demirdöküm kombi sıcak su vermiyor

Demirdöküm kombi sıcak su vermiyor

Demirdöküm kombi sıcak su vermiyor arızaları için sizlere hizmet veren firmamız İstanbul Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir, servisimizin iki yakada bulunan ayrı şubeleri vasıtası ile kesintisiz olarak hizmet sağlamaktadır. Servisimiz özel servis olmasına rağmen parça değişimlerinde bir sene garanti sağlamaktadır, bir sene içerisinde tekrar aynı arıza başınıza gelirse bizleri hemen arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz. Sayın müşterilerimiz sizlere Demirdöküm kombi sıcak su vermiyor arızası hakkında bilgi bilgi verelim.

 • Demirdöküm kombi sıcak su vermiyor
 • Demirdöküm kombi Sıcak su hemen Soğuyor
 • Demirdöküm kombi Sıcak su dalgalı geliyor
 • Demirdöküm kombi Sıcak su he soğuyor 

 0212 625 30 90 – 0212 427 04 25 – 0212 578 03 74 – 0555 984 03 14

0216 387 83 53 – 0555 984 03 14

Demirdöküm kombi sıcak su vermiyor

Demirdöküm kombi sıcak su vermiyor

arızaları hakkında size detaylı bilgi verelim Demirdöküm kombi Sıcak su vermiyor ; bu arıza Demirdöküm kombi  modellerinde sık sık görülebilir, bu tip Demirdöküm sıcak su vermiyor arızalarında arıza yapan parçaların isimleri ile alakalı bilgiyi aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

 • Demirdöküm sıcak su sensörü
 • Demirdöküm Türübün
 • Demirdöküm Akış Şarteli
 • Demirdöküm Kombi Kartı
 • Demirdöküm Sensör

yukarıda bulunan listedeki parçalar dan birisi yada birkaçı arıza yapması halinde Demirdöküm kombi sıcak su vermiyor arızası ile karşılaşabilirsiniz. Bu Arıza ile alakalı sizin yapabileceğiniz bir işlem bulunmamaktadır, en yakın Demirdöküm kombi servisi ni arayarak servis talebinde bulunabilir gün içerisi acil Demirdöküm kombi servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Demirdöküm kombi servisimizde değişim yapılan tüm parçalar orjinal yedek parçadır

Dikkat Kombi servisi çağırdığınızda dikkat etmeniz gereken işlemler

etmeniz gereken şeyler arasında şunlar vardır.

 • Tamir için çağırdığınız servis Kombi müdahale belgesi olan çalışma izini olan bir servis mi?
 • Vergi levhası Mevcut mu?
 • Yapılan işlemlere garanti veriyor mu?

yakarıda sizlere bildirilen 3 maddeye dikkat etmeyi unutmayınız. Demirdöküm Kombi Servisi hizmetimizden yapacağınız tüm işlemler için kredi kartınız ile kapıda ödeme yapabilirsiniz. Firmamız Gezici araçları sayesinde tüm bölgelere gün içi servis imkanımız bulunmaktadır. Bizleri arayarak gün içi servis imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Demirdöküm Sıcak Su Vermiyor arızasıiçin hizmet verdiğimiz bölgeler.

Demirdöküm kombi servisi hizmetimiz dışında Servisimizin birçok özel servis hizmeti bulunmaktadır. Bir önceki yazımızda baymak kombi servisi hizmetimiz hakkında sizlere bilgi vermiştik, bu yazımızda baymak kombi servisi, baymak kombi sıcak su vermiyor , baymak kombi arızaları, baymak kombi tamiri , baymak kombi kart tamiri konusunda dilerseniz yardımcı olabiliriz. Bizleri arayarak kombi servisi hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Demirdöküm Kombi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA