Logar Tıkanıklığı Açma

Ustatamirci Tesisat hizmetleri

ustatamirci olarak 1995 yılından beri sizlere hizmet veren firmamız yerinde verdiği hizmetler ve aldığı güzel yorumlarla sizlere kesintisiz olarak kaliteli güvenilir hizmet vermektedir. Firmamız yeni profesyonel ekipmanları sayesinde her tür logar tıkanıklığını kırmadan açmaktadır, kırmadan yapılan işlemler sonrasında çevreye herhangi bir zarar gelmez ve sorununuz hemen giderilir. servisimize ulaşmak için ve logar tıkanıklığı açma için bizleri hemen arayabilirsiniz.

0212 625 30 90 – 0212 427 04 25 – 0212 232 06 44 – 0555 984 03 14
numaralarımızdan hemen bizleri arayabilir yada sitemizde bulunan online servis yetkilisine yazarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Firmamızda tesisat konusunda tüm işlemler yapılmaktadır.

Uzman Tesisatçılarla Logar Tıkanıklığı Açma
Uzman tesisatçılarla logar tıkanıklığı açma adından da anlaşılacağı gibi sadece uzman bir tesisat ekibi tarafından logar tıkanıklığı açmaişlemi yapılabilir. Logar boruları diğer borulardaki tıkanmalarla kıyaslanamayacak kadar önem arz eder. Bütün mahallenin gider boruları logara oradan da kanalizasyona dökülür. Bu sebeple logar zemininde ya da boruların herhangi bir yerinde çatlama ve ya kırılma dolayısıyla içindeki atık suları taşıyamaz hale gelip atık tortuların kırılan yerlerde birikme yaparak tıkanmaya sebep olması tüm mahalle borularında da tıkanıklık sonucu işlevsizlik meydana getirir. Mahalledeki bütün gider ve pimaş borularının kontrolden geçmesini gerektiren bir durumla karşı karşıya kaldığımız açıkça ortadadır.

Logar boruları uzun yıllar önce döşendiğinden yıpranma dolayısıyla da logar tıkanıklığı açma gibi sorunlara yol açabilir. Başta da belirttiğimiz gibi bu iş ancak uzman bir tesisat ekibinin müdahalesini gerektirir. Acil olarak çağırdığımız ekip yanlarında getirdikleri yüksek frekans özelliğiyle her türlü titreşimi anında belirleyerek tesisatçıların kulaklıklarına ileten detektörler logar yüzeyinde dolaştırılarak alınan titreşimler ile sorunun hangi kısımlarda oluştuğunu tespit eder. Tespit işlemi netleştikten sonra ne yapılacağına karar verilir. Sadece bir tıkanıklık söz konusu ise logar tıkanıklığı açma işlemine yönelik bir çalışma yürütülür ama durum daha vahim ise boruların değiştirilmesi gerekiyorsa bu işlemin çok uzayacağının işaretidir. Ona göre yeni borular getirtilerek ve eskileri kazılıp çıkartılarak işleme başlanır.

Logar Tıkanıklığı Açma

Logar Tıkanıklığı Açma

Kırmadan Logar Tıkanıklığı Açma

Logar tıkanıklığı açma işlemi logar borularının içine yalnızca bu iş için tasarlanarak üretilip Avrupa ülkelerinden getirilen kalın hortumlar sayesinde logar içinde ki tıkanık bölgeler hortumla parçalanarak yok edilir. Logar içerinde oluşan hasarlar da tamir edilerek mahallenin genelinde bulunan boruların kontrolüne başlanır. Onlarda da bir sorun var ise giderilerek tüm mahallelinin rahat bir nefes alarak gündelik hayatlarına geri dönmeleri sağlanır. Kendi başımıza asla ve asla üstesinden gelemeyeceğimiz kocaman bir problemde İstanbul genelinde bizleri mutlu etmek adına gece gündüz uğraşan kıymetli tesisat ustalarımız sayesinde çözüme ulaştırılabilmiştir. Oldukça özveri gerektiren bir meslek olan tesisatçılıkta gün geçtikçe kendini ve vermiş olduğu hizmetleri yenileyerek bizleri şaşırtmaya devam etmektedir.

Tagged with: , , , , , , , , , ,
Posted in Tesisat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA