demirdöküm soba servisi

Demirdöküm Doğalgaz Sobası Arızaları ve çözümleri

1- Demirdöküm soba gaz gelip gelmediğinden emin olun, ayarınızı kontrol edin.

2- Sobanızın Gaz vana Bağlantılarını Kontrol Ediniz.

3- Demirdöküm doğalgaz sobası gaz geliyor çalışmıyor ? Ateşleme Sistemi yada çakmak Bozulmuş Olabilir.

4- Demirdöküm soba Ateşliyor Çalışmıyor ? Sobanızın Ateşleme grubunun bakıma ihtiyacı olabilir.

5- Doğalgaz Sobası koku yapıyor ? Görünen boru / flex ek yerlerine köpük testi yapın

Arızayı Gideremiyorsanız cihaza daha fazla riske etmemek için teknik ekip çağırınız. Unutmayın doğalgaz doğru kullanıldığında en kaliteli ve güvenli yakıt türüdür. Bu yüzden doğalgazla ilgili olarak Demirdöküm doğalgaz soba servisi / doğalgaz soba bakımı yada doğalgazlı ocak yada demirdöküm kombi arızalarında igdaş yetkili servisimizi güvenle arayabilirsiniz. Demirdöküm doğalgaz soba bakım fiyatları için arayınız.

 Demirdöküm soba servisi

Demirdöküm doğalgaz sobaları sektöre öncelik eden markalardan biri olup, uzun yıllar doğalgaz sektörüne yön verenlerden olmuştur. Dermidöküm sobaları döküm sobalar, emaye sobalar ve kömür sobaları olmak üzere başlıca 3 kısımdır. Ayrıca demirdöküm kombi ve demirdöküm kazan sistemleri mevcuttur. Demirdöküm soba servisi  için  servis bölgeleri, istanbulun Aksaray bölgesinden, Fatih deki demirdöküm soba arızalarına, Zeytinburnu ilçesinden , Merter – Güngören – Bağcılar bölgesindeki demirdöküm soba arızalarına, Okmeydanı, Kağıthane den, esenler, Bayrampaşa, Yıldırım, Gaziosmanpaşa, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Taksim, Beyoğlu bölgesindeki kombi ve soba arızalarına, Florya, Şirinevler, Yenibosna Demirdöküm doğalgaz soba servisi, ikitelli ,kemerburgaz, tarabya Demirdöküm doğalgaz soba servisi, ulus, sarıyer, kocasinan Demirdöküm doğalgaz soba servisi, ayrıca sefaköy demirdöküm soba servisi, eyüp demirdöküm soba servisi, alibeyköy demirdöküm soba servisi, bakırköy bölgesinde ve mahallelerinde yeşilköy, yeşilyurt, cennet, tepeüstü, avcılar, esenyurt Demirdöküm doğalgaz soba servisi, beylikdüzü, kıraç, yakuplu, kanarya demirdöküm doğalgaz soba servisi, küçükçekmece demirdöküm soba servisi, kuleli Demirdöküm doğalgaz soba servisi , esenkent bölgelerine kadar hizmetteyiz.

Ve İstanbul Anadolu yakası demirdöküm doğalgaz sobası servis bölgelerimiz ; Kuzeyde beykoz demirdöküm doğalgaz soba servisi, üsküdar demirdöküm doğalgaz soba servisi, ümraniye Demirdöküm doğalgaz soba servisi, ataşehir Demirdöküm doğalgaz soba servisi, sarıgazi demirdöküm doğalgaz soba servisi, güney bölgelerde maltepe Demirdöküm doğalgaz soba servisi, kadıköy Demirdöküm doğalgaz soba servisi, pendik Demirdöküm doğalgaz soba servisi, kartal Demirdöküm doğalgaz soba servisi, erenköy Demirdöküm doğalgaz soba servisi, çekmeköy Demirdöküm doğalgaz soba servisi tamir ve bakım ekibiyle yaz ve kış mevsimlerinde telefonun ucundayız. Demirdöküm yetkili soba servisi tel no 0212 625 30 90  demirdöküm özel teknik servis no 0555 984 03 14

 

Garanti dahilindeki cihazlara servisimiz yoktur

Tagged with: , , , ,
Posted in Doğalgaz soba servisi
One comment on “demirdöküm soba servisi
  1. ufuk dedi ki:

    demir döküm sobamıza servis cagırdık baktılar ve onardılar su an hic bir sorun yok her yıl cagıracagız cok tesekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA