Rami Kombi Servisi

sizinde eviniz yada iş yeriniz rami bölgesinde yada çevresinde ise bizleri arayarak rami kombi servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Rami bölgesi dışından arayacak müşterilerimiz için de acil gün içi kombi servisi hizmetimiz bulunmaktadır . Servisimiz Rami bölgesinde bulunan araçları sayesinde gün içerisinde sizlerden gelecek kombi tamiri taleplerine tam kapasite müdahale edebilecek kapasitededir.
rami kombi servisi

rami kombi servisi

Biz Kimiz ?
ustatamirci.com kombi servisi firması 1993 yılından beri alanında kendisini devamlı geliştirmiş tüm marka ve modellerdeki cihazlara hizmet veren bir firmadır, ustatamirci kombi servisi firması tüm marka ve modellerin özel servis hizmetini sizlere sunmaktadır, ayrıca kombi servisi firmamız MAKTEK markasının da yetkili servisi olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti sağlar. Aşağıdaki numaralarımızdan bizleri 7/24 arayabilir acil servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Rami Kombi Servisi

Telefon : 0 212 578 0 374 – 625 30 90 Acil Çağrı : 0 555 984 03 14

Eyüp Bölgesi Kombi Tamir ve Bakım servisi

  • Yerinde Teknik Servis Hizmeti
  • Kombi Yedek Parça
  • Kombi Bakımı
  • Kombi Montajı
  • Kombi Arıza Tespiti Hizmetleri vermekteyiz.

Hizmet Kalitesi açısından tüm bölgelere servisler Merkez Servisimizden yönlenmektedir.

Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat Kesin Çözüm

Kurulduğu günden bugüne dek yüksek standartlı, kaliteli hizmet verme misyonunu benimseyen firmamız bugünün imkân ve şartları ile siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına bu web sitesini kurmuştur.

Web sitemiz üzerinden firmamız hakkında bilgi sahibi olabilir, hizmetlerimizi inceleyebilir online servis çağrısında bulunabilirsiniz. Dilerseniz çağrı numaralarımız ile günün 24 saati bizlere ulaşabilir, sorunlarınıza çözüm getirebilirsiniz.

  • Cihazlarınızda oluşan arızalarda firmamız tarafından değiştirilen tüm parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.
  • Diğer firmalardaki gibi önce paralı müşteri sonra garanti müşterisi değil, her zaman eşit şartlar ile önce hizmet, önce müşteri anlayışını benimsemekteyiz.
  • Firmamız tarafından size gönderilecek Teknisyenlerimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

rami kombi servisi hizmetimiz dışında Güzeltepe kombi servisi hizmetimizde bulunmaktadır. Firmamızı arayarak güzeltepe bölgesi için kombi servisi talebinde bulunabilirsiniz.

Tagged with: , , , ,
Posted in Eyüp Kombi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA