kombi tamiri

Kombi tamiri Servisi
ustatamirci İstanbul kombi servisleri, her ilçe ve semte ,her markaya teknik servisleri hizmetinin götürülmesinin ifade eden, İstanbul içinde en geniş klima ve kombi servis yelpazesine sahip Servistir. İstanbulda ve çevresinde sizlere  7/24 kombi tamiri hizmetinin verildiği bu sayfamızda, kombi markanız ve modeli ne olursa olsun, kombi teknik, kombi tamir, kombi bakım ve montaj hizmeti alabilirsiniz.Kombi servisi hakkında bilgi, kombiler için tamir ve bakım hizmetleri, tesisat yenilemesi, montaj ve kurulumu hakkında bilgilere ulaşabileceğiniz web sayfamızda, kombiler hakkında hemen her şeyi öğrenebilirsiniz.
Kombi tamiri için telefon numaralarımız aşağıdadır.

0212 625 30 90 – 0212 427 04 25 – 0212 578 03 74 – 0212 232 06 44 – 0555 984 03 14

0216 387 83 53 – 0555 984 03 13

kombi tamiri

kombi tamircisi

Hangi kombiler daha uzun ömürlüdür?, belli başlı ağrızaları nelerdir, yedek parçaları nasıl temin edilir, bakımları nasıl yapılır öğrenebilirsiniz.

İstanbul içinde her semt ve mahalleye, her marka kombiler için verdiğimiz, tamirat, bakım ve temizlik gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Kombi Servisi Hizmetleri Nelerdir?

Kombi tamiri

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası, ilçe ve semtlerinde, Kombi temizliği, tesisat kaçak tespiti ve onarımı, mevsimlik bakımların yapılması, yedek parça temini ve montajı, arızaların giderilmesi, ısıtma verimliliğinin arttırılması, kombilerin tesisat döşemesi, kazan ve kalorifer tamir bakımı gibi hizmetlerimiz vardır.

Kombi tamiri hizmetinden sonra, tesisatınızda bulunan birikmiş pislikler için mutlaka her sene kombi petek temizliği işlemini yaptırmanız gerekmektedir, Servisimiz istanbulda tüm bölgelerde ilaçlı kombi petek temizliği işlemini büyük bir titizlikle yerine getirmektedir, Servisimiz tarafından yapılan bu işlem kışın ısınma garantisi vermektedir, Kış aylarında peteklerin üzeri sıcak altı soğuk ise bizleri arayarak ücretsiz kombi petek temizliği işlemini tekrar yaptırabilirsiniz.

kombi tamiri hizmeti verdiğimiz markalar aşağıdadır.

kombi tamiri

kombi tamiri

 • Eca kombi tamiri
 • baymak kombi tamiri
 • buderus kombi tamirleri
 • ferroli kombi tamirleri
 • airfel kombi tamircisi
 • beko kombi tamir
 • vestelkombi tamir hizmeti
 • maktek kombi tamiri
 • raks kombi tamir
 • siemens kombi tamiri
 • vissemann kombi tamircisi
 • alarko kombi tamiri
 • ariston kombi tamiri

 

 

Sadece İstanbul geneline servisimiz vardır. Haftanın 7 günü, 24 saat profesyönel servisimize iletişim sayfamızdan ve telefon numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Kombilerinizin tesisat kontrolünü ve gaz kaçaklarına karşı bakım ve kontrollerini muhakkak her sene yaptırmalısınız. Yılda bir kez yapılan gaz kaçağı ve tesisat kontrolleri güvenliğiniz için büyük önem arzetmektedir, güvenliğiniz için mutlaka bir servisi aramalısınız.

İstanbul’da kombiden gaz kaçağı sebebiyle meydana gelen patlamalar can ve mal kayıplarına sebep olabilmektedir, bu tip kazalardan kaçınmak için Bizleri hemen arayabilirsiniz.

Tagged with: , , , , , , , , , , , , ,
Posted in Kombi servisi
One comment on “kombi tamiri
 1. necati dedi ki:

  kombi tamiri yazarak google.com adresinden ustatamirci.com adresine ulaştım arkdaşlarla görüştükten yarım saat sonra servis geldi ve kombi tamiri işlemini yaptı. kombide kart tamiri arızası vardı araçlarında kartı tamir ederek yeniden taktılar ve sorun giderildi hediye olarak ta kombi bakımı yapıldı teşekkür ederim verdikleri kaliteli hizmet için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA