Klima Bakımı Klima Servisi Klima Servisleri

Klima Bakımı Klima Servisi Klima Servisleri

Klima Bakımı Klima Servisi Klima Servisleri

Klima Servisi

hizmeti veren firmamız sizlere 1992 yılından beri Klima Bakımı Klima Servisi Klima Servisleri hizmeti vermektedir.  Ustatamirci Klima servisi olarak sizlere mevcut olan evinizdeki yada iş yerinizdeki klimaları senede en az bir kere klima bakımından geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Klima Bakımı yapılmayan klimalar sizlerin sağlığını tehdit ettiğini unutmayınız. Periyodik olarak Klima Bakımı yapılmayan klimalar yüzünden karşılaşacağınız sorunlar yüz felci, baş ağrısı, sinüzit, yorgunluk , alerji, burun kanaması, lejyoner, gibi hastalıklara kapılabilirsiniz. Periyodik olarak bakım yaptırdığınız klima sayesinde yukarıda yazan hastalıklara kapılma riski %10 a kadar düşmüştür.  Klima bakımı nın diğer bir amacı ise klimanızı maksimum verimde çalışmasını sağlamak ve diğer en önemli özelliği ise maksimum verimli halde kullanırken tasarruf sağlamak. Klima bakımı servisimiz İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında sizlere hizmet vermektedir bizleri İstanbul daki tüm semtlerden arayarak Klima Bakımı hizmetimizden yararlanabilirsiniz klima bakımları özel ilaç sayesinde yapılmaktadır normal bir su ile bakım yapılan klima bir müddet sonra klimanızı çalışmaz hale getirebilir.

Klima Bakımı Klima Servisi Klima Servisleri 

Klima Bakımı yapılmadığında başımıza gelecek sorunlar

 1. Klima Enerjiyi daha fazla harcar %50
 2. Kötü kokular yayar
 3. Performans Düşüşü yaşanır
 4. Elektrik sistemindeki oksitlenme neticesinde büyük arızalar meydana gelebilir
 5. Devamlı yüksek enerjide çalışacağından dış ünite ömrü azalır
 6. Drenaj sisteminde tıkanmalar oluşur ve neticesinde su sızdırır.
 7. Filtreler düzgün çalışmadığından birçok hastalığa yakalanma riski artar

Lütfen Dikkat

Klima Bakımı Klima Servisi Klima Servisleri Özellikle yaz aylarında artan sıcaklar yüzünden klima müdahale belgesi olmayan kişiler ucuz fiyat vererek klima bakımı yaptıkları biliniyor bu tür kişiler klimaya geri alınamaz hasarlar verebilmektedir bu tür şüphelendiğiniz kişilerden mutlaka klima müdahale belgelerini ve vergi levhalarını göstermelerini rica ediniz.

özel servis olduğumuzdan her marka için Klima Bakımı yapılmaktadır

Her Marka ve Model için Klima Bakımı yapmaktayız

Vestel Klima Bakımı , Panasonic Klima Bakımı , Mitsubishi klima bakımı , General Klima Bakımı , Sharp Klima Bakımı , Midea Klima Bakımı , Sigma Klima Bakımı , Tronic Klima Bakımı , Arçelik Klima Bakımı ,  Samui Klima Bakımı , Mitsubishi Electric Klima Bakımı , Daikin Klima Bakımı, Toshiba Klima Bakımı, Sanyo Klima bakımı , Airfel Klima bakımı, Alarko Klima bakımı , Carrier Klima bakımı , Hitachi Klima bakımı servisimiz  de mevcuttur. Yapılan Klima tamirlerinde servisimiz sizlere Profesyonel servis kalitesini sunmaktadır. Kaliteli Profesyonel bir özel servis deneyimi için bizleri arayabilirsiniz.

Klima Bakımı Fiyatları

Klima Bakımı Fiyatlarımız hakkında detaylı bir bilgi almak istiyorsanız  bizleri 7/24 servis çağrı merkezi numaralarımızdan arayarak detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Klima Bakımları toplu olması halinde fiyatlarımız minimum seviyeye inmektedir detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen ustatamirci@mail.com adresine bir mail gönderiniz.

Klima Bakımı Klima Servisi Klima Servisleri bizlere ulaşmak ve servis çağrısında bulunmak için servis çağrı merkezi numaralarımız

Avrupa Yakası Klima Bakımı

 • 0212 625 30 90
 • 0212 427 04 25
 • 0212 232 06 44
 • 0555 984 03 14
 • 0216 387 83 53
 • 0555 984 03 13

numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilir servis çağrısında bulunabilirsiniz.

Klima Bakımında Yapılacak İşlemler

 • iç ünite ön panel yıkama durulama (Özel ilaç yardımı ile)
 • iç ünite Evapatör temizliği (Özel ilaç yardımı ile)
 • iç ünite Polen ve Toz Filtresi yıkama durulama

Ulaşılabilir olması halinde Diş ünite için

 • Gaz Kontrolü
Klima Bakımı Klima Servisi Klima Servisleri bu tür işlemler yapılarak klimanızı yaza hazırlıyoruz %45 daha az enerji tüketen klimanız bütçenize katkıda bulunuyor ve sizi zararlı hastalıklardan koruyor.  Servisimiz Gaziosmanpaşa vergi dairesine bağlıdır ve özel servistir gezici araçları sayesinde istanbulun tüm bölgelerine servis imkanımız mevcuttur. Klima servisimizden yaptığınız tüm işlemler için bankanızın adınıza tanımladığı kredi kartınızı kullanabilirsiniz  mobil pos cihazlarımız sayesinde kapıda ödeme sistemimizden yararlanabilirsiniz. Klima Bakımı Klima Servisi Klima Servisleri Firmamızda tüm kredi kartları geçerlidir.
 

 

Klima Bakımı Klima Servisi Klima Servisleri hizmetlerimizin yanında Kombi Servisi Hizmetimizde mevcuttur

klima montaj fiyatları

Klima cihazlarının montaj ve de montaj bedelleri klimanın kapasitesine yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık göstermektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri 70 TL ile 200 TL arasında değişebilmektedir. 0212 427 04 25 nolu klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

Klima Bakımı Klima Servisi Klima Servisleri Yukarıda yazılı maddeler klima montaj ve klima sökme / takma işleminde başlıca dikkat edilmesi gereken hususlardır. Her, model ve kapasitede ki klima cihazlarınız için bakım, servis, montaj hizmeti sağlamaktayız.

Her işte olduğu gibi klima montaj işleminde de uzman olmayan ehliyetsiz kişiler tarafından yapılacak olan işlerde cihazınızda fiziksel ve performans açısından sorunlar meydana gelebilmektedir. Bu sebeple hangi  olursa olsun klimanızın montajını mutlaka ustasına yaptırmanız gerekmektedir. Klima montajı ile birlikte klima söküm olayı da oldukça ciddiyet ve teferruat gerektiren bir işlemdir. Usulüne uygun olarak sökümü gerçekleştirilmeyen klima cihazlarında gaz kaybı yaşanmakta ve buda ekstra maliyete sebep olmaktadır.

Tagged with: , , , , , , , , , , , , , , ,
Posted in Klima servisi
One comment on “Klima Bakımı Klima Servisi Klima Servisleri
 1. Admin dedi ki:

  ceren hanım klima bakımını yerinde ilaçlı olarak bakımını yapıyoruz.kombi servisinde kağıthane eca servisi olarakda hizmetimiz mevcuttur.

2 Pings/Trackbacks for "Klima Bakımı Klima Servisi Klima Servisleri"
 1. ceren şenol dedi ki:

  klima bakımını nasıl yapıyosunuz?

 2. […] Vestel Klima Servisi […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA