hidrofor arızaları

hidrofor ne kadar kaliteli olursa olsun bir gün mutlaka arıza yapacak, düzenli olarak bakımı yapılmayan hidroforlar yazın sular kesildiğinde devrede olmayacağından su sıkıntısı çekebilirsiniz. Hidrofor servisi olarak sizlere hizmet veren firmamız su sıkıntısı çekmeden sizlere hidrofor bakımı yaptırmanızı önermektedir. Hidrofor arızları ve çözümleri ile alakalı tüm işlemleri sitemizde bulabilirsiniz, hatta bu arızalar hakkında bizleri hemen arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız istanbulda tüm semtlere yerinde hidrofor servisi, hidrofor tamiri, hidrofor bakımı olarak hizmet vermektedir.

hidrofor servisi

hidrofor servisi

Hidrofor arızaları

hakkında bilgi verelim sizlere apartmanınızda yada iş yerinizde bulunan hidroforlar genelikle şu arızaları vermektedir, yazılı olan tüm hidrofor arızaları için bizleri 0212 232 06 44 – 0212 427 04 25 – 0212 625 30 90 – 0555 984 03 14  hidrofor su basmıyorhidrofor su kaçırıyorhidrofor çok sık çalışıyor,  hidrofor su basmıyor,  hidrofor basınç yükselmiyor,  hidrofor ses yapıyor,  hidrofor sigorta attırıyor,  hidrofor devreye girmiyor,  hidrofor’a elektrik gelmiyor, hidrofor arızaları  hidrofor devreden çıkıyorhidrofor otomatiğe geçmiyor ve diğer tüm arızalar için bizleri vakit kaybetmeden arayabilirsiniz.

Hidrofor arızaları ve çözümleri hakkında bilgiler

hidrofor eğer çalışmıyorsa ilk yapmanız gereken şalterini kontrol etmek olmalı eğer cihaza elektrik geliyor ama hala çalışmıyorsa hidrofor servisi olarak bizleri arayabilirsiniz. İstanbul’ da tüm semtlere acil hidrofor servisi hizmetimiz bulunmaktadır.

hidrofor arızaları

hidrofor arızaları

hidrofor otomatiğe geçmiyor

binanızda su basan aksamlarında  problem olabilir. markası ne olursa olsun hidrofor sibop parçaları arıza yapmış olabilir.
Hidrofor deposundan aldığı suyu tekrar depoya yada geriye şebeke suyuna basıyor olabilir. eğer Şebeke suyunu geri basım yapıyorsa çek valf arızalıdır, hidrofor servisimizi arayarak değişimini talep edebilirsiniz.
hidrofor da  piston takımı arıza yapmış olabilir bu sorunun giderilmesi için teknik servis çağırmalısınız. Servisimiz uyarıyor eğer cihaz hakkında bir bilginiz yok ise kesinlikle kendiniz müdahale etmeyiniz.

Hidrofor revizyonu nasıl yapılır ?

İş yerinizde yada apartmanınızda kullanılan hidrofor gün geçtikçe eskiyecek ve düzenli olarak hidrofor bakımı yapılmadığı taktirde kullanılamaz hale gelecektir, hidroforu değiştirecek bir bütçeye sahip değilseniz eğer hidrofor revizyonu işlemini yaptırarak 1 sene garantili bir hidrofor sahibi olabilirsiniz. yeni hidrofor almak yerine birçok müşterimiz bu seçeneği kullanmaktadır, hidroforlar aşırı işlem yaptıklarında yada kapasitesinden fazla yüklenildiği taktirde arıza yapabilmektedirler, bakımsız hidroforlar bakım yapılmışlara istinaden daha hızlı arıza yapabilirler, yüksek bedelde paralar ödeyerek hidrofor tamiri yaptırmak istemiyorsanız eğer düzenli olarak bakım yaptırmalısınız. Hidroforların daha sağlıklı çalışması için atölye de revizyon işlemi yapılması gerekmektedir. Revizyon arızalı aksamların yenisi ile değiştirilerek, yenilenmeye çalışılmasıdır. Hidrofor Revizyon işlemleri şu şekilde ilerlemektedir cihaz yerinden sökülmeden önce tüm arızaları liste yapılır, sonrasında bu listeye istinaden sizlere bir fiyat bilgisi verilir , fiyat bilgisine istinaden onay alınması gibi bir durumda hidrofor revizyon için yerinden sökülür ve servis merkezinde parça değişimlerine başlanır, parça değişimi biten hidrofor test edilir ve test’ten geçen hidrofor yerine takılır ve değişen tüm parçalara bir sene garanti verilir. Firmamız tarafından tüm işlemler büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Hidrofor servisimiz tarafından verilen garanti süresinde yapılan işçilikte yada parçalarda bir hata olması durumunda hemen bizleri arayarak bir sonraki gün için servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Firmamız hidrofor servisi hizmetimiz dışında kombi servisi hizmeti de bulunmaktadır, kombi tamiri hizmetimiz de aynı hidrofor servisi hizmetimiz gibi bir sene yerinde garantilidir. Servisimizi arayarak tamir işlemi için gün alabilirsiniz.

Tagged with: , , , , , , , , , , ,
Posted in Hidrofor servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA