Alarko kombi kart tamiri

İstanbul’ da Alarko kombi kart tamiri yapan Firmalar arasında ilk sırada gelen servisimiz tüm İstanbul bölgelerinde ve civar şehirlerde kombi kart tamiri hizmeti sağlamaktadır. İstanbul dışından bizleri arayarak alarko kombi kart tamiri yaptırmak isteyen müşterilerimiz, kartını sökerek bizlere kargo ile göndermek zorundadırlar. İstanbul genelinde ve çevresinde ikamet eden müşterilerimiz ise bizleri gün içerisinde arayarak alarko kombi kart tamiri servisimizi çağırabilirler. Servisimiz alarko marka kombilerin özel servisidir ve sadece garanti dışı kalmış cihazlara bakmaktadır. Alarko kombi servisi hizmetimizden yararlanmak için iş ve cep numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

alarko kombi kart tamiri

alarko kombi kart tamiri

Alarko kombi kart tamiri dışında servisimiz Alarko kombi bakımı, Alarko kombi arızaları, alarko kombi servisi, alarko kombi arıza kodları, Alarko kombi tamiri hizmetleri de vermektedir. Servisimizi hemen ararsanız eğer 2 saat içerisinde acil bir servis yollayarak arızanızı yerinde 1 sene garantili olarak giderecektir. Aşağıda Alarko kombi modelleri ve kart tamiri yaptığımız modelleri bulabilirsiniz.

Alarko kombi kart tamiri

  • Alarko Minea 24 EA Kombi Kart Tamiri 
  • Alarko Serena Kombi Kart Tamiri 
  • Alarko Serena H20 Kombi Kart Tamiri

yukarıda bulunan alarko modelleri dışında kalan tüm yeni çıkmış modellerin de kombi kart tamiri hizmetini servisimiz vermektedir. Servisimizin uyguladığı yeni kampanya hakkında size bilgi verelim. Kombinin sürekli arıza yapmasından şikayetçiyseniz ve her arıza yaptığında yarım bir kombi parası kadar bedel ödüyorsanız buna artık bir dur diyebilirsiniz, Kombi ek garanti hizmetimiz sayesinde kombinin garantisi sona erdiyse bizim tarafımızdan 1 sene garanti altına aldırabilirsiniz. Kombi ek garanti hizmetini alan tüm müşterilerimize ücretsiz kombi bakımı hediyemizdir.

Tagged with: , , , , ,
Posted in kart tamiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA