kardelen soba servisi

Kardelen soba servisi

servisimiz İstanbul genelinde sizlere yerinde Kardelen soba servisi hizmeti sağlamaktadır, servisimiz tarafından değişim yapılan tüm soba yedek parçaları bir sene tarafımızdan yerinde garantilidir, soba arıza yaptığı taktirde bizleri hemen arayarak soba servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Servisimiz Kardelen soba servisi dışında tüm marka ve modellerdeki cihazlara da bakmaktadır. Kardelen sobalarda oluşabilecek muhtemel arızalar aşağıda sizlere bilgi olarak verilecektir.

kardelen soba servisi

kardelen soba servisi

Kardelen sobalar sektörde kendisine yer edinmiş cihazlar içerisindedir. Kardelen soba markası uzun yıllar boyunca sektöre olumlu yön vermiş markalardan birisidir. Kardelen sobalarda genellikle arıza yapan parçalar Kardelen soba baca sensörü, Kardelen soba termokulp, Kardelen soba baca limiti, Kardelen soba ateşleme grubu, Kardelen soba çakmak değişimi, Kardelen soba gaz valfi  işlemleri ve fiyat bilgisi için bizleri arayabilirsiniz.

Kardelen soba servisi için acil servis numaralarımız söyledir 

0212 625 30 90 – 0212 427 04 25 – 0212 578 03 74 – 0555 984 03 14

Anadolu yakası Kardelen soba servisi

0216 387 83 53  –  0555 984 03 13

 

Kardelen soba hakında sizlere biraz daha detaylı bilgi verelim. soba servisi çağırmadan önce yapmanız gereken işlemler söyledir. Kardelen sobanıza gaz gelip gelmediğini ilk etapta mutlaka kontrol ediniz. Kardelen sobanızın gaz vanası bağlatısını kontrol ediniz.  Kardelen sobaya gaz geliyor ama sobanız çalışmıyor ise ilk olarak ateşme yapan çakmağın çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz, eğer çakmak çalışmıyor ise hemen bir servis çağırmalısınız. Kardelen soba servisi ateşleme yapıyor ama soba yanmıyor ise ateşleme grubunda bir sorun olabilir, ateşleme grubunun değişmesi yada bakım yapılması gerekebilir. Kardelen soba koku yapmaya başladıysa bacanızı kontrol ediniz yada çiğ gaz kokusu var ise köpüklu bir bezi gaz borunuzda gezdirerek gaz kaçağının olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Ve İstanbul Anadolu yakası Kardelen doğalgaz sobası servis bölgelerimiz ; Kuzeyde beykoz Kardelen doğalgaz soba servisi, üsküdar Kardelen doğalgaz soba servisi, ümraniye Kardelen doğalgaz soba servisi, ataşehir Kardelen doğalgaz soba servisi, sarıgazi Kardelen soba servisi, güney bölgelerde maltepe Kardelen doğalgaz soba servisi, kadıköy Kardelen doğalgaz soba servisi, pendik Kardelen doğalgaz soba servisi, kartal Kardelen doğalgaz soba servisi, erenköy Kardelen doğalgaz soba servisi, çekmeköy Kardelen doğalgaz soba servisi tamir ve bakım ekibiyle yaz ve kış mevsimlerinde telefonun ucundayız. Kardelen yetkili soba servisi

Kardelen soba servisi  için  servis bölgeleri, istanbulun Aksaray bölgesinden, Fatih deki Kardelen soba arızalarına, Zeytinburnu ilçesinden , Merter – Güngören – Bağcılar bölgesindeki Kardelen soba arızalarına, Okmeydanı, Kağıthane den, esenler, Bayrampaşa, Yıldırım, Gaziosmanpaşa, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Taksim, Beyoğlu bölgesindeki kombi ve soba arızalarına, Florya, Şirinevler, Yenibosna Kardelen doğalgaz soba servisi, ikitelli ,kemerburgaz, tarabya Kardelen doğalgaz soba servisi, ulus, sarıyer, kocasinan Kardelen doğalgaz soba servisi, ayrıca sefaköy Kardelen soba servisi, eyüp Kardelen soba servisi, alibeyköy Kardelen soba servisi, bakırköy bölgesinde ve mahallelerinde yeşilköy, yeşilyurt, cennet, tepeüstü, avcılar, esenyurt Kardelen doğalgaz soba servisi, beylikdüzü, kıraç, yakuplu, kanarya Kardelen doğalgaz soba servisi, küçükçekmece Kardelen soba servisi, kuleli Kardelen doğalgaz soba servisi , esenkent bölgelerine kadar hizmetteyiz.

kombi servisi hizmeti almak için tıklayınız

Tagged with: , , , , , ,
Posted in dogalgaz sobası servisi
One comment on “kardelen soba servisi
  1. atakan dedi ki:

    Sobamız düzenli yanmıyordu servise ulaşarak gelip bakmalarını söyledik adresimize gelip baktılar incelemelerinin sonucu termakulpunun ve pilot grubunun değişmesini söylediler bizde gereginin yapılmasını söyledik ve işleme başladılar yerinde servis hizmetide veriyorlar şimdi çok iyi düzenli bir şekilde yanıyor çok teşekkür ederiz iyi günler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA