Bağcılar Klima Servisi Bağcılar Klima Montajı Bağcılar Klima De Montajı

Bağcılar Klima Servisi Bağcılar Klima Montajı Bağcılar Klima De Montajı

İstanbul Bağcılar klima servisi ,bakımı , montajı hizmeti veren firmamız sizlere İstanbul Avrupa yakasında ve Anadolu yakasındaki şubeleri ile kesintisiz 7/24 klima bakım hizmeti vermektedir. Küçük bir dükkân stoku bulunan Gezici servis Araçlarımız sayesinde klima bakımlarınız yerinde ustalıkla yapılmaktadır.

İstanbul Avrupa yakasının güzide semtlerinden birisi olan Bağcılar bölgesi için firmamız daha fazla gezici araç bölgeye tahsis edilmiştir. Bağcılar bölgesinde Ev ve iş yeri yoğunluğu diğer semtlere nazaran daha fazla olduğundan firmamız tarafından tahsis edilen araçlar sizi beklemeden gün içerisinde en kısa zamanda ulaşıp montaj, de montaj veya bakım işlemini gerçekleştirmektedir.

Bağcılar Klima bakım işlemi klimanız yerinde asılı vaziyetteyken yapılan bir işlemdir özel ilaç yardımı ile yapılmaktadır. Klima temizlik ve bakım ilaçları ve kimyasallar özel ilaçlar olup sadece iş yapma ehliyeti olan servisler tarafından alınmaktadır, Temizliği be bakımı yapılan klima neredeyse ilk gün performansında çalışarak yaza hazır hale gelmektedir. Unutmayın evinizde olan klimalar teknolojik aletlerdir ve düzenli olarak bakımının yapılması lazımdır, düzenli olarak klima bakımı yapılmaz ise ömrü kısalır bir süre sonrada işlevini kaybeder. Önemle belirtmeliyiz ki yaz başında yapılan klima bakımı sayesinde klimalarınız daha az enerji tüketimi yapıp, daha fazla soğutacak. Periyodik olarak yapılan bakımlar klimanın ömrünü uzatacağı gibi cebinize de büyük katkı sağlayacaktır. Bağcılar klima servisi olarak size önerimiz İşi bilen ustalara müracaat etmeniz ve her yıl mutlaka klima bakımını yaptırmanız yönündedir.

Sayın müşterilerimiz Son zamanlarda internet sitelerinde sadece bir cep telefonu numarası vererek kendilerini klima kombi servisi diye tanıtan insanlar karşımıza çıkmaktadır bu tip servis görevlilerine çok dikkat etmelisiniz klimanıza bilinçsiz olarak yapacağı müdahale sonucunda klimanın bozulması ve düzeltilemeyecek hasarlar vermesi kaçınılmazdır.

 Bağcılar Klima Bakımı

servisimiz. Özel bir servis olup sadece garanti dışı kalmış ya da garantisi bitmiş cihazlara bakmaktadır. Garantili cihazlarınız için yetkili servise başvurunuz.

Özel Klima servisimizden yapılan her işlem için Kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Mobil pos servisi hizmetimiz sayesinde Kapıda kredi kartınız ile güven içerisinde işlem yapabilirsiniz.

 

Bağcılar Klima servisi hizmetimiz dışında Bağcılar bölgesi Kombi servisi hizmetimizde mevcuttur acil servis çağrısında bulunmak için bizleri arayabilirsiniz ve servis kaydı oluşturabilirsiniz

Bağcılar Klima servisi telefon numaralarımız

 • 0212 625 30 90
 • 0212 427 04 25
 • 0555 984 03 14

Avrupa Yakası Klima servisi

 • 0216 387 83 53
 • 0555 984 03 13

Bağcılar Klima servisi

olarak firmamız Gaziosmanpaşa vergi dairesine bağlı olup özel servis hizmeti sağlamaktadır. Servis ustalarımız Klimaya müdahale belgesine sahip olup tüm marka ve modellerdeki klimalara Profesyonel olarak bakım, montaj, tamir, de montaj hizmeti vermektedir.

Klima Bakımında Yapılacak İşlemler

 • İç ünite ön panel yıkama durulama
 • İç ünite Evapatör temizliği (Özel ilaç yardımı ile)
 • İç ünite Polen ve Toz Filtresi yıkama durulama

Ulaşılabilir olması halinde Diş ünite için

 • Gaz Kontrolü

klima montajı nasıl yapılmalı?

Klima montaj işlemi gerçekleştirilmeden önce klimanın kurulacağı mekânın iyice incelenmesi ve klima cihazının en verimli şekilde çalışacağı yerin tespit edilmesi gerekmektedir. Klimanın kapasitesine göre değişebilse de bakır boru mesafesinin iç ve dış ünite arasında minimum 3 metre olması gerekmektedir. Klima içerisinde bulunan gazın dolaşımının kolay olması ve depolanması açısından bu oldukça önemlidir. Çok kısa mesafeye kurulan bakır boru sisteminin yanı sıra çok uzun mesafede bulunan dış ünite de sıkıntı yaratabilmekte klimanın ömrünü azaltmakta ve motorun bozulmasına sebebiyet vermektedir.

Klima montajı aşamasında dikkat edilecek hususlar

 • Klimanın takılacağı mekâna göre kapasitesi belirlenmeli ve ona göre bir klima tercih edilmeli.
 • Ortama en uygun yere montaj edilmeli.
 • Klima iç ünitesinin su gideri hesaplanarak terazili bir şekilde monte edilmesi.
 • Televizyon ve elektronik eşyalara zarar vermeyecek şekilde asılması ( klimanın su damlatacağı hesap edilmeli. )
 • Direnaj varsa mutlaka bir gidere bağlanmalıdır.
 • Dış ünite montajı esnasında kesinlikle dış ünite ayaklarının dikkatli bir şekilde monte edilmesi gerekmektedir. Binada dış cephe mantolama yapılmış ise bu göz önünde bulundurularak karşıdan karşıya vida atılmalı yada ayakların geleceği bölümdeki mantolama malzemesi sökülmelidir.
 • Dış ünite ile ayakları bir birine bağlayan somunların tamamının takılması gerekmektedir.
 • Bakır boru çekilirken dikkat edilmeli ve keskin dönüşlerden kaçınılmalıdır.
 • Bakır boru izalasyon malzemesi eksiksiz bir şekilde sarılmalı ve daha sonra dekoratif bant ile dikkatlice sarılmalıdır.
 • Montaj sonrasında soğutucu akışkanın gaz kontrolü yapılmalı eksikse ilave edilmelidir.Klimanızda bulunan soğutucu akışkanın ( klima gazı ) eksik veya fazla olması klimanızın verimsiz çalışmasını sağlayacağı gibi aşırı enerji tüketiminede sebebiyet verebilmektedir.

klima montaj fiyatları

Klima cihazlarının montaj ve de montaj bedelleri klimanın kapasitesine yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık göstermektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri 70 TL ile 200 TL arasında değişebilmektedir. 0212 427 04 25 nolu klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

Yukarıda yazılı maddeler klima montaj ve klima sökme / takma işleminde başlıca dikkat edilmesi gereken hususlardır. Her, model ve kapasitede ki klima cihazlarınız için bakım, servis, montaj hizmeti sağlamaktayız.

Bağcılar klima Servisi ve bakım hizmetleri

Bağcılar bölgesinde sizlere klima cihazları ile ilgili aşağıdaki teknik hizmetleri sunmaktayız. Firmamız özel klima servisi olup sadece garanti dışı kalmış cihazlara hizmet vermektedir. Müşterinin kendi insiyatifi ve bilgisi dahilinde garantili cihazlara müdahale edebilmekteyiz. Aksi durumlarda yani cihazınızın garantili olması ve garantiden yararlanmasını istediğiniz durumlarda lütfen markanıza ait yetkili servis birimlerine ulaşınız. Şimdi sözü fazla uzatmıyoruz ve verdiğimiz hizmetleri sizler için aşağıda listeliyoruz.

 • Bağcılar klima servisi
 • Bağcılar klima arıza tespiti
 • Bağcılar klima bakımı
 • Bağcılar klima montajı
 • Bağcılar klima sökme takma
 • Bağcılar klima gaz doldurma
 • Bağcılar klima satışı
 • Bağcılar klima kumandası
 • Bağcılar ikinci el klima satışı

Hizmetlerimiz sadece klima cihazları ile ilgili sınırlı değildir, firmamızdan ayrıca Bağcılar kombi servisi, Bağcılar hidrofor servisi, Bağcılar brülör servisi, Bağcılar doğalgaz soba servisi, Bağcılar beyaz eşya servisi gibi hizmetleri de garantili ve kaliteli bir şekilde alabilmektesiniz.

Bağcılar klima hizmet verilen markalar

Evet müşterilerimiz tarafından en çok sorular sorulardan bir tanesi de hiç kuşku yok ki Bağcılar bölgesinde hangi markalara klima servisi hizmeti verdiğimizdir. Yazımızın başlangıcında da belirttiğimiz üzere firmamız özel servis olup herhangi bir kuruma bağlı değildir ve bunun için tüm marka ve modellere özel klima servisi hizmeti vermekteyiz. Özel servis hizmetlerimiz arasında başlıca hizmet verdiğimiz markaları aşağıya listeliyoruz.

Arçelik Bağcılar klima servisi – Arçelik Bağcılar klima montajı – Arçelik Bağcılar klima bakımı
Beko Bağcılar klima servisi – beko Bağcılar klima montajı – beko Bağcılar klima bakımı
Vestel Bağcılar klima servisi – vestel Bağcılar klima montajı – vestel Bağcılar klima bakımı
Bosch Bağcılar klima servisi – bosch Bağcılar klima montajı – bosch Bağcılar klima bakımı
Daikin Bağcılar klima servisi – Daikin Bağcılar klima montajı – daikin Bağcılar klima bakımı
Airfel Bağcılar klima servisi – airfel Bağcılar klima montajı – airfel Bağcılar klima bakımı
Baymak Bağcılar klima servisi – baymak Bağcılar klima montajı – baymak Bağcılar klima bakımı
Demirdöküm Bağcılar klima servisi – demirdöküm Bağcılar klima montajı – demirdöküm Bağcılar klima bakımı
Midea Bağcılar klima servisi – Midea Bağcılar klima montajı – midea Bağcılar klima bakımı
Siemens Bağcılar klima servisi – siemens Bağcılar klima montajı – Siemens Bağcılar klima bakımı

Tagged with: , , , ,
Posted in Klima servisi
One comment on “Bağcılar Klima Servisi Bağcılar Klima Montajı Bağcılar Klima De Montajı
 1. Admin dedi ki:

  bağcılar klima servisi hizmetimiz için bizleri arayınız 0212 625 30 90

1 Pings/Trackbacks for "Bağcılar Klima Servisi Bağcılar Klima Montajı Bağcılar Klima De Montajı"
 1. […] yapılmaktadır. İstanbul Avrupa yakasının güzide semtlerinden birisi olan […] Kaynak : Bağcılar Klima Servisi Bağcılar Klima Montajı Bağcılar Klima De Montajı Tags: […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA