bayrampaşa demirdöküm servisi

bayrampaşa demirdöküm servisi

bayrampaşa demirdöküm servisi

İstanbul il sınırları içerisinde kombi servisi hizmeti veren bayrampaşa demirdöküm servisi firmamız bayrampaşa bölgesi ve çevresinde yerinde demirdöküm servisi hizmeti sağlamaktadır. Bayrampaşa demirdöküm servisi kesintisiz olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir. Servisimizden yapacağınız tüm işlemler yerinde bir sene garantilidir. Garanti sadece yapılan parça değişimlerinde geçerlidir. Kombi cihazınızda değişim yapılan parçalar tarafımızdan 1 sene garanti kapsamında olup tekrar garanti süresi içerisinde arıza yapması halinde bizleri arayarak arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

bayrampaşa demirdöküm servisi

hizmetimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken şey bizleri servis çağrı merkezi numaralarımızdan aramak yada gezici servis cep numaralarımızdan arayarak servis kaydı oluşturmaktır. Servisimize ulaşamadığınız taktirde bizlere ustatamirci@mail.com adresinden bilgilerinizi göndererek gün içerisinde sizleri aramamızı sağlayabilirsiniz. Kombi servisi olarak ilk hedefimiz koşulsuz müşteri memnuniyetidir. bayrampaşa demirdöküm kombi servisi hizmetimiz demirdöküm markasının yanı sıra tüm marka ve modellerdeki kombilere yerinde kombi servisi hizmeti vermektedir. Arıza evinizde yada iş yerinizde olması önemli değil bizleri tüm istanbul il sınırları içerisinden arayarak yerinde kombi servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. demirdöküm kombi servisi hizmetimiz özel servis olduğundan sadece garanti dışı kalmış yada garantisi yeni bitmiş cihazlara bakmaktadır.

Firmamız bayrampaşa tüm demirdöküm marka cihazlara bakmaktadır bizleri gün içerisinde arayarak servis kaydı oluşturmanız halinde sizlere geri dönüş yaparak hizmetimizden yararlanmanızı sağlayabiliriz. Ustatamirci.com kombi servisi olarak sizlere 7/24  tüm saatler de kesintisiz olarak hizmet sağlamaktayız, sitemizde bulunan Online müşteri temsilcimizden her zaman ücretsiz yardım talep edebilirsiniz.

bayrampaşa demirdöküm kombi Servisi hizmetimizin merkezi Bayrampaşa dır, bayrampasa bölgesinden aramanız halinde bayrampasa demirdöküm servisi araçları size yakın olan bir konumdan adresinize en acil şekilde geçiş sağlayacaktır, bayrampasa demirdöküm servisi elemanlarımız kombinizi yerinden sökmeden bulunduğu yerde tüm arızalarını yapabilmek üzere eğitim almıştır bayrampasa demirdöküm kombi servisi sizlere iyi ve arızasız günler diler

bayrampasa Demirdöküm kombi servisi

0212 625 30 90 – 0212 427 04 25 – 0212 232 06 44 -0555 984 03 14 

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Kombi servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA