As Hermetik soba servisi

As Hermetik soba servisi

servisimiz İstanbul genelinde sizlere yerinde As Hermetik soba servisi hizmeti sağlamaktadır, servisimiz tarafından değişim yapılan tüm soba yedek parçaları bir sene tarafımızdan yerinde garantilidir, soba arıza yaptığı taktirde bizleri hemen arayarak soba servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Servisimiz As Hermetik soba servisi dışında tüm marka ve modellerdeki cihazlara da bakmaktadır. As Hermetik sobalarda oluşabilecek muhtemel arızalar aşağıda sizlere bilgi olarak verilecektir.

As Hermetik soba servisi

As Hermetik soba servisi

As Hermetik sobalar sektörde kendisine yer edinmiş cihazlar içerisindedir. As Hermetik soba markası uzun yıllar boyunca sektöre olumlu yön vermiş markalardan birisidir. As Hermetik sobalarda genellikle arıza yapan parçalar As Hermetik soba baca sensörü, As Hermetik soba termokulp, As Hermetik soba baca limiti, As Hermetik soba ateşleme grubu, As Hermetik soba çakmak değişimi, As Hermetik soba gaz valfi  işlemleri ve fiyat bilgisi için bizleri arayabilirsiniz.

As Hermetik soba servisi için acil servis numaralarımız söyledir 

0212 625 30 90 – 0212 427 04 25 – 0212 578 03 74 – 0555 984 03 14

Anadolu yakası As Hermetik soba servisi

0216 387 83 53  –  0555 984 03 13

 

As Hermetik soba hakında sizlere biraz daha detaylı bilgi verelim. soba servisi çağırmadan önce yapmanız gereken işlemler söyledir. As Hermetik sobanıza gaz gelip gelmediğini ilk etapta mutlaka kontrol ediniz. As Hermetik sobanızın gaz vanası bağlatısını kontrol ediniz.  As Hermetik sobaya gaz geliyor ama sobanız çalışmıyor ise ilk olarak ateşme yapan çakmağın çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz, eğer çakmak çalışmıyor ise hemen bir servis çağırmalısınız. As Hermetik soba servisi ateşleme yapıyor ama soba yanmıyor ise ateşleme grubunda bir sorun olabilir, ateşleme grubunun değişmesi yada bakım yapılması gerekebilir. As Hermetik soba koku yapmaya başladıysa bacanızı kontrol ediniz yada çiğ gaz kokusu var ise köpüklu bir bezi gaz borunuzda gezdirerek gaz kaçağının olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Ve İstanbul Anadolu yakası As Hermetik doğalgaz sobası servis bölgelerimiz ; Kuzeyde beykoz As Hermetik doğalgaz soba servisi, üsküdar As Hermetik doğalgaz soba servisi, ümraniye As Hermetik doğalgaz soba servisi, ataşehir As Hermetik doğalgaz soba servisi, sarıgazi As Hermetik soba servisi, güney bölgelerde maltepe As Hermetik doğalgaz soba servisi, kadıköy As Hermetik doğalgaz soba servisi, pendik As Hermetik doğalgaz soba servisi, kartal As Hermetik doğalgaz soba servisi, erenköy As Hermetik doğalgaz soba servisi, çekmeköy As Hermetik doğalgaz soba servisi tamir ve bakım ekibiyle yaz ve kış mevsimlerinde telefonun ucundayız. As Hermetik yetkili soba servisi

As Hermetik soba servisi  için  servis bölgeleri, istanbulun Aksaray bölgesinden, Fatih deki As Hermetik soba arızalarına, Zeytinburnu ilçesinden , Merter – Güngören – Bağcılar bölgesindeki As Hermetik soba arızalarına, Okmeydanı, Kağıthane den, esenler, Bayrampaşa, Yıldırım, Gaziosmanpaşa, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Taksim, Beyoğlu bölgesindeki kombi ve soba arızalarına, Florya, Şirinevler, Yenibosna As Hermetik doğalgaz soba servisi, ikitelli ,kemerburgaz, tarabya As Hermetik doğalgaz soba servisi, ulus, sarıyer, kocasinan As Hermetik doğalgaz soba servisi, ayrıca sefaköy As Hermetik soba servisi, eyüp As Hermetik soba servisi, alibeyköy As Hermetik soba servisi, bakırköy bölgesinde ve mahallelerinde yeşilköy, yeşilyurt, cennet, tepeüstü, avcılar, esenyurt As Hermetik doğalgaz soba servisi, beylikdüzü, kıraç, yakuplu, kanarya As Hermetik doğalgaz soba servisi, küçükçekmece As Hermetik soba servisi, kuleli As Hermetik doğalgaz soba servisi , esenkent bölgelerine kadar hizmetteyiz.

kombi petek temizliği hizmeti almak için tıklayınız

Tagged with: , , , , ,
Posted in dogalgaz sobası servisi
One comment on “As Hermetik soba servisi
  1. ilker dedi ki:

    Sobamız ateşleme yapmıyordu bunun için servis çagırdık ateşleme yapmamasının sebebini çakmagının zayıf olmasından kaynaklı oldugunu söylediler yeni çakmak taktılar şimdi hiçbir sorunumuz kalmadı çok teşekkür ederiz yerinde sorunu giderdiler bir daha sorun çıkması durumunda tekrar yine aynı servisi çagıracagız iyi günler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA