Arçelik kombi kart tamiri

Son dönemde kombi sektöründe adından sıkça söz ettiren kombi markalarından birisi olan Arçelik kombilerde çok rastlanan arızalardan birisi olan Arçelik kombi kart arızası ve çözümleri servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimiz Arçelik kombi kart tamiri servisimiz arçelik marka kombilerdeki tüm kart arızalarını giderebilecek kapasitededir. Arçelik kombi kart tamiri servisimiz yerinde bir sene garantili olarak hizmet vermektedir, servisimiz tarafından yapılan arçelik kombi kartları tekrar arıza yapması durumunda bizleri bir gün önceden arayarak ertesi gün için servis talebinde bulunabilirsiniz.

Servisimize ulaşmak için sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizi arayabilir yada online kombi servisi hizmeti adı altında online işletişim penceremizden bizlere yazabilirsiniz.

Arçelik kombi kart tamiri

arçlik kombi kart tamiri

arçlik kombi kart tamiri

  • Arçelik DGK 20 Bİ Kombi Kartı Tamiri
  • Arçelik DGK 20H Kombi Kartı Tamiri 
  • Arçelik DGK 20 Hermatik Kombi Kartı Tamiri 
  • Arçelik DGK 20 H LCD Kombi Kartı 

yukarıda bulunan tüm Arçelik kombi modellerinin kart tamir işlemleri Servisimiz tarafından yapılmaktadır, Servisimiz de Arçelik kombi Servisi, arçelik kombi tamiri, Arçelik kombi bakımı, Arçelik kombi ek garanti gibi diğer birçok arıza da yapılmaktadır. Servisimiz Tecrübeli kombi servisi elemanları sayesinde istanbulun en kaliteli en güvenilir kombi servisi hizmetini sağlamaktadır.

Servisimizin sizlere bir önerisi var, kombi kart tamiri işleminden yada kombi tamiri gibi işlemlerden dolayı defalarca yüksek bedel ödemek istemiyorsanız kombi ek garanti hizmeti tam size göre, kombi ek garanti hizmeti garantisi biten kombiler için yapılmış bir pakettir , bu paket dahilinde kombi tüm arızalarına tarafımızdan garanti verilecek olup, arıza yapması durumunda hiçbir ücret ödemeden kombi tamiri yapılacaktır. Kombi Ek Garanti kapsamında ücretsiz Kombi Bakımı hizmetini de almış olacaksınız.

Tagged with: , , , , , , , , , , , ,
Posted in kart tamiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA