Fellini soba Servisi

Fellini soba servisi

servisimiz İstanbul genelinde sizlere yerinde Fellini soba servisi hizmeti sağlamaktadır, servisimiz tarafından değişim yapılan tüm soba yedek parçaları bir sene tarafımızdan yerinde garantilidir, soba arıza yaptığı taktirde bizleri hemen arayarak soba servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Servisimiz Fellini soba servisi dışında tüm marka ve modellerdeki cihazlara da bakmaktadır. Fellini sobalarda oluşabilecek muhtemel arızalar aşağıda sizlere bilgi olarak verilecektir.

fellini-soba-servisi

Fellini sobalar sektörde kendisine yer edinmiş cihazlar içerisindedir. Fellini soba markası uzun yıllar boyunca sektöre olumlu yön vermiş markalardan birisidir. Fellini sobalarda genellikle arıza yapan parçalar Fellini soba baca sensörü, Fellini soba termokulp, Fellini soba baca limiti, Fellini soba ateşleme grubu, Fellini soba çakmak değişimi, Fellini soba gaz valfi  işlemleri ve fiyat bilgisi için bizleri arayabilirsiniz.

Fellini soba servisi için acil servis numaralarımız söyledir 

0212 625 30 90 – 0212 427 04 25 – 0212 578 03 74 – 0555 984 03 14

Anadolu yakası Fellini soba servisi

0216 387 83 53  –  0555 984 03 13

 

Fellini soba hakında sizlere biraz daha detaylı bilgi verelim. soba servisi çağırmadan önce yapmanız gereken işlemler söyledir. Fellini sobanıza gaz gelip gelmediğini ilk etapta mutlaka kontrol ediniz. Fellini sobanızın gaz vanası bağlatısını kontrol ediniz.  Fellini sobaya gaz geliyor ama sobanız çalışmıyor ise ilk olarak ateşme yapan çakmağın çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz, eğer çakmak çalışmıyor ise hemen bir servis çağırmalısınız. Fellini soba servisi ateşleme yapıyor ama soba yanmıyor ise ateşleme grubunda bir sorun olabilir, ateşleme grubunun değişmesi yada bakım yapılması gerekebilir. Fellini soba koku yapmaya başladıysa bacanızı kontrol ediniz yada çiğ gaz kokusu var ise köpüklu bir bezi gaz borunuzda gezdirerek gaz kaçağının olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Ve İstanbul Anadolu yakası Fellini doğalgaz sobası servis bölgelerimiz ; Kuzeyde beykoz Fellini doğalgaz soba servisi, üsküdar Fellini doğalgaz soba servisi, ümraniye Fellini doğalgaz soba servisi, ataşehir Fellini doğalgaz soba servisi, sarıgazi Fellini soba servisi, güney bölgelerde maltepe Fellini doğalgaz soba servisi, kadıköy Fellini doğalgaz soba servisi, pendik Fellini doğalgaz soba servisi, kartal Fellini doğalgaz soba servisi, erenköy Fellini doğalgaz soba servisi, çekmeköy Fellini doğalgaz soba servisi tamir ve bakım ekibiyle yaz ve kış mevsimlerinde telefonun ucundayız. Fellini yetkili soba servisi

Fellini soba servisi  için  servis bölgeleri, istanbulun Aksaray bölgesinden, Fatih deki Fellini soba arızalarına, Zeytinburnu ilçesinden , Merter – Güngören – Bağcılar bölgesindeki Fellini soba arızalarına, Okmeydanı, Kağıthane den, esenler, Bayrampaşa, Yıldırım, Gaziosmanpaşa, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Taksim, Beyoğlu bölgesindeki kombi ve soba arızalarına, Florya, Şirinevler, Yenibosna Fellini doğalgaz soba servisi, ikitelli ,kemerburgaz, tarabya Fellini doğalgaz soba servisi, ulus, sarıyer, kocasinan Fellini doğalgaz soba servisi, ayrıca sefaköy Fellini soba servisi, eyüp Fellini soba servisi, alibeyköy Fellini soba servisi, bakırköy bölgesinde ve mahallelerinde yeşilköy, yeşilyurt, cennet, tepeüstü, avcılar, esenyurt Fellini doğalgaz soba servisi, beylikdüzü, kıraç, yakuplu, kanarya Fellini doğalgaz soba servisi, küçükçekmece Fellini soba servisi, kuleli Fellini doğalgaz soba servisi , esenkent bölgelerine kadar hizmetteyiz.

kombi servisi hizmeti almak için tıklayınız

Tagged with: , , , , , ,
Posted in dogalgaz sobası servisi
One comment on “Fellini soba Servisi
  1. semih dedi ki:

    Sobadan gaz kokusu geldigi için hemen sobayı kapattık ve servisi aradık gaz kokusunun gelmesinin nedeni gaz borusunun gevşemesiymiş sıktılar gevşeyen boruyu ve 5 dakika boyunca sobayı son ayarda test etme amaçlı yaktılar en ufakda olsa gaz kokusu gelmiyor şimdi acaba gaz kaçırıyor mu diyede test ettiler köpükle etrafını köpük yaparak gazda kaçırmıyordu içimiz şu an çok rahatladı ustatamirciyi çok begendik bundan sonra her zaman onları çagıracagız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA