biraz daha detaylı bilgi verelim. soba servisi çağırmadan önce yapmanız gereken işlemler söyledir. Auer sobanıza gaz gelip gelmediğini ilk etapta mutlaka kontrol ediniz. Auer sobanızın gaz vanası bağlatısını kontrol ediniz.  Auer sobaya gaz geliyor ama sobanız çalışmıyor ise ilk olarak ateşme yapan çakmağın çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz, eğer çakmak çalışmıyor ise hemen bir servis çağırmalısınız. Auer soba servisi ateşleme yapıyor ama soba yanmıyor ise ateşleme grubunda bir sorun olabilir, ateşleme grubunun değişmesi yada bakım yapılması gerekebilir. Auer soba koku yapmaya başladıysa bacanızı kontrol ediniz yada çiğ gaz kokusu var ise köpüklu bir bezi gaz borunuzda gezdirerek gaz kaçağının olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Ve İstanbul Anadolu yakası Auer doğalgaz sobası servis bölgelerimiz ; Kuzeyde beykoz Auer doğalgaz soba servisi, üsküdar Auer doğalgaz soba servisi, ümraniye Auer doğalgaz soba servisi, ataşehir Auer doğalgaz soba servisi, sarıgazi Auer soba servisi, güney bölgelerde maltepe Auer doğalgaz soba servisi, kadıköy Auer doğalgaz soba servisi, pendik Auer doğalgaz soba servisi, kartal Auer doğalgaz soba servisi, erenköy Auer doğalgaz soba servisi, çekmeköy Auer doğalgaz soba servisi tamir ve bakım ekibiyle yaz ve kış mevsimlerinde telefonun ucundayız. Auer yetkili soba servisi

Auer soba servisi  için  servis bölgeleri, istanbulun Aksaray bölgesinden, Fatih deki Auer soba arızalarına, Zeytinburnu ilçesinden , Merter – Güngören – Bağcılar bölgesindeki Auer soba arızalarına, Okmeydanı, Kağıthane den, esenler, Bayrampaşa, Yıldırım, Gaziosmanpaşa, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Taksim, Beyoğlu bölgesindeki kombi ve soba arızalarına, Florya, Şirinevler, Yenibosna Auer doğalgaz soba servisi, ikitelli ,kemerburgaz, tarabya Auer doğalgaz soba servisi, ulus, sarıyer, kocasinan Auer doğalgaz soba servisi, ayrıca sefaköy Auer soba servisi, eyüp Auer soba servisi, alibeyköy Auer soba servisi, bakırköy bölgesinde ve mahallelerinde yeşilköy, yeşilyurt, cennet, tepeüstü, avcılar, esenyurt Auer doğalgaz soba servisi, beylikdüzü, kıraç, yakuplu, kanarya Auer doğalgaz soba servisi, küçükçekmece Auer soba servisi, kuleli Auer doğalgaz soba servisi , esenkent bölgelerine kadar hizmetteyiz.

Petek Bakım servisi hizmeti almak için tıklayınız

Tagged with: , , , , , , ,
Posted in dogalgaz sobası servisi
One comment on “Auer Soba Servisi
  1. Dogalgaz sobasi pilot atesleme sorunu teknik servis adrese gönderimini bilgisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA