As delonghi soba servisi

As Deloghi soba servisi

servisimiz İstanbul genelinde sizlere yerinde As Deloghi soba servisi hizmeti sağlamaktadır, servisimiz tarafından değişim yapılan tüm soba yedek parçaları bir sene tarafımızdan yerinde garantilidir, soba arıza yaptığı taktirde bizleri hemen arayarak soba servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Servisimiz As Deloghi soba servisi dışında tüm marka ve modellerdeki cihazlara da bakmaktadır. As Deloghi sobalarda oluşabilecek muhtemel arızalar aşağıda sizlere bilgi olarak verilecektir.

 

As delonghi soba servisi

As delonghi soba servisi

As Deloghi sobalar sektörde kendisine yer edinmiş cihazlar içerisindedir. As Deloghi soba markası uzun yıllar boyunca sektöre olumlu yön vermiş markalardan birisidir. As Deloghi sobalarda genellikle arıza yapan parçalar As Deloghi soba baca sensörü, As Deloghi soba termokulp, As Deloghi soba baca limiti, As Deloghi soba ateşleme grubu, As Deloghi soba çakmak değişimi, As Deloghi soba gaz valfi  işlemleri ve fiyat bilgisi için bizleri arayabilirsiniz.

As Deloghi soba servisi için acil servis numaralarımız söyledir 

0212 625 30 90 – 0212 427 04 25 – 0212 578 03 74 – 0555 984 03 14

Anadolu yakası As Deloghi soba servisi

0216 387 83 53  –  0555 984 03 13

 

As Deloghi soba hakında sizlere biraz daha detaylı bilgi verelim. soba servisi çağırmadan önce yapmanız gereken işlemler söyledir. As Deloghi sobanıza gaz gelip gelmediğini ilk etapta mutlaka kontrol ediniz. As Deloghi sobanızın gaz vanası bağlatısını kontrol ediniz.  As Deloghi sobaya gaz geliyor ama sobanız çalışmıyor ise ilk olarak ateşme yapan çakmağın çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz, eğer çakmak çalışmıyor ise hemen bir servis çağırmalısınız. As Deloghi soba servisi ateşleme yapıyor ama soba yanmıyor ise ateşleme grubunda bir sorun olabilir, ateşleme grubunun değişmesi yada bakım yapılması gerekebilir. As Deloghi soba koku yapmaya başladıysa bacanızı kontrol ediniz yada çiğ gaz kokusu var ise köpüklu bir bezi gaz borunuzda gezdirerek gaz kaçağının olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Ve İstanbul Anadolu yakası As Deloghi doğalgaz sobası servis bölgelerimiz ; Kuzeyde beykoz As Deloghi doğalgaz soba servisi, üsküdar As Deloghi doğalgaz soba servisi, ümraniye As Deloghi doğalgaz soba servisi, ataşehir As Deloghi doğalgaz soba servisi, sarıgazi As Deloghi soba servisi, güney bölgelerde maltepe As Deloghi doğalgaz soba servisi, kadıköy As Deloghi doğalgaz soba servisi, pendik As Deloghi doğalgaz soba servisi, kartal As Deloghi doğalgaz soba servisi, erenköy As Deloghi doğalgaz soba servisi, çekmeköy As Deloghi doğalgaz soba servisi tamir ve bakım ekibiyle yaz ve kış mevsimlerinde telefonun ucundayız. As Deloghi yetkili soba servisi

As Deloghi soba servisi  için  servis bölgeleri, istanbulun Aksaray bölgesinden, Fatih deki As Deloghi soba arızalarına, Zeytinburnu ilçesinden , Merter – Güngören – Bağcılar bölgesindeki As Deloghi soba arızalarına, Okmeydanı, Kağıthane den, esenler, Bayrampaşa, Yıldırım, Gaziosmanpaşa, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Taksim, Beyoğlu bölgesindeki kombi ve soba arızalarına, Florya, Şirinevler, Yenibosna As Deloghi doğalgaz soba servisi, ikitelli ,kemerburgaz, tarabya As Deloghi doğalgaz soba servisi, ulus, sarıyer, kocasinan As Deloghi doğalgaz soba servisi, ayrıca sefaköy As Deloghi soba servisi, eyüp As Deloghi soba servisi, alibeyköy As Deloghi soba servisi, bakırköy bölgesinde ve mahallelerinde yeşilköy, yeşilyurt, cennet, tepeüstü, avcılar, esenyurt As Deloghi doğalgaz soba servisi, beylikdüzü, kıraç, yakuplu, kanarya As Deloghi doğalgaz soba servisi, küçükçekmece As Deloghi soba servisi, kuleli As Deloghi doğalgaz soba servisi , esenkent bölgelerine kadar hizmetteyiz.

kombi tamiri hizmeti almak için tıklayınız

Tagged with: , , , , ,
Posted in dogalgaz sobası servisi
2 comments on “As delonghi soba servisi
  1. Rıfat dedi ki:

    Sobamız son günlerde yanmıyordu bizde servisi cagırdık gelip baktılar ve normal bakımla set bakımın olması gerektigini söylediler bizde ne lazımsa yapılması gerektigini söyledik 1 gin en fazla 2 gün sonra getirip takacaklarını söylediler ve 1 gün sonra taktılar sobamız şimdi gerçekten çok güzel yanıyor çok güzel ısıtıyor çok memnun kaldık her arızalandıgında sizi tekrar çagıracagız iyi günler teşekkür ederiz.

  2. zehra dedi ki:

    Sobadan gaz kokusu geldigi için internetten soba servislerine baktık ve adı ustatamirci olan bir doğalgaz soba servisini çağırdık, geldiler ve sobamızın gaz borusunu sıkıştırdılar sonra köpüklü bezle kontrol amaçlı etrafını köpük yaptılar gaz kokusu falan artık yoktu çok teşekkürlerimi sunar iyi günler dilerim ustatamirci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA