Klima Montaj Servisi

Firmamız bütün İstanbul ilçelerine klima montaj hizmeti vermektedir. Klima montajlarında şüphesiz marka ya da model ayrımı yapılmaksızın profesyonel personelimiz her süre çözüm ortağınız olmaktadır. Servisimiz İstanbul’da tüm bölgelere hızlı servis hizmeti sağlamakta ve Vip Kalitesinde hizmet vermektedir. Numaralarımızdan bizleri gün içi arayarak acil klima servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Klima montajı işlemleri için ayrıca hazır bekletilen araçlarımız sayesinde gün içi klima montajı ve klima demontajı (Klima SökmeKlima Takma) işlemleri büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Klima Montaj Servisi

0212 427 04 25 – 0212 625 30 90 – 0555 984 03 14

0216 387 83 53 – 0555 984 03 14

Klima montajı ciddiyet ve maharet talep eden teknik işlemdir. Klima montajlarında uyarı edilmesi gerekli olan bir sürü sayıda öğe vardır. Öncelikle montajı ifade edilecek klimanın kapasitesine yönelik iç ortam metre karesi eşdeğer olmak zorundadır.

klima montaj servisi

klima montaj servisi

Klima montajında uygulama ifade edilecek taban sağlamlık muayenesinden geçirilmeli ve uygunluk alındıktan sonra montaj gerçekleştirilimelidir. Gelişi harika yapılmış olan montajlar ilerideki günlerde sıkıntı çıkmasına neden vermektedir.

Hangi Klima Cihazlarına Montaj Hizmeti Veriyoruz. Split Klima Montaj Servisi, Kaset Tipi Klima Montaj Servisi, Salon Tipi Klima Montaj Servisi, Multi İnverter Klima Montaj Servisi, Koltuk Tavan Tipi Klima Montaj Servisi, Klima Sökme Protez , Demontaj, Klima Koltuk Değişimi

Klima Aşağı Yapı Hazırlama

Klima Aşağı Yapı Hazırlama İşlemlerinide Yürüten Firmamız İnşaa İşlemleri Süren Binalara Uygulama Yapmaktadır.İstanbul Hudutları İçerisinde Bir Bir Sürü Proje Çalışması Yapan Servis Merkezi Takdirde Hazırda Bir Bir Sürü Projenin Çalışmasını Sürdürmektedir. Aşağı yapı Hazırlama Çalışması Nerelerde ve Hangi Klimalara Uygulanır. Vrv Tipi Klimalar, Multi Klimalar, Bir Sürü Katlı Binalar, Villar, Hastaneler, Plazalar, Camiiler, Oteller, Kocaman Projeler, Siteler.

Klima Alt Yapı Çalışması

Bakır boru çekilme işlemleri öncelikle uygulama ifade edilecek yerin projesine yönelik keşif inşa edilerek saptama edilir. Ek Olarak sonraki dönem maliyet çıkartılır ve en en az düzeyde çıkabilecek maliyet hesaplanır. çıkan maliyet öneri usulü ile işi yaptıran şirkete verilir. İhale rakamları onay edilmesi halinde taraflar arasında mukavele imza atar ve iş başlar.

Sizde klima bakır borularının görülmesini istemiyorsanız mutahit şirketlerin hazırladığı projeleri tarafımıza iletin ve fiyatı çalışması profesyonel mühendislerimiz tarafında yapılsın ve tarafınıza iletilsin. Bu çeşit işlemler firmamız aracılığıyla bedava gerçekleştirilmektedir.

Tagged with: , , , , , , , , ,
Posted in Klima servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA