Beşiktaş Klima Servisi Beşiktaş Klima bakımı Beşiktaş Klima Montajı

Beşiktaş klima servisi , bakımı, montajı , tamiri , de montajı  hizmeti veren firmamız sizlere İstanbul Avrupa yakasında ve Anadolu yakasındaki şubeleri ile kesintisiz 7/24 klima bakım hizmeti vermektedir. Küçük bir dükkan stoku bulunan Gezici servis Araçlarımız sayesinde klima bakımlarınız yerinde ustalıkla yapılmaktadır.

Beşiktaş Klima Servisi ve Bakımı

İstanbul Avrupa yakasının güzide semtlerinden birisi olan Beşiktaş bölgesi için firmamız daha fazla gezici araç bölgeye tahsis edilmiştir. Beşiktaş bölgesinde Ev ve iş yeri yoğunluğu diğer semtlere nazaran daha fazla olduğundan firmamız tarafından tahsis edilen araçlar sizi beklemeden gün içerisinde en kısa zamanda ulaşıp montaj, de montaj veya bakım işlemini gerçekleştirmektedir.

Beşiktaş Klima bakım işlemi klimanız yerinde asılı vaziyetteyken yapılan bir işlemdir özel ilaç yardımı ile yapılmaktadır. Klima temizlik ve bakım ilaçları ve kimyasallar özel ilaçlar olup sadece iş yapma ehliyeti olan servisler tarafından alınmaktadır, Temizliği be bakımı yapılan klima neredeyse ilk gün performansında çalışarak yaza hazır hale gelmektedir. Unutmayın evinizde olan klimalar teknolojik aletlerdir ve düzenli olarak bakımının yapılması lazımdır, düzenli olarak klima bakımı yapılmaz ise ömrü kısalır bir süre sonrada işlevini kaybeder. Önemle belirtmeliyiz ki yaz başında yapılan klima bakımı sayesinde klimanız daha az enerji tüketimi yapıp, daha fazla soğutacak. Periyodik olarak yapılan bakımlar klimanın ömrünü uzatacağı gibi cebinize de büyük katkı sağlayacaktır. Beşiktaş klima servisi olarak size önerimiz İşi bilen ustalara müracaat etmeniz ve her yıl mutlaka klima bakımını yaptırmanız yönündedir.

Sayın müşterilerimiz Son zamanlarda İnternet sitelerinde sadece bir cep telefonu numarası vererek kendilerini klima kombi servisi diye tanıtan insanlar karşımıza çıkmaktadır bu tip servis görevlilerine çok dikkat etmelisiniz klimanıza bilinçsiz olarak yapacağı müdahale sonucunda klimanın bozulması ve düzeltilemeyecek hasarlar vermesi kaçınılmazdır.

Beşiktaş Klima servisi

olarak firmamız Gaziosmanpaşa vergi dairesine bağlı olup özel servis hizmeti sağlamaktadır. Servis ustalarımız Klimaya müdahale belgesine sahip olup tüm marka ve modellerdeki klimalara Profesyonel olarak bakım, montaj, tamir, de montaj hizmeti vermektedir.

Klima Bakımında Yapılacak İşlemler

 • İç ünite ön panel yıkama durulama
 • İç ünite Evapatör temizliği (Özel ilaç yardımı ile)
 • İç ünite Polen ve Toz Filtresi yıkama durulama

Ulaşılabilir olması halinde Diş ünite için

 • Gaz Kontrolü
işlemleri profesyonel şekilde yapılacaktır. Beşiktaş Klima Bakımı servisimiz. Özel bir servis olup sadece garanti dışı kalmış ya da garantisi bitmiş cihazlara bakmaktadır. Garantili cihazlarınız için yetkili servise başvurunuz.

Özel Klima servisimizden yapılan her işlem için Kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Mobil pos servisi hizmetimiz sayesinde Kapıda kredi kartınız ile güven içerisinde işlem yapabilirsiniz.

Beşiktaş Klima servisi hizmetimiz dışında Beşiktaş bölgesi Kombi servisi hizmetimizde mevcuttur acil servis çağrısında bulunmak için bizleri arayabilirsiniz ve servis kaydı oluşturabilirsiniz

Beşiktaş Klima servisi telefon numaralarımız

 • 0212 625 30 90
 • 0212 427 04 25
 • 0555 984 03 14

Avrupa Yakası Klima servisi

 • 0216 387 83 53
 • 0555 984 03 13

Beşiktaş klima Servisi ve bakım hizmetleri

Beşiktaş bölgesinde sizlere klima cihazları ile ilgili aşağıdaki teknik hizmetleri sunmaktayız. Firmamız özel klima servisi olup sadece garanti dışı kalmış cihazlara hizmet vermektedir. Müşterinin kendi insiyatifi ve bilgisi dahilinde garantili cihazlara müdahale edebilmekteyiz. Aksi durumlarda yani cihazınızın garantili olması ve garantiden yararlanmasını istediğiniz durumlarda lütfen markanıza ait yetkili servis birimlerine ulaşınız. Şimdi sözü fazla uzatmıyoruz ve verdiğimiz hizmetleri sizler için aşağıda listeliyoruz.

 • Beşiktaş klima servisi
 • Beşiktaş klima arıza tespiti
 • Beşiktaş klima bakımı
 • Beşiktaş klima montajı
 • Beşiktaş klima sökme takma
 • Beşiktaş klima gaz doldurma
 • Beşiktaş klima satışı
 • Beşiktaş klima kumandası
 • Beşiktaş ikinci el klima satışı

Hizmetlerimiz sadece klima cihazları ile ilgili sınırlı değildir, firmamızdan ayrıca Beşiktaş kombi servisi, Beşiktaş hidrofor servisi, Beşiktaş brülör servisi, Beşiktaş doğalgaz soba servisi, Beşiktaş beyaz eşya servisi gibi hizmetleri de garantili ve kaliteli bir şekilde alabilmektesiniz.

Beşiktaş klima hizmet verilen markalar

Evet müşterilerimiz tarafından en çok sorular sorulardan bir tanesi de hiç kuşku yok ki Beşiktaş bölgesinde hangi markalara klima servisi hizmeti verdiğimizdir. Yazımızın başlangıcında da belirttiğimiz üzere firmamız özel servis olup herhangi bir kuruma bağlı değildir ve bunun için tüm marka ve modellere özel klima servisi hizmeti vermekteyiz. Özel servis hizmetlerimiz arasında başlıca hizmet verdiğimiz markaları aşağıya listeliyoruz.

Arçelik Beşiktaş klima servisi – Arçelik Beşiktaş klima montajı – Arçelik Beşiktaş klima bakımı
Beko Beşiktaş klima servisi – beko Beşiktaş klima montajı – beko Beşiktaş klima bakımı
Vestel Beşiktaş klima servisi – vestel Beşiktaş klima montajı – vestel Beşiktaş klima bakımı
Bosch Beşiktaş klima servisi – bosch Beşiktaş klima montajı – bosch Beşiktaş klima bakımı
Daikin Beşiktaş klima servisi – Daikin Beşiktaş klima montajı – daikin Beşiktaş klima bakımı
Airfel Beşiktaş klima servisi – airfel Beşiktaş klima montajı – airfel Beşiktaş klima bakımı
Baymak Beşiktaş klima servisi – baymak Beşiktaş klima montajı – baymak Beşiktaş klima bakımı
Demirdöküm Beşiktaş klima servisi – demirdöküm Beşiktaş klima montajı – demirdöküm Beşiktaş klima bakımı
Midea Beşiktaş klima servisi – Midea Beşiktaş klima montajı – midea Beşiktaş klima bakımı
Siemens Beşiktaş klima servisi – siemens Beşiktaş klima montajı – Siemens Beşiktaş klima bakımı

 

Tagged with: , , , ,
Posted in Klima servisi
One comment on “Beşiktaş Klima Servisi Beşiktaş Klima bakımı Beşiktaş Klima Montajı
 1. Admin dedi ki:

  beşiktaş bölgesi ve çevresine servis hizmetimiz vardır

2 Pings/Trackbacks for "Beşiktaş Klima Servisi Beşiktaş Klima bakımı Beşiktaş Klima Montajı"
 1. […] İstanbul Avrupa yakasının güzide semtlerinden birisi olan Beşiktaş bölgesi […] Kaynak : Beşiktaş Klima Servisi Beşiktaş Klima bakımı Beşiktaş Klima Montajı Tags: […]

 2. […] , Vestel Klima Tamiri  , Mitsubishi Klima Tamiri , Baymak klima Servisi , Alarko klima Servisi , Eca Klima Servisi , Lg Klima Servisi , Raks Klima Servisi , Airfel Klima Servisi hizmetlerimiz için bizleri 7/24 […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA