süsler soba servisi

Süsler soba servisi

servisimiz İstanbul genelinde sizlere yerinde Süsler soba servisi hizmeti sağlamaktadır, servisimiz tarafından değişim yapılan tüm soba yedek parçaları bir sene tarafımızdan yerinde garantilidir, soba arıza yaptığı taktirde bizleri hemen arayarak soba servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Servisimiz Süsler soba servisi dışında tüm marka ve modellerdeki cihazlara da bakmaktadır. Süsler sobalarda oluşabilecek muhtemel arızalar aşağıda sizlere bilgi olarak verilecektir.

süsler soba servisi

süsler soba servisi

Süsler sobalar sektörde kendisine yer edinmiş cihazlar içerisindedir. Süsler soba markası uzun yıllar boyunca sektöre olumlu yön vermiş markalardan birisidir. Süsler sobalarda genellikle arıza yapan parçalar Süsler soba baca sensörü, Süsler soba termokulp, Süsler soba baca limiti, Süsler soba ateşleme grubu, Süsler soba çakmak değişimi, Süsler soba gaz valfi  işlemleri ve fiyat bilgisi için bizleri arayabilirsiniz.

Süsler soba servisi için acil servis numaralarımız söyledir 

0212 625 30 90 – 0212 427 04 25 – 0212 578 03 74 – 0555 984 03 14

Anadolu yakası Süsler soba servisi

0216 387 83 53  –  0555 984 03 13

 

Süsler soba hakında sizlere biraz daha detaylı bilgi verelim. soba servisi çağırmadan önce yapmanız gereken işlemler söyledir. Süsler sobanıza gaz gelip gelmediğini ilk etapta mutlaka kontrol ediniz. Süsler sobanızın gaz vanası bağlatısını kontrol ediniz.  Süsler sobaya gaz geliyor ama sobanız çalışmıyor ise ilk olarak ateşme yapan çakmağın çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz, eğer çakmak çalışmıyor ise hemen bir servis çağırmalısınız. Süsler soba servisi ateşleme yapıyor ama soba yanmıyor ise ateşleme grubunda bir sorun olabilir, ateşleme grubunun değişmesi yada bakım yapılması gerekebilir. Süsler soba koku yapmaya başladıysa bacanızı kontrol ediniz yada çiğ gaz kokusu var ise köpüklu bir bezi gaz borunuzda gezdirerek gaz kaçağının olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Ve İstanbul Anadolu yakası Süsler doğalgaz sobası servis bölgelerimiz ; Kuzeyde beykoz Süsler doğalgaz soba servisi, üsküdar Süsler doğalgaz soba servisi, ümraniye Süsler doğalgaz soba servisi, ataşehir Süsler doğalgaz soba servisi, sarıgazi Süsler soba servisi, güney bölgelerde maltepe Süsler doğalgaz soba servisi, kadıköy Süsler doğalgaz soba servisi, pendik Süsler doğalgaz soba servisi, kartal Süsler doğalgaz soba servisi, erenköy Süsler doğalgaz soba servisi, çekmeköy Süsler doğalgaz soba servisi tamir ve bakım ekibiyle yaz ve kış mevsimlerinde telefonun ucundayız. Süsler yetkili soba servisi

Süsler soba servisi  için  servis bölgeleri, istanbulun Aksaray bölgesinden, Fatih deki Süsler soba arızalarına, Zeytinburnu ilçesinden , Merter – Güngören – Bağcılar bölgesindeki Süsler soba arızalarına, Okmeydanı, Kağıthane den, esenler, Bayrampaşa, Yıldırım, Gaziosmanpaşa, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Taksim, Beyoğlu bölgesindeki kombi ve soba arızalarına, Florya, Şirinevler, Yenibosna Süsler doğalgaz soba servisi, ikitelli ,kemerburgaz, tarabya Süsler doğalgaz soba servisi, ulus, sarıyer, kocasinan Süsler doğalgaz soba servisi, ayrıca sefaköy Süsler soba servisi, eyüp Süsler soba servisi, alibeyköy Süsler soba servisi, bakırköy bölgesinde ve mahallelerinde yeşilköy, yeşilyurt, cennet, tepeüstü, avcılar, esenyurt Süsler doğalgaz soba servisi, beylikdüzü, kıraç, yakuplu, kanarya Süsler doğalgaz soba servisi, küçükçekmece Süsler soba servisi, kuleli Süsler doğalgaz soba servisi , esenkent bölgelerine kadar hizmetteyiz.

kombi servisi hizmeti almak için tıklayınız

Tagged with: , , , , ,
Posted in dogalgaz sobası servisi
One comment on “süsler soba servisi
  1. oğuzhan dedi ki:

    Sobam normal yanarken sönmemye başladı bende bu durumdan fazlasıyla endişelendim ustatamirciyi aradım durumu izah ettim gelip bakacaklarını söylediler ve kaydımı alarak gelip baktılar endişelenicek hiçbirşeyin olmadıgını sadece rüzgarın söndürdügünü sobayı başka yere takmam gerektigini söylediler. Bu gibi durumlarda veya başka bir durumda ilk olarak sobayı tamamen gaz vanasından kapatmam gerektigini söylediler sonrasında ise ikinci işlem olarakda yine kendilerini aramam gerektigini söylediler çok memnun kaldım iyi günler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA