istanbul kombi servisi

istanbul kombi servisi , tüm ilçeler ve semtlere, tüm markalara kombi servisi ve klima servisi hizmetini sağlar, İstanbul’da tüm bölgelere erişebilen  teknik servis kuruluşudur. Kombi servisi ve klima servisi ihtiyaçlarınıza 7/24 hizmet verebilir.

Kombi servisi nedir:  kombiler  için bakım ve arıza hizmetleri kurulum ve montaj hakkında içeriklere ulaşabileceğiniz internet sayfamızda kombi, klima, hidrofor, doğalgaz sobası hakkında herşeyi hemen ve anında öğrenebilir bilgi sahibi edine bilirsiniz.

İstanbul’da bütün mahallere ve semtlere bütün marka kombi ve klimalar için verdiğimiz bakım ve arıza onarım hizmetlerimizden kullanabilirsiniz.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası semtlerin ve ilçelerin kombi bakımı  ve  tamiri  kazan ve kalorifer bakımı tamiri gibi hizmetlerimizde bulunuyor.

  • 0212 625 30 90 – 0212 232 06 44 – 0212 578 03 74 – 0555 984 03 14
  • 0216 387 83 53 – 0555 984 03 13

İstanbul içine olan servisimiz 7/24 profesyonel ekibimizle sizlere hizmet sunmaktadır. Bize ulaşabilmek için http://www.ustatamirci.com adresinde yazan iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca İstanbulun bütün bölgelerine tüm marka kombi,  klima arızası ve bakımı için hızlı bir şekilde adresinizde bulunuyor.

kombi servisi

kombi servisi

KOMBİLERİ TESİSATLARI SENELİK OLARAK BAKIMDAN GEÇİRTİNİZ

Senelik bakımlar mal ve can güvenliği için önemlidir, tesisat ve gaz kaçaklarından oluşan facialarla her kış karşılaşmaktayız. Kombilerinizi her sene bakımını yaptırtmayı unutmayınız.

İstanbul kombi servisi olarak  mutluluk duyuyoruz. İstanbulun hangi semtinde ve ilçesinde  olursanız olun kombi, klima, hidrafor ve doğalgaz sobası  servisimizden hizmet alabilirsiniz.Kombi ve klima servisimiz müşterilerimize çok  iyi bir hizmet sunabilmek için profesyonel ekiplerle hizmet vermektedir.Yapılmış olan işçilik ve parça garantisi Ustatamirci kombi ve klima servisinde 1 yıldır. Peki neden tamir edilmiş bir parçaya böylesine garanti veriyorlar diyenler olucaktır elbet, biz yaptığımız işin arkasındayız ne olursa olsun. kombi ve klimadan sonuna kadar çok iyi anlayan profesyonel usta ekibimizle sizlere hizmet sunuyoruz.

Bayrampaşa ilçesinde bulunan firmamız kombi klima servisi alanında tüm  seçkin markaların  özel servisini yapmaktadır.
Çağrı merkezimiz mesai saatlerinde  servis kayıtlarını  alarak kombi, klima ustalarımıza bildirmektedir, kombi, klima profesyonel ustalarımızın araçlarında kombiniz ve klimanıza uygun olan orjinal parçalar bulunmaktadır.

senelerdir müşterilerimiz yani sizlere  kaliteli ve güzel bir hizmet vermeye devam ediyor gurur duyuyoruz, elbet görüş ve düşüncelerinizde bizler için fazlasıyla önemlidir.

 

 

Tagged with: , , , , , , , , ,
Posted in Kombi servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA