Klima Bakım Servisi

Firmamız ustatamirci.com sizlere uzun yıllardır yerinde hizmet sağlayan bir firmadır, 1993 yılından beri profesyonel kadrosu ile Evlere iş yerlerine klima tamiri, klima bakımı, klima arızaları konusunda hizmet vermektedir. Gün içi acil servis araçlarımız sayesinde bizleri aradıktan sonra en geç birkaç saat içerisinde adresinizde olunacak ve işlem yapılacaktır. Klima Bakım Servisi Firmamızda çalışan tüm elemanlarımızda klima sökme , klima takma, klima bakımı ve diğer tüm işlemleri için yetki belgesi bulunmaktadır. Ustalarımızın tüm belgeleri MEB onaylıdır.

Tüm Elektrikli ve Elektronik Cihazlarda Meydana Geldiği Benzeri Klima Cihazarıda Bakım Gerektiren Cihazlardır. Bakım Vakti Geçmiş veya Bakımı İşinin Ehli Bireyler Aracılığıyla Yapılmamış Klima Cihazları Yalnızca Sizlerin Daha Çok Tediye Yapmanıza Sebep Olmaktadır.

Klima bakım servisi

Klimalar bakım zamanları geldiğinde performans düşüklüğü sergilemekte ve yer aldıkları ortamı soğutamadığından ötürü fazlasıyla enerji tüketmektedirler. Tükettikleri enerji ile kalmayıp çok kısa zamanda arıza yapmaktadırlar. Ortamı soğutamayan klimalar nonstop çalıştıklarından kompresörleri ısınmakta ve termik açmaktadırlar. Tespit Edecek zaman nihayetinde yanmaktadırlar. Meğer çok ucuz miktarlarda meydana gelen klima bakım fiyatları kişilerin gözünde büyümekte ve fazladan para ödemelerine neden vermektedir.

Klima evrensel bakımı kesinlikle inşa edilmesi gerekiyor . Firmamız klima evrensel bakımlarında sayısı çok sayıda meydana gelen klimalar amaçlı bakım sözleşmesi yapılmaktadır. Bakım sözleşmesinin size faizi klima bakım zamanlarını sizin yerinize biz takip ederiz ve klimanızın bakımı meselesiz bir biçimde halledilmiş olmaktadır. Vakti geldiğinde klimanızın bakımını yaptırmak yararınıza olacaktır.

Son vakitlerde sektöre çok merdiven altı diye deyim ettiğimiz firmalar katılmıştır . Bu çeşit şirket sahipleri görevli servislerde çalışarak işi öğrendiklerini zanneden maliyeye dahi kayıtları olmayan kişilerdir. Bizzat müşterilerimizi uyarmak zorunda olduğumuzu hissettik ve merdiven altı olup olmadıklarını 2 soru ile anlayabileceğinizi öneririz. Soru 1: maliye kaydı varmı varsa nereye kayıtlı. Soru 2: Türk telekomdan alınma telefon bilgileriniz varmı? 2 soru ile nerede olduklarını ve hakikaten klima servisi olduklarını çok tam olarak bir biçimde anlayabilirsiniz.

 Klima Bakımında Dev Kampanya

Firmamız her sezon başlangıcında klima bakım kampanyası düzenlemekte ve yıl sonuna civarı kampanyasını aynı ritimde devam ettirmektedir. Klima bakım kampanyalırımızda sizde istifade etmek ve klima bakımlarının muhtevası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız lütfen alıcı temsilcilerimiz ile bağlantı kurunuz. Bizlere erişmek çok pratik arzu eder telefon bilgilerimizden isterseniz çok kez muayene edilen mail adreslerimizden. Unutmayın biz yalnızca klima bakım servisi değiliz. Benzer zamanda kalitesini hayat genelinde ispatlamış klima cihazlarını satışında gerçekleştirmekteyiz. Yukarıdaki menüden klima bayii kısmını tıkladığınızda hangi klimaların satışını yaptğımız ile ilgili bilgi ve keşif hizmetimizden istifade etmek amaçlı firmamızdan teknik servis veya satış uzmanı istek edebilirsiniz.

Tagged with: , , , , , , ,
Posted in Klima servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA