bakırköy demirdöküm servisi

bakırköy demirdöküm servisi

bakırköy demirdöküm servisi

Bakırköy demirdöküm servisi olarak sizlere 1993 yılından beri özel servis hizmeti veren firmamız yerinde kombi servisi konusunda kesintisiz olarak 7/24 servis imkanı sunmaktadır. Bakırköy bölgesinde yada çevresinde sizinde eviniz yada iş yeriniz varsa bizleri arayarak kombi servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken üst kısımda bulunan telefon numaralarımızdan bizleri aramak yada ustatamirci@mail.com adresine iletişim bilgilerinizi göndermek bize göndereceğiniz mail içerisinde mutlaka isim soy isim cihaz markası ve modeli adres bilgisi ve telefon numarası olmak zorundadır. Verdiğiniz bilgiler neticesinde servis müşteri temsilcisi elemanımız sizleri gün içerisinde arayarak bölgede olan araçlarımızı adresinize yönlendirecektir.

Bakırköy demirdöküm servisi

olarak ilk prensibimiz koşulsuz müşteri memnuniyetidir müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli olup tüm müşterilerimize aynı servis kalitesini sunmaktayız. Bakırköy demirdöküm servisi hizmetimiz dışında diğer tüm marka ve modellerdeki kombiler için de yerinde bir sene garantili teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Demirdöküm su damlatıyor, demirdöküm kombi ısıtmıyor, demirdöküm kombi çalışmıyor gibi arızalar içinde bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Dükkan numaralarımızdan bizlere ulaşamadığınız durumlarda cep numaralarımızdan bizleri geç saatlere kadar arayabilirsiniz.
Firmamız bakirkoy tüm demirdöküm marka cihazlara bakmaktadır bizleri gün içerisinde arayarak servis kaydı oluşturmanız halinde sizlere geri dönüş yaparak hizmetimizden yararlanmanızı sağlayabiliriz. Ustatamirci.com kombi servisi olarak sizlere 7/24  tüm saatler de kesintisiz olarak hizmet sağlamaktayız, sitemizde bulunan online müşteri temsilcimizden her zaman ücretsiz yardım talep edebilirsiniz.

bakirkoy demirdöküm kombi Servisi hizmetimizin merkezi Bayrampaşa dır, bakirkoy bölgesinden aramanız halinde bakirkoy demirdöküm servisi araçları size yakın olan bir konumdan adresinize en acil şekilde geçiş sağlayacaktır, bakirkoy demirdöküm servisi elemanlarımız kombinizi yerinden sökmeden bulunduğu yerde tüm arızalarını yapabilmek üzere eğitim almıştır bakirkoy demirdöküm kombi servisi sizlere iyi ve arızasız günler diler

bakirkoy Demirdöküm kombi servisi

0212 625 30 90 – 0212 427 04 25 – 0212 232 06 44 -0555 984 03 14 

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Kombi servisi
2 comments on “bakırköy demirdöküm servisi
  1. erkan dedi ki:

    muratpasa dan kombi servisi geldi hemen arızayı giderdiler teşekkür ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA