klima Gaz Dolumu Klima Gaz Şarjı Klima Gaz dolumu servisi

klima Gaz Dolumu Klima Gaz Şarjı Klima Gaz dolumu servisi

Klima Gaz Dolumu

klima Gaz Dolumu Klima Gaz Şarjı Klima Gaz dolumu servisi

İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu yakasında iki ayrı şubesi bulunan klima Gaz Dolumu Klima Gaz Şarjı Klima Gaz dolumu servisi hizmetleri veren firmamız sizlere 1992 yılından beri hizmet vermektedir. Servisimiz Özel servis olup sadece garanti dışı kalmış cihazlara bakmaktadır, Garantili cihazlarınız için Yetkili Klima servisleri ile iletişime geçebilirsiniz. klima Gaz Dolumu Klima Gaz Şarjı Klima Gaz dolumu servisi hizmetimiz İstanbul’un tüm semtlerini kapsamaktadır.  klima Gaz Dolumu Klima Gaz Şarjı Klima Gaz dolumu servisi Gezici araçları sayesinde gün içerisinde sizlere yerinde klima gaz dolumu hizmeti vermektedir.

klima Gaz Dolumu Klima Gaz Şarjı Klima Gaz dolumu servisi

hizmetini verdiğimiz İstanbul Semtleri aşağıdaki gibidir.

İstanbul Avrupa Yakası
Arnavutköy Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Avcılar Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Bağcılar Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Bahçelievler Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Bakırköy Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Başakşehir Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Bayrampaşa Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Beşiktaş Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Beylikdüzü Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Beyoğlu Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Büyükçekmece Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Çatalca Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Eyüp Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Esenler Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Esenyurt Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Fatih Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Gaziosmanpaşa Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Güngören Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Kâğıthane Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Küçükçekmece Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Sarıyer Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Silivri Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Sultangazi Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Şişli Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Zeytinburnu Gaz Dolumu – Gaz Şarjı ,

İstabul Anadolu Yakası
Adalar Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Ataşehir Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Beykoz Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Çekmeköy Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Kartal Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Kadıköy Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Maltepe Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Pendik Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Sancaktepe Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Sultanbeyli Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Şile Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Tuzla Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Ümraniye Gaz Dolumu – Gaz Şarjı , Üsküdar Gaz Dolumu – Gaz Şarjı

Sizinde eviniz yada iş yeriniz yukarıdaki bölgelerden birisinde ise bizleri arayabilir gün içi servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz Çağrı merkezi numaralarımız 7/24 sizlere hizmet vermektedir.

Avrupa Yakası Klima Gaz Dolum Servisi

 • 0212 625 30 90
 • 0212 427 04 25
 • 0212 232 06 44
 • 0555 984 03 14

Anadolu Yakası Klima Gaz dolumu Servisi

 • 0216 387 83 53
 • 0555 984 03 13
Lütfen Dikkat ! : Son zamanlarda İnternet de  sadece bir cep telefonu numarası ile kendilerini kombi klima servisi olarak tanıtan dolandırıcılardan kendinizi koruyunuz şüpheli olarak gördüğünüz bu tür kişilere mutlaka klima müdahale belgelerini ve vergi levhalarını göstermelerini isteyiniz. Klima müdahale yetkisi bulunmayan kişiler klimaya yada kombi ye geriye alınamaz hasarlar verebilmektedirler. klima Gaz Dolumu Klima Gaz Şarjı Klima Gaz dolumu servisi olarak tüm ustalarımızda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Klima müdahale belgesi mevcuttur. klima Gaz Dolumu Klima Gaz Şarjı Klima Gaz dolumu servisi miz Gaziosmanpaşa Vergi dairesine bağlı olduğundan yaptığınız tüm işlemler için bankanızın size tanımladığı kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Firmamızda tüm kredi kartları geçerlidir.

klima montaj fiyatları

Klima cihazlarının montaj ve de montaj bedelleri klimanın kapasitesine yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık göstermektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri 70 TL ile 200 TL arasında değişebilmektedir. klima Gaz Dolumu Klima Gaz Şarjı Klima Gaz dolumu servisi 0212 427 04 25 nolu klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

Yukarıda yazılı maddeler klima montaj ve klima sökme / takma işleminde başlıca dikkat edilmesi gereken hususlardır. Her, model ve kapasitede ki klima cihazlarınız için bakım, servis, montaj hizmeti sağlamaktayız.

Her işte olduğu gibi klima montaj işleminde de uzman olmayan ehliyetsiz kişiler tarafından yapılacak olan işlerde cihazınızda fiziksel ve performans açısından sorunlar meydana gelebilmektedir. Bu sebeple hangi  olursa olsun klimanızın montajını mutlaka ustasına yaptırmanız gerekmektedir. Klima montajı ile birlikte klima söküm olayı da oldukça ciddiyet ve teferruat gerektiren bir işlemdir. Usulüne uygun olarak sökümü gerçekleştirilmeyen klima cihazlarında gaz kaybı yaşanmakta ve buda ekstra maliyete sebep olmaktadır.

klima montajı nasıl yapılmalı?

Klima montaj işlemi gerçekleştirilmeden önce klimanın kurulacağı mekânın iyice incelenmesi ve klima cihazının en verimli şekilde çalışacağı yerin tespit edilmesi gerekmektedir. Klimanın kapasitesine göre değişebilse de bakır boru mesafesinin iç ve dış ünite arasında minimum 3 metre olması gerekmektedir. klima Gaz Dolumu Klima Gaz Şarjı Klima Gaz dolumu servisi Klima içerisinde bulunan gazın dolaşımının kolay olması ve depolanması açısından bu oldukça önemlidir. Çok kısa mesafeye kurulan bakır boru sisteminin yanı sıra çok uzun mesafede bulunan dış ünite de sıkıntı yaratabilmekte klimanın ömrünü azaltmakta ve motorun bozulmasına sebebiyet vermektedir.

Klima montajı aşamasında dikkat edilecek hususlar

 • Klimanın takılacağı mekâna göre kapasitesi belirlenmeli ve ona göre bir klima tercih edilmeli.
 • Ortama en uygun yere montaj edilmeli.
 • Klima iç ünitesinin su gideri hesaplanarak terazili bir şekilde monte edilmesi.
 • Televizyon ve elektronik eşyalara zarar vermeyecek şekilde asılması ( klimanın su damlatacağı hesap edilmeli. )
 • Direnaj varsa mutlaka bir gidere bağlanmalıdır.
 • klima Gaz Dolumu Klima Gaz Şarjı Klima Gaz dolumu servisi
 • Dış ünite montajı esnasında kesinlikle dış ünite ayaklarının dikkatli bir şekilde monte edilmesi gerekmektedir. Binada dış cephe mantolama yapılmış ise bu göz önünde bulundurularak karşıdan karşıya vida atılmalı yada ayakların geleceği bölümdeki mantolama malzemesi sökülmelidir.
 • Dış ünite ile ayakları bir birine bağlayan somunların tamamının takılması gerekmektedir.
 • Bakır boru çekilirken dikkat edilmeli ve keskin dönüşlerden kaçınılmalıdır.
 • Bakır boru izalasyon malzemesi eksiksiz bir şekilde sarılmalı ve daha sonra dekoratif bant ile dikkatlice sarılmalıdır.
 • Montaj sonrasında soğutucu akışkanın gaz kontrolü yapılmalı eksikse ilave edilmelidir.Klimanızda bulunan soğutucu akışkanın ( klima gazı ) eksik veya fazla olması klimanızın verimsiz çalışmasını sağlayacağı gibi aşırı enerji tüketiminede sebebiyet verebilmektedir.

 

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Klima servisi
One comment on “klima Gaz Dolumu Klima Gaz Şarjı Klima Gaz dolumu servisi
 1. Admin dedi ki:

  Klima gaz dolumu servisimiz 7/24 hizmet vermektedir Gaz dolumu yaptırmak istiyorsanız 0212 625 30 90 numaralarından bizlere servis çağrısında bulunabilirsiniz. Klima Gaz dolumu

2 Pings/Trackbacks for "klima Gaz Dolumu Klima Gaz Şarjı Klima Gaz dolumu servisi"
 1. […] post klima Gaz Dolumu Klima Gaz Şarjı Klima Gaz dolumu servisi appeared first on Klima Servisi – Kombi […]

 2. […] klimanın gazı bitti […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA