kombi servis

kombi servis

hizmeti veren firmamız sizlere yerinde kombi servisi hizmeti sunmaktadır, hayatımızı kolaylaştırma adına büyük yardım sağlayan hemen hemen her evde bulunan kombi cihazlarınız arızalandığında bizleri arayarak 7/24 kombi servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Peki Kombi servisleri hizmetimiz hangi markaları kapsamaktadır? Firmamız özel servis olduğundan tüm marka ve modellerdeki kombileri kapsamaktadır bizleri arayarak kombi tamiri hizmetimizden yararlanabilirsiniz. gün içerisinde tüm bölgelere servis imkanımız bulunmaktadır. kombi petek temizliği

 

kombi servis

 

 • baymak kombi servisi arızaları

  kombi servis

  kombi servis

 • eca kombi tamiri
 • demirdöküm kombi bakımı
 • vaillant kombi su damlatıyor
 • ferroli kombi kart tamiri
 • ariston kombi bakımı
 • buderus kombi tesisat temizliği
 • bosch kombi anakart tamiri
 • alarko kombi arıza kodları

olarak sizlere kesintisiz 7/24 hizmet vermektedir. Eviniz yada İş yeriniz istanbul ‘un neresinde olursa olsun bizleri arayarak yerinde 1 sene garantili kombi servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. kombi servis hizmetimiz sizlere 08:30 ila 20:00 saatleri arasında normal numaralarından 20:00 den sonra ise cep telefonu numaralarımız üzerinden hizmet sağlamaktadır.  bizleri aramak isterseniz eğer

 • 0212 625 30 90
 • 0212 427 04 25
 • 0212 578 03 74
 • 0555 984 03 14

Anadolu yakası kombi servis hizmetimiz için ise

 • 0216 387 83 53
 • 0555 984 03 13

numaralarımızdan bizlere ulaşabilir kombi servis arıza kaydı oluşturabilirsiniz. kombi servisimizin baktığı başlıca arızalar kombi su damlatıyor, kombi sıcak su vermiyor, kombi çalışmıyor, kombi petekleri ısıtmıyor, kombi tamircisi, kombi tamir servisi , kombi bakımı, kombi petek temizliği konusunda tüm araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Kombi servisi hizmetimizin gezici araçları sayesinde gün içerisinde sizlerden gelen telefonlara gidilerek yerinde kombi servisi hizmeti sağlamaktayız, Firmamız kombinizi yerinden sökmeden arızalarını giderecek kapasitededir. kombi servisi ile yapacağınıt tüm alışverişler için bankanızın adınıza gönderdiği kredi kartını kullanabilirsiniz.  Dilerseniz bankanın uyguladığı komisyon bedellerini dikkate alarak taksit imkanlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

son zamanlarda internet üzerinden sadece bir cep telefonu numarası ile kendilerini servis olarak tanıtan kişiler görülmektedir bu tip kişilere mutlaka çalışma ruhsatlarının olup olmadığını, iş ehliyetlerinin olup olmadığını sorarak ilgili belgelerini kontrol ediniz.

kombi servis

kombi servis

istanbulun tüm bölgelerinde gezici servis araçları bulunan usta tamirci firmamız 1995 yılından beri sizlere hizmet vermektedir kombi servisleri alanında ilk olarak yerinde 1 sene garanti vermesi ile tanınan servisimiz yapılan arızanın tekrarlaması halinde 1 sene içerisinde ise hiçbir ücret almadan arızayı giderecektir. bu konuda sizlere en hızlı en kaliteli servis olduğumuzu vip kalitemizden anlayacaksınız. kombi tamiri sırasında evinize herhangi bir zarar verilmeyecektir arıza kombi yerinden sökülmeden giderilecek ve hemen size çalışır vaziyette teslim edilecektir. kombi servisimiz tarafından verilecek servis fişi sayesinde yapılan işlem size açıkça yazılarak tekrar aynı arıza olması halinde rahatlıkla tespitini sağlayacaksınız.

kombi su damlatıyor sa eğer vakit kaybetmeden bizleri arayarak danışabilirsiniz.

kombi çalışmıyor ise eğer bizleri arayarak telefon da yardım alabilirsiniz.

kombi ateşleme yapmıyorsa eğer bu tip bir arıza kombi ana karttan meydana gelmiş olabilir servisimizi arayabilir deyatlı bilgi alabilirsiniz.

kombi arıza kodlarını sitemizde arayarak çözümlerini bulabilirsiniz. tüm marka ve modellerdeki kombilerin sitemizde arıza kodları mevcuttur.

Tagged with: , ,
Posted in Kombi servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA