klima sıcak üflüyor

Klima arızaları konusunda sizlere 1993 yılından beri hizmet veren firmamız yerinde klima servisi, klima bakımı, klima tamiri işlemlerini yapmaktadır, Servisimizi arayarak markası ne olursa olsun tüm modellerdeki klimalarınızın tamir işlemlerini yaptırabilirsiniz. klima sıcak üflüyor arızası en fazla görülen arızalardan birtanesidir. klima sıcak üflüyor arızasında yapılması gereken işlem klima gaz kontrolünün yapılması gerekmektedir. klima sıcak üflüyor arızası birkaç nedenden kaynaklanabilir, bu arızalar hakkıda sizlere detaylı olarak bilgi vereceğiz

klima sıcak üflüyor

arızasının nedenlerinden birisi Klima gazının eksik olmasından kaynaklıdır, klimanın sıcak üflemesi klima gazının normalden fazla olmasından kaynaklı olarak ta sıcak üfleme işlemi olabilir. Klima sıcak üflemesinin nedenlerinde birisi de klima dış ünitesinde bulunan kapasitör arızasıdır. Kapasitör arızası sebebi ile klima devreye girmediğinden sıcak füleme sorunu yaşarsınız.

klima sıcak üflüyor

klima sıcak üflüyor

klima sıcak üflüyor arızasının giderilmesi için tek yapmanız gereken şey bizleri gün içerisinde arayarak servis kaydı oluşturmak, gün içerisinde bizleri arayarak hemen klima servisi gelmesini sağlayabilirisniz.  Klima Servisi olarak tüm istanbul geneline klima servisi, klima tamiri, klima bakımı, klima arızaları hakkında sizlere yardımcı olmaktayız. Servisimizin İstanbulda Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında bulunan 2 farklı şubesi ile sizlere kesintisiz olarak 7/24 klima servisi hizmeti sağlayabiliriz.

Klima servisi numaralarımız 0212 578 03 74 – 0212 625 30 90 – 0555 984 03 14 / 0216 387 83 53 – 0555 984 03 13 numaralarından bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Firmamızda tüm işlemler büyük bir titizlik ile yapılmaktadır, Değişen parçalar ve işçilik bir sene yerinde garantilidir. Bizleri bir gün önce aramanız halinde hemen klima servisi olarak adresinize ulaşılacaktır.

Tagged with: , , , , , , , , , , ,
Posted in Klima servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA